GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 504 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Saadettin Saran’in konuk oldugu programa goz attim biraz, iyi basladi, son dk. penalti pozisyonunun penaltiyla alakasi yok diyince dislikeı basıp kapattım.

Açık penaltıya penaltı diil diyebilecek yüzsüzlükte, Aziz Yıldırım çakması Ali Koç’un çakması Saadettin Saran.

Bunlar iflah olmaz.
Adam başkan adayı; FB algı lobisi kudurmuşken penaltı değil demesi beklenemez zaten, kimseden oy alamaz...

Savunmak için demiyorum; başkan olsa muhtemelen bu da Aziz ve Ali kadar paranoyak hezeyanlara kapılır. Ettiği laflar bunun emarelerini veriyor...

Bu gümrük maçı tam tur atmalık hale geldi.. geçen sezon şampiyon olduğumuz a.gucu maçına çok benziyor..

Yine sondan 3.hafta
Yine fb maçı öncesi
Yine sivas maçı sonrası
Yine tolunay kafkas hoca..
Ve yine geçen sezonki a.gucu gibi maçtan 4 gün önce kupa yarı finaline çıkacak rakip..

Adam başkan adayı; FB algı lobisi kudurmuşken penaltı değil demesi beklenemez zaten, kimseden oy alamaz...

Savunmak için demiyorum; başkan olsa muhtemelen bu da Aziz ve Ali kadar paranoyak hezeyanlara kapılır. Ettiği laflar bunun emarelerini veriyor...
Kapılır degil ustat kapılmıs zaten. Soruyo niye olamıyor diye bizi yapmıyorlar , yapmak istemiyorlar fb yi şampiyon diyor bildigin ali koç v2 herif yav :asd:

her iki takımın da en çok skor katkısı yapan ilk 4 oyuncusunu yazalım:

GS:
icardi 20 gol 7 assist --- 27 gol katkısı
kerem 12 gol 5 assist --- 17 gol katkısı
mertens 6 gol 11 assist --- 17 gol katkısı
zaha 9 gol 3 assist --- 12 gol katkısı

FB:
dzeko 20 gol 3 assist --- 23 gol katkısı
tadic 9 gol 11 assist --- 20 gol katkısı
zymanski 9 gol 9 assist --- 18 gol katkısı
kahveci 11 gol 7 assist --- 18 gol katkısı

+ fb'de cengiz (9) ve batsuai'nin (10) gol katkısı var. cengiz zaten 5 golü istanbul maçında attı, bats'ın da 10 golünün 7si falan penaltıdır.

+bizde BAY'ın 5 gol 3 assist, toplam 8 gol katkısı var, cengiz'den kat kat daha değerli.

mesela ölüp bittikleri fred 3 gol 4 assist, ziyech 3 gol 3 assist.

resmen fb'in ex faktörü penaltılar oldu ya.

şuraya bak batsuai bile 10 gol olmuş o sayede. tadic'in de gollerinin çoğu penaltıdan.

şu kadronun ligin en iyi kadrosu olduğunu düşünmek bildiğin içler acısı.

Üst Alt