GSC Scout İletişim Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout İletişim Başlığı

Cevap: GSC Scout İletişim Başlığı

ben scoutluğu bırakmak istiyorum.kansu virgün denilen şahsa devredilmesini istiyorum.kendisi benim rütbeme saygısızca laf edip,herşeyi çok bildiğini karşındakinin görüşünü aşağılayarak belirtiyor.

kusura bakmayın abiler.cidden sinirim bozuldu.devredin bu adama

Birileri beğensin diye yapmıyoruz ki, birileri istediği için bırakalım. Böyle durumlarda sakin olmaya çalışacaksın Tuna kardeşim. Başka türlü bir çözümü yok bunun, tek çözüm sakin düşünerek en doğru kararı vermek. Bunu bu forumda öğrensen iyi olur. Mümkün olduğunca ikili tartışmalardan uzak durup, gerektiği gibi cevabını verdikten sonra susmasını da bileceksin. Bazen susmak, çok şey anlatırmış. Aynı şeyleri bende yaşadım.. :)

ben scoutluğu bırakmak istiyorum.kansu virgün denilen şahsa devredilmesini istiyorum.kendisi benim rütbeme saygısızca laf edip,herşeyi çok bildiğini karşındakinin görüşünü aşağılayarak belirtiyor.

O arkadas sittin kere bana bulasmistir ve bir o kadar kez kapak yemistir, fakat bikmadan usanmadan yine ileri geri bulasir bana. Bence kaale alma, belli ki sorunlari mevcut. Sonucta milletimizin %99'u Jose Mourinho :)

saolun beyler o zaman.metenin dediğine göre sinir bozmaya değecek bir kişi değilmiş.en başta sizden özür dilerim mete ve erhan.

kusuruma bakmayın böyle şeylerle uğraştırdığım için.tekrar pardon beyler

Tuna bizim moderasyonda olsan 1 saat dayanamazsın o zaman.Bize neler neler söyleniyor.Görmezden gelmek en iyisi.

Arkadaşlarımızın da dediği gibi görmezden gelmen en iyi tercih . Sonuçta sende bir ışık görülmüş ki rütbeye layık görülmüşsün.Forumda bu tür olaylar çok oluyor takmaman gerek bence .

Ekvador maçına 15 numaralı çocuk(Jose Cevallas) var,orta saha oynuyor fiziği diğer arkadaşlarına göre fazla gelişmiş ama siyahi değil dün 1 gol attı birde asist yaptı.Benim dikkatimi çeken en az 3 tane Xavi tarzı ara pasıydı.O yaşta o oyun zekası çok iyiydi.

Ekli dosyayı görüntüle 2910

Ekli dosyalar

• 1415403_FULL-LND.jpg
    1415403_FULL-LND.jpg
    49.4 KB · Görüntüleme: 119

Bir oyuncu önereceğim de fakat oyuncu 94 doğumlu adını yazdığım zaman google'da resmi bile çıkmıyor çok büyük bir futbolcu olacak .

Hırvat olması muhtemel bence geleceğin GERRARD'ı bu çocuk .

Fizik olarakta andırıyor kendisi rastlantı üzerine izlemiştim ilk olarak ama hiç bir bilgisine ulaşamıyorum 15 - 16 dk lı bir sürü videosu var ama hiç birşeye ulaşamadım onunla ilgili ne yazik ki .

Bir oyuncu önereceğim de fakat oyuncu 94 doğumlu adını yazdığım zaman google'da resmi bile çıkmıyor çok büyük bir futbolcu olacak .

Hırvat olması muhtemel bence geleceğin GERRARD'ı bu çocuk .

Fizik olarakta andırıyor kendisi rastlantı üzerine izlemiştim ilk olarak ama hiç bir bilgisine ulaşamıyorum 15 - 16 dk lı bir sürü videosu var ama hiç birşeye ulaşamadım onunla ilgili ne yazik ki .

[video=youtube;JrgLZwm4I8w]https://www.youtube.com/watch?v=JrgLZwm4I8w[/video]

Bu çocuk mu?

[video=youtube;JrgLZwm4I8w]https://www.youtube.com/watch?v=JrgLZwm4I8w[/video]

Bu çocuk mu?

Hayır o değil benim dediğim Vanja Markovic bir orta saha oyuncusunda ne gerekiyorsa herşey ekstra olarak mevcut ben bayıldım bu çocuğa vallahi . İnanılmaz oyun zekası var , hız , adam eksiltebilme müthiş paslar yani komple bir orta saha oyuncusu .

Videolarda red star VVV-Venlo falan yazıyor ama bulamadım onu . Sırp yada hırvat

Videoları ; (hepsini izleyin )

[video=youtube;iqsEEVqJKbw]https://www.youtube.com/watch?v=iqsEEVqJKbw[/video]

[video=youtube;RS0Mmk4dCqI]https://www.youtube.com/watch?v=RS0Mmk4dCqI[/video]

[video=youtube;Zlb6s7pDRK4]https://www.youtube.com/watch?v=Zlb6s7pDRK4&feature=related[/video]

Arkadaşlar gördüğünüz gibi çok can sıkıcı bir olay ile karşılaştık, rütbe umarım sizler üzerinde bir ağırlık yaratmamıştır.

Onur Arslan arkadaşımız maalesef alenin küfür etmekten ihraç olmuştur. Umarım bu tür durumlar ile tekrardan karşılaşmayız.

Onur iyi bir Galatasaray'lı kardeşimizdi tamam ceza verilirde bu atılma ne oluyor?

Saat 02:00'de u17 dünya Şampiyonası yarı final karşılaşması Brezilya-Japonya kaçırmayın.Trtspor verecek.Canlı

U17 demişken, Fildişi Sahili U17 Milli Takımında oynayan Souleymane Coulibaly'yi takibe aldım. Real Madrid ilede ismi geçiyordu bir ara..

Üst Alt