GSC Geleneksel 91. Halı Saha Organizasyonu | 6 Mayıs Pazar | Seyrantepe | 18:00 - 19:00 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Geleneksel 91. Halı Saha Organizasyonu | 6 Mayıs Pazar | Seyrantepe | 18:00 - 19:00

Paslariyla takim arkadaslarini rahatlatan, verkaclariyla nam salmis, calima girmek yerine diagonal paslari tercih eden bir orta saha/kanat oyuncusuyum acikcasi.

Ben de seni merak ettim, kapisalim gorelim.
Benden geçti artık o işler :D :D 40'a geldim ben ve ailedemden kalple ilgili rahatsızlık yaşayanlar oldu.Annem kalp krizinden vefat etti,geçenlerde de abim kalp krizi geçirdi.O yüzden böyle şeylerden uzak durmak istiyorum artık

Paslariyla takim arkadaslarini rahatlatan, verkaclariyla nam salmis, calima girmek yerine diagonal paslari tercih eden bir orta saha/kanat oyuncusuyum acikcasi.

Ben de seni merak ettim, kapisalim gorelim.
Benden geçti artık o işler :D :D 40'a geldim ben ve ailedemden kalple ilgili rahatsızlık yaşayanlar oldu.Annem kalp krizinden vefat etti,geçenlerde de abim kalp krizi geçirdi.O yüzden böyle şeylerden uzak durmak istiyorum artık
Cok gecmis olsun, allah rahmet eylesin anneniz icin de.

Birlikte mac izlemek icin gel abi sohbet&muhabbet ederiz.

Maç öncesi veya sonrası oturma olacaksa gelebilirim. Yarın İstanbul'a geri taşınıyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt