GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru.. - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

Yönetim hep İngiltere ve Fransa'dan transfer yapıyor bu adamı alacağımızı sanmıyorum.

Umarım almayız,son forvet transferimizi de Flores'den yana kullanırsak yaratıcılıktan çok uzak,takımı hem ligde hem uefada sürükleyecek kaliteye sahip olmayan bir forvet hattımız olur. İnşallah son yabancı forvet transferimizi genç ve takıma yenilik ve heyecan getirecek Dembele gibi bir kanat forvetten yana kullanırız. Şahsen Lacina Traore'yi bile Flores'e tercih ederim ama Batdal varken ona gerek yok sanırm.

fotomaç'ın haber bombaydı..

büük gizlilikle süren transfer çalışmalarını fotomaç ortaya çıkardı :D

fotomaç'ın haber bombaydı..

büük gizlilikle süren transfer çalışmalarını fotomaç ortaya çıkardı :D

Elano'nun transferdeki durumunun belirsizliği,bizim transfer hamlelerimizde önümüzü tıkıyor,eğer Elano satılırsa orta sahaya çok önemli bir oyuncu almayı planlıyor olmazsa ilk tercih sol kanat oyuncusu olacak.

1.neill

2.kewell

3.elano

4.baros

5.pino

6.cana

daha kimi alacagiz?

kulübeye yada tribüne yabanci gereksiz olur bence....

1.neill

2.kewell

3.elano

4.baros

5.pino

6.cana

daha kimi alacagiz?

kulübeye yada tribüne yabanci gereksiz olur bence....

Kewell ya da Pino kulübeye,Elano da başka takıma gider,iki tane orta saha oyuncusu alabiliriz ki olması gereken bence bu. Hatta bu durumda alternatif bir yabancı hücum oyuncusu da alabiliriz.

Ne sol kanatı ? Transfer yapılacak son mevki ..

Bu sezon ki taktiğimiz 4-2-3-1 ve Arda 10 numara mevkisinde oynayacak.

Cana'nın yanına ve bir transfer yapılacak,sağda Pino,ortada Arda,solda şuan için Kewell gözüküyor ilk öncelik Cana'nın yanına bir oyuncu alınması,o raya oyuncu alındımı ikinci tercih sol kanat ;)

Elano'nun satılıp satılmaması,transfer politikamızı belirleyecek !

facebookta galatasaray gazetesi sayfasında adam flore gündemimizde değil diyor burdan da daha doğru düzgün haber yapılmadı ne oluyor ?

forum acildimi arkadaslar acildi ise hemen bir soru sormak isityorum size elano dan haber varmi ne olucak bu adam gittimi kaldimi ?

bole dil surcmesi olmaz yahu demekki gitti yoksa bu kadar zaman neden katilmadi ki hala kamp a ?

lig tv nin sitesinde var ben ordan dinledim. bazı sitelere görede 26 temmuzda direk istanbulda katılcakmış takıma elano

Üst Alt