GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 505 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ya bu trtspor da lütfü özel denilen herifin lafları nedir öyle bu ne terbiyesizliktir yav..Bu herifler nasıl bu kadar rahat sallıyor .kulüp artık bu herifleri isim vererek rezil etmeli...Bu nedir lan

fatih hocanın samet akaydın'ı alması inanılmaz bir olay değil mi yahu?

ben böyle absürd durumlarda hep alt metin ararım. bu adamı ilk aldığında acaba fb iç yapısından data alıp, okan hocaya göndermek için mi aldı diye düşünmüştüm direkt :d

emre belöz ile ilgili de ilk fb'ye gittiğinde truva diye düşünmüştüm. onda sanırım haklı çıktım ama :d

Ya bu trtspor da lütfü özel denilen herifin lafları nedir öyle bu ne terbiyesizliktir yav..Bu herifler nasıl bu kadar rahat sallıyor .kulüp artık bu herifleri isim vererek rezil etmeli...Bu nedir lan
Her zaman aynılar hele ki galibiyet aldığımız ya da şampiyonluğa gittiğimiz zaman inanılmaz kuduruyorlar ya da fener puan kaybettiği zaman aynı şekilde kuduruyorlar sırf kudurmalarını dinlemek için izliyorum Erhan Seven bundan çok daha beter ağzından köpükler çıkıyor biz koydukça o köpürüyor. :asd:

Her zaman aynılar hele ki galibiyet aldığımız ya da şampiyonluğa gittiğimiz zaman inanılmaz kuduruyorlar ya da fener puan kaybettiği zaman aynı şekilde kuduruyorlar sırf kudurmalarını dinlemek için izliyorumen Erhan Sev bundan çok daha beter ağzından köpükler çıkıyor biz koydukça o köpürüyor. :asd:
Önceki lig maçının bir kısmını arabada radyodan takip ettim. Erhan Seven, yine FB li filanca oyuncu şöyle, filanca böyle yapmalı diye konuşuyordu. Hatta kendini frenleyemeyip, bir pozisyon için ''Maalesef iyi vuramadı'' bile dedi. Gerçi fren gibi bir kaygısı da olmayabilir. Eskiden gelen alışkanlıkla, aklınca popülizm yapıyor olması daha olası çapsızın...

Önceki lig maçının bir kısmını arabada radyodan takip ettim. Erhan Seven, yine FB li filanca oyuncu şöyle, filanca böyle yapmalı diye konuşuyordu. Hatta kendini frenleyemeyip, bir pozisyon için ''Maalesef iyi vuramadı'' bile dedi. Gerçi fren gibi bir kaygısı da olmayabilir. Eskiden gelen alışkanlıkla, aklınca popülizm yapıyor olması daha olası çapsızın...
Yorumcu değil direk fenerli holiganlar sadece üstlerine bir takım elbise giyip kendilerini adam sanıyorlar dışarıdan insanların kendini ciddiye aldığını filan sanıyorlardır.

Dünkü programda yanında bir yorumcu daha vardı hatırlamıyorum kendisi son 4 maçın sorumlusu İsmail Kartal diyince bu yok öyle şey diyip direk İsmail Kartal'ı savunmaya başladı. :asd:

Oğuz Aydın ve Bertuğ transferlerinin olacağını düşünüyorum bütçemiz fazlasıyla olacak yabancı sayısı serbest kalsa bile 12'ye düşüyor iyi yerlileri toplamamız lazım.
Rizeden emirhan
Alanydan yusuf ve oğuz
Utrechten can bozdoğan(eski jklı)
Hofftan umut tohumcu
Kgğmrüktrn can keleş
Bertuğ veya erencan

Buradan 3-4 yerli çeksek tamamdır

10.49u gösterip geri aşağı verdiler bence yarın ads galibiyrti gelir bir de dedikleri gibi haftasonu bb işi açıklanırsa pztsi tavan açabilir
Açıkçası bu fiyatlardan girmeyi riskli bulurum. 7 nin altı fiyatlarda ciddi olarak düşünmüştüm de İMKB ye girmek için Mayıs ortasının uygun olacağı düşüncesiyle elim varmadı. Altında kaldım, o da hız kesti...

Oğuz + Bertuğ (olmazsa Erencan) diye anladım ben

Açıkçası Erencan'ı isterim. Bertuğ tuzlu olur o kadar fark yok aralarında da

Yunus da dönecek rotasyona girecek diyordu çagocyp

Umarım Oğuz + Yunus + Barış + Bertuğ transferleri Kerem'in gideceği anlamına geliyodur

c4f83535d1a79e207357fd4d684b77e6.jpg

Biz gurbecilerden dalga mi geciyorlar. Sampiyonlar ligi finali mi ki.. fiyat dusunceniz?

Üst Alt