GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bursa, Trabzon ve Altınordu altyapılarından her zaman kaliteli oyuncular çıkıyor. Bizim altyapıda genelde torpilli çocuklar oynuyor. Bu benim genel yorumum.. Bu hafta özelinde konusmak gerekirse , Istanbulda yapılan 3 alt yaş kategorilerinde yapılan maçın 2 sini Bursa almış. Sen talihli bir yorum yap öyleyse..

ya 3 macin 2sini bursa almis diyince onlar kaliteli bizdekiler torpilli mi olmus oluyor
u21 macinda oynanan futbolu ve kacan golleri gorsen heralde bu postundan dolayi utanc duyardin

ya 3 macin 2sini bursa almis diyince onlar kaliteli bizdekiler torpilli mi olmus oluyor
u21 macinda oynanan futbolu ve kacan golleri gorsen heralde bu postundan dolayi utanc duyardin

Ben utanç duyacak bir hareket yapmam, rahat ol sen.. Yalan yok, U21 maçını izlemedim. Ben 3 maçın neticelerine bakarak yazdım. Oyun önemli ama futbol biraz da netice oyunu. Mesela bu sene A takım olarak hiç futbol oynamıyoruz ama tabelaya bakınca lideriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt