GSC Geleneksel 91. Halı Saha Organizasyonu | 6 Mayıs Pazar | Seyrantepe | 18:00 - 19:00 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Geleneksel 91. Halı Saha Organizasyonu | 6 Mayıs Pazar | Seyrantepe | 18:00 - 19:00

Sahada babama bile acımam tostlar

Sağ ayağıma destan yazılır sonuna solaktı diye eklenir derler.
54741dc1211a60e5e0b19069e9a7b8ae.gif

Ben
Demir
Alp Memduh
Doğan Gün
Yunus Emre
Serhan Kurtulmuş?
Mehmet Bilicioğlu
Alpay Asma
Mehmet Eroğlu
Hamza
Hamza F.?
Şevket Atakan
Kaleci 1
Kaleci 2

Kadrolar tamamlandı, Serhan gelemeyebilir, onun yerine bir kişi düşünebiliriz yine Hamza'nın arkadaşı yerine de forumdan isteyen varsa önceliğimiz olabilir.

Paslariyla takim arkadaslarini rahatlatan, verkaclariyla nam salmis, calima girmek yerine diagonal paslari tercih eden bir orta saha/kanat oyuncusuyum acikcasi.

Ben de seni merak ettim, kapisalim gorelim.
Benden geçti artık o işler :D :D 40'a geldim ben ve ailedemden kalple ilgili rahatsızlık yaşayanlar oldu.Annem kalp krizinden vefat etti,geçenlerde de abim kalp krizi geçirdi.O yüzden böyle şeylerden uzak durmak istiyorum artık
Başın sağolsun abi.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben
Demir
Alp Memduh
Doğan Gün
Yunus Emre
Serhan Kurtulmuş?
Mehmet Bilicioğlu
Alpay Asma
Mehmet Eroğlu
Hamza
Hamza F.?
Şevket Atakan
Kaleci 1
Kaleci 2

Kadrolar tamamlandı, Serhan gelemeyebilir, onun yerine bir kişi düşünebiliriz yine Hamza'nın arkadaşı yerine de forumdan isteyen varsa önceliğimiz olabilir.

Aynen ben gerekirse adam getireyim dedim, forumdan gelen olmasi cok daha iyi olur

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bilmem kaç sene önce Bursada yapılmıştı seyirci olarak yerimizi almıştık. İstanbul dışıda düzenlensinde bizlerde dahil olalım ?

Üst Alt