GSC Scout İletişim Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout İletişim Başlığı

Cevap: GSC Scout İletişim Başlığı

u17 şampiyonu olan meksikada Carlos Fierro'yu araştırmanızı öneriyorum.

Benim ise Copa Amerika'da Kostarikalı oyuncu Joel Campbell baya dikkatimi çekti. 19 Yaşındadır. Ayrıca Uruguay milli takımının stoperi Coates oda çok iyi oyuncudur. 20 yaşındadır. 1.95 boyu vardır. Uruguay liginde oynuyor.

u20 Dünya Şampiyonası başlıyor. Onu kaçırmayın.

u-17 Dünya Kupası bitti, Copa America bitiyor. Hiç mi yetenekli oyuncu yoktu?

Souleymane Coulibaly için takipte olduğumu daha önce söylemiştim. U17 Dünya Kupası'nda izlediğim ve harikalar yaratan bir oyuncu. Onun dışında izlediğim bir kaç oyuncu daha var ama emin olmadığım için paylaşmıyorum. Gerekirse onlarla ilgili de bir analiz yapacağım.

- Adryan Oliveira Tavares (Brezilya U17)

- Julio Gomez (Meksika U17)

Bunun haricinde Copa America'da bir kaç isim var.

- Joel Campbell (Kostarika)

- Marcelo Estigarribia (Paraguay)

...

u17 şampiyonu olan meksikada Carlos Fierro'yu araştırmanızı öneriyorum.

Benim ise Copa Amerika'da Kostarikalı oyuncu Joel Campbell baya dikkatimi çekti. 19 Yaşındadır. Ayrıca Uruguay milli takımının stoperi Coates oda çok iyi oyuncudur. 20 yaşındadır. 1.95 boyu vardır. Uruguay liginde oynuyor.

u20 Dünya Şampiyonası başlıyor. Onu kaçırmayın.

Carlos Fierro'yu ben yeterli bulmadım ama, takip edeceğim. Joel Campbell benim listemde de var. Coates'i araştıracağım.

bu damiao ya biraz baktım ben.yabancı forumlarda falanda.

çok gol kaçırdıığından şikayet eden çok.

güray,sanırım oyuncuyla ilgili senin daha çok bilgin var.yorumun nedir?

bu damiao ya biraz baktım ben.yabancı forumlarda falanda.

çok gol kaçırdıığından şikayet eden çok.

güray,sanırım oyuncuyla ilgili senin daha çok bilgin var.yorumun nedir?

Valla ben son 2 yıldır Internacional takımını yakından takip ediyorum fırsat buldukça maçlarının özetlerini izliyorum... 2010 Ocakta geldi... O zamanlar açıkcası pek potansiyel görmüyordum oynadığı maçlarda da pek iyi izlenim vermiyordu. Ama bu yıl çok iyi başladı sezona 11 maçta 4 gol attı 3'te asist yaptı. İlk geldiği ki Leandro ile şuanki Leandro arasında bayağı fark var kendini geliştiriyor... Ocakta 2 M € falan verip rahat alınabilecek bir oyuncuydu ama bu yıl fiyatını katladı. Audi Cup maçlarını tatilde olmam nedeniyle izleyemedim.. Orada bayağı iyi bir performans sergilemiş sanırım adından söz ettirmiş. Benim dikkatimi çeken tarafı 1.88'lik boyu ve Hava toplarındaki müthiş etkinliği... Bir de Brezilyalı olması Hatırı sayılır bir tekniği de beraberinde getiriyor. Ceza sahası dışında şutları da var.

Evet gol yüzdesi yüksek değil sonuca gitmeyi becerirse ve bitiricilik özelliğini biraz daha geliştirirse iyi bir oyuncu.. Bana Jardel izlenimi veriyor fakat onun kadar son vuruş etkinliği yok ;)

U/20 maçları var arkadaşlar. Diğerleri gibi ne yazık ki bunu da es geçmiş gözüküyoruz. Ekipten daha fazla performans beklerdim doğrusu.

Son zamanlarda onemli turnuvalar oldu ve olmaya da devam ediyor. Hic takip ettiginiz oyuncu yok mu? Aranizda bir fikir alisverisi goremedim de bu yuzden sordum.

Üst Alt