GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 437 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
şu videoyu baştan sona izleyin.

maç satacak kadar bilmemne olmadığını iddia eden bazı kişilerin ne olduğunu görün. kalan maçlarda da malum takımın malum adamın takımı ile maçı olduğunu da hesaba katın.

bu zaha var ya, bence seneye kalırsa ortalığın bir tarafına koyacak. adamın vücut dilinden, kendisini gs'daki rolüne konumlandırdığı çok açık.

beklediğinin dışında bir ortam buldu ama en sonunda adapte oldu gibi.
nazarim da - skala olarak ucu acik oyunculardan. oyuna dair fundamental nuanslarla beraber ~ bunyesin de bulundurdugu dogal yetenekler ve epl tecrubesiyle iyi harmanlamis bir deger-zaha.

nacizane bende ayni taraftayim .yeni sezon tam randimanli bir zaha izliyecegimizi dusunuyorum. *saha ici konumlandirma ve taktikler baglaminda ufak dokunuslar ile istenilen randimani sezon boyu olmak kaydiyla verecektir.

sanal vb gibi ,dis etkenlerin gazina,algisina,suni vs ve manipulasyonuna gelmek buyuk yanilgi olur takim ve taraftar adina.

-yeni sezon planlanmasin da *zaha nin yeri kendisine belirtip ,bu guvenin sinyalini kendisine verip , < mental ve fiziksel hazir sekilde sezona giren saglam bir zaha nin > hem lig / hem cl arenasin da elimizi guclendirecegi bariz bir olasilik ve ihtiyac.

temennim - hocanin da bu minval de dusunmesi .

bugün açıklanan sevklerde, pfdk'ın ts-fb maçı ile ilgili hiçbir sevk yapmamasını nasıl okuyorsunuz?

* "sevkler bu kadar, artık olayın üzeri kapatılacak." %1 falan ihtmiali olan bir seçenek. en kötüsü ts bir şekilde ceza alırdı yani, ancak olayla ilgili hiçbir sevk yok. yaşanmamış gibi. dolayısıyla bu işin sevklerini ayrıyetten açıklayacakları kesin gibi bir şey. bunu cebimize koyalım.

bence, pazarlıklardan bir sonuç alınıp, cezalar soft ve hem ts hem fb tarafını tatmin edecek şekilde "ne şiş yansın ne kebap" kıvamında olsaydı, şimdiye kadar çoktan açıklanırdı.

2 seçenek görüyorum:

1- pazarlıklar devam ediyor ve seçimlere kadar her iki camia da son kozlarını oynayacak.

2- bildiğin seçimlerden sonra kanırtmalı cezalar gelecek.

siz ne diyorsunuz? başka bir ihtimal var mı?

ben seçimlerden sonra bu işe karışan kim varsa içinden geçileceğini düşünüyorum.
Olaylar soğuyup gündemden düştükten sonra niye yüksek cezalar verilsin onu anlamadım

Evet maalesef, ki ismailin oğluna akreditasyon olayı dışında kimse benim gördüğüm hakaret etmedi
Erden timura deprem konutları üzerinden laf etti dursun ozbek devlet tarafından getirilmiş divanda kendi söyledi diyor :)

Hayır koskoca Fb kulübü- Ali Koç 250 konutu nasıl yapamıyor? Yahu 20-30 binadır bu ya orada yapılan binalarda kullanacak malzemelerde alırken vergi de olmuyor zaten devlet yapıyor sen parayı veriyorsun tarzı bir şeydir herhalde yani hani maliyet olarak bilgisizim tamamen atıyorum ama olsun 150-200 milyon TL ki bu protokol imzalanırken 50 milyon Tl'lik çek veriliyor zaten. FB yada Ali Koç'un bunu verememe ihtimali olur mu ya? Yardım etmek istememişsiniz belli ki bari edenlere laf etmeyin be vicdansız, kötü kalpli insanlar.

Üst Alt