GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 436 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ziyech yerine mi düşünülüyordu bu? Cagigao mu ne izlemişti sanırım. Yalnız sanmıyorum alınabileceğini çift haneli bonservis isterler zira 5 milyona almışlar. Ha bana kalsa Ziyech satıldığında direk bu veya bu tarz isime gider gerekirse 7-10 bonservis verilir ama maaşı 1 milyonu geçmez mesela. Seneye artık limit problemimiz olmayacak herhalde o yüzden zaten takımda İcardi, Torreira, Muslera, Davinson gibi yıldızlar varken elimizdeki fazla yıldızları Ziyech, Zaha, Sergio, Ndombele(zaten kiralık) hatta Tete ve dönerse Zaniolo gibi isimleri satıp. Yerlerine Eren Dinkçi, bu arkadaş, Fabian Rieder, Frendrup, Seneya gibi bonservisi olacak ama maaşı 1-1.5 geçmeyecek adamları almamız lazım bu sene. Bu şekilde Okan hocanın istediği futbola da uygun olur zira onun oynattığı futbol içinde dinamizm, atletizm önemli.

bu zaha var ya, bence seneye kalırsa ortalığın bir tarafına koyacak. adamın vücut dilinden, kendisini gs'daki rolüne konumlandırdığı çok açık.

beklediğinin dışında bir ortam buldu ama en sonunda adapte oldu gibi.
Biraz kendi gibi olsaydı taraftar arkadan itip uçururdu bunu. Oyun standartı olarak arafta kalınca taraftarda desteklesek mi desteklemesek mi de kaldı.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Ntvspor: "Chamberlain'den Beşiktaş'a iyi haber" diye manşet atmış. Neymiş o iyi haber diye baktım, Nisan ayı sonunda sakatlığını atlatıp takıma dönebilirmiş. :D

FB TV kardeş takımlarıyla neden dalga geçmiş ki durduk yere? :)

bugün açıklanan sevklerde, pfdk'ın ts-fb maçı ile ilgili hiçbir sevk yapmamasını nasıl okuyorsunuz?

* "sevkler bu kadar, artık olayın üzeri kapatılacak." %1 falan ihtmiali olan bir seçenek. en kötüsü ts bir şekilde ceza alırdı yani, ancak olayla ilgili hiçbir sevk yok. yaşanmamış gibi. dolayısıyla bu işin sevklerini ayrıyetten açıklayacakları kesin gibi bir şey. bunu cebimize koyalım.

bence, pazarlıklardan bir sonuç alınıp, cezalar soft ve hem ts hem fb tarafını tatmin edecek şekilde "ne şiş yansın ne kebap" kıvamında olsaydı, şimdiye kadar çoktan açıklanırdı.

2 seçenek görüyorum:

1- pazarlıklar devam ediyor ve seçimlere kadar her iki camia da son kozlarını oynayacak.

2- bildiğin seçimlerden sonra kanırtmalı cezalar gelecek.

siz ne diyorsunuz? başka bir ihtimal var mı?

ben seçimlerden sonra bu işe karışan kim varsa içinden geçileceğini düşünüyorum.

bugün açıklanan sevklerde, pfdk'ın ts-fb maçı ile ilgili hiçbir sevk yapmamasını nasıl okuyorsunuz?

* "sevkler bu kadar, artık olayın üzeri kapatılacak." %1 falan ihtmiali olan bir seçenek. en kötüsü ts bir şekilde ceza alırdı yani, ancak olayla ilgili hiçbir sevk yok. yaşanmamış gibi. dolayısıyla bu işin sevklerini ayrıyetten açıklayacakları kesin gibi bir şey. bunu cebimize koyalım.

bence, pazarlıklardan bir sonuç alınıp, cezalar soft ve hem ts hem fb tarafını tatmin edecek şekilde "ne şiş yansın ne kebap" kıvamında olsaydı, şimdiye kadar çoktan açıklanırdı.

2 seçenek görüyorum:

1- pazarlıklar devam ediyor ve seçimlere kadar her iki camia da son kozlarını oynayacak.

2- bildiğin seçimlerden sonra kanırtmalı cezalar gelecek.

siz ne diyorsunuz? başka bir ihtimal var mı?

ben seçimlerden sonra bu işe karışan kim varsa içinden geçileceğini düşünüyorum.
Seni GSC Polyanna ödülüne aday gösterdim kardesim. Basarilar ve umarim secilirsin.

Seni GSC Polyanna ödülüne aday gösterdim kardesim. Basarilar ve umarim secilirsin.
saçma sapan offansive mizahımsı post atacağına, argumanlarını belirt de aydınlanalım o zaman.

neresi polyyana imiş yukarıda yazdıklarımın?

olayı madde madde analiz edip görüş belirtiyoruz, cevaba bak. vallahi sıktınız ya.

Üst Alt