GSC Portal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSC Portal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Portal daki haberlerin kaynağı gazeteler mi??

yoksa kendi kaynakları mı??

haber vermek-almak her zaman iyidir!!

%90 Fanatik , Fotomaç , Vatan , Milliyet , Hürriyet ...

Yer yer Fotospor ve Fotogol haberlerine de rastlanılmıyor değil .

Portalda fanatik fotomaç haberleri paylaşmıyoruz, element uydurmayalım.

öncelikle sunu söylemeliyim: portal'in artilari ve eksileri var (hersey de oldugu gibi). lakin kendi düsüncem, portal'in gereksiz oldugu ve bir cok arkadasin da belirttigi gibi, forum dan portala yönlendirilmek (sadece bir tik dahi olsa) a-acayip sinir bozucu. zaten yanilmiyorsam portal'i da cogunlukta üyeler kullaniyor, o da zorunluluktan (yönlendirmeler oldugu icin :))

ayrica veli'ye katiliyorum: bende bir kac kez fanatik, fotomac vs. haberlerine rastladim portal da (portal'a fazla girmedigim icin kapsamli konusamayacagim bu konu hakkinda). bir yandan bu gazeteleri kötülüyoruz, diger yandan (selektif ve isimize gelen) haberlerini kendi portalimiz da, üyelerimizi aydinlatmak(!) icin kullaniyoruz. bunu yanlis buluyorum. bunun avantaji ise, dogru dürüst bulunan haberlerin süzgecten gecirilip, gs taraftarlarinin bütün önemli bulunan haberleri sunulabilmesi.

bence forum ve portal dan sorumlu moderatörler ayri olmali. yani forum ve portal birbirinden bagimsiz olarak islemeli. ki zaten forum da yorum yapma imkanimiz var. ama ayni imkan portal icinde verilmis durumda ve üyeler tarafindan bildigim ve gördügüm kadariyla bu imkan forum da kullanilmamakta. sanirim potal daki haberleri kimse yorumlamiyor. sahsen hic rastlamadim.

sonuc olarak portal'i gereksiz buluyorum. ama eger ki hayatta kalmasi isteniyorsa, ozaman forum ve portal birbirinden ayri islemeli!

Tema tasarım ve sadelik açısından gayet hoş fakat, habercilik konusunda daha katedilecek masefe çok..

Veri tabanı Wordpress sanırım ?

2 satırlık haberleri bile buraya yönlendirmeniz sebebiyle gıcığım kendisine. Ama geliştirilirse faydalı olacağı muhakkak. Şu anki hali çok karmaşık, sadece olmalı diye düşünüyorum. Haberler de hem forumda, hem de portalda bulunmalı bence.

haydi bakalım göster neredeymiş fotosporlar,fotogollar. Beğenmezsen okumazdın bu kadar net.

bi sakin.

haklısın.

İTİRAF EDİYORUM

aslında beğeniyorum çünkü portala girip okuyorum . Beğenmezsem okumazdım çünkü.

ama şizofrenlik yapıp hepinize yalan söyledim.

konu kapanmıştır.

Güzel bir uygulama bence,bizim ve güncel olaylara dair haberlere hakim olabiliyorum,uğraşan arkadaşların ellerine sağlık,üstelik daha iyisini yapmaya da çalışıyorlarmış.Bugün için örnek vereyim mesela Ömer Aşığın haberini buraya girmeden önce başka bir spor sitesinde gördüm, ama kariyer rekoru kırdığını portaldaki haberden öğrendim, belki küçük ama benim için güzel bir detay.

benim mesajda seni bekliyordu zaten gelsede cevaplasa diye

konuya dönecek olursam açıklayayım emek veren arkadaşlara. portalı kullanan olabilir beğenenler olabilir benim sinir olduğum olay tam bi haber görüyorsun haberin iki cümlesi var gerisi portalda. buna sinir oluyorum işte. tamam kardeşim portala da ekleyin haberleri ama haberin tamamıda konuda olsun.

sırf portalı tanıtacaksınız bize sürekli kullanmayı öğreteceksiniz diye eziyet ediyorsunuz resmen

Teknik adminimize soracağım, eğer portala ip girişi için engelleme yapılabiliyorsa senin girmeni engellemesini rica edeceğim. Böylece işkence çekmezsin, gider istediğin portalda istediğin haberi okursun. Sizi zorlamıyoruz portala girin diye, sen buraya üye olana kadar absürt absürt sitelere girip haber okuyordun, yine öyle yap. Bizim düzenimiz bu, uymak istemeyene karışmıyoruz.

Webaslan çok gerekli olduğu için sanırım her gün tık yapıyorsunuz/yapıyordunuz. Sanırım yeterince görüş aldık, bu görüşler bizim için yeterli.

Teşekkürler.

Dün eklediğim not, tekrar konu açılmazsa sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt