GSC Locası - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Loca devren satılmıştır
@Mithat TURP hayırlı olsun
Eline ne geçiyor ki? Ne oldu yani maç öncesi bana 1 gün ceza yedirtince ne oldu ben bir şey mi kaybettim? Burada kollektif bir şey olsun diye uğraşıyorum bir de mod olacaksın işine gelince konu amacından sapıyor diye musallat oluyorsun ona buna... Peki sen ne yapıyorsun son zamanlarda :)

Ne oldu belki maç izleyecek olan birini engelledin... Amaç bıktırmaksa ben bıkmam senin geldiğin kadar benim varmışlığım var ama hep aynı taktik ben artık seni yok sayıyorum... Ben yoksaydım mı da geri dönüşü olmaz...

Sen sağlıklı günlerin kısaltması o diyeceksin başlığı trolleyeceksin sonra ben de yıllardır burada yazdığım ve hiçbir manası olmayan bir kelimeyle küfür imasından ceza yiyeceğim öyle mi :) Geçen de fener başkanının soyadının ilk harfini küçük yazınca 1 günlük küfür kısaltması cezası vermişlerdi... Kuralsa kural ben varım ama senin zihniyettekiler gibi reaksiyonel takılmam kendi işime bakarım raporlayanlar düşünsün ben değil...

Kaç yaş büyüğüm senden yeter bu kadar maskaralık benden buraya kadar al başlığı kendin çal kendin oyna unutma benim gece yürüdüğüm yerlerden sen ve senin gibiler gündüz geçemez... Bu da sana son lafımdı... Hürmetler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt