GSC Scout rütbesi talipleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout rütbesi talipleri

Cevap: GSC Scout rütbesi talipleri

elimden geleni yapmaya calisacagim ama anlamadigim birsey var,özel konu mu acmamiz lazim yoksa transfer önerilerine mi eklemeliyiz?

Yapacak arkadaşlar lütfen isimleri scout mantığına uygun seçelim. İsim yapmış ünlenmiş isimler değilde fiyat-yetenek olarak keşfi olmamış yada olmaya yakın isimler...

Direk Arda'nın eklediği gibi bir şey olursa hiçbir katkı olmaz kanımca. Viki'de de aynı olay var çünkü. Daha çok özelliği, neleri yapıp neleri yapamadığı, stilinin kime benzediği hatta kişiliğini iyi bildiğiniz oyuncunun kişiliğinden de bahsederseniz çokçok güzel olur.

Dogru, bunu es gectim. Oyuncu hakkında kendi izlemlerinizi yazmanız olmazsa olmazı. Konoplyanka, Ibricic, Annan, Tiote, Alper Potuk baslıklarına girin görürsünüz.

Bende bu işe talibim fakat, bir ay içerisinde şu kadar futbolcu önerilmesi şartı kişileri sadece bulma psikolojisi içinde yanlış kararlara itebilir. Emin olunan oyuncu profilleri burada tanıtılırsa çok daha ilgi çekecektir diye tahmin ediyorum. Bir anda 10-15 futbolcu yazmanız halinde yeterince ilgi görmeyebilir.

Ay ortalaması olarak toplamda 1o-15 yazdım tekrar okursan. Sadece bir üyenin degil GSC Scout gurubunun toplamda önerecegi oyuncu sayısıdır o rakam.

Yapacak arkadaşlar, bunu daha öncede teklif etmiştim : Bir ekip çalışması için birbiriniz ile sürekli bağlantılı olup, bulduğunuz isimleri oluşturduğunuz ekipden süzgeçleyerek isim olarak değilde GSCscout-team olarak açmanızı ve bu doğrultuda kulübe scout bölümünden link göndermenizi rica ediyorum

Ve de umarım sadece genç oyuncular üzerine olmaz yazılar. Gerekirse 25-26 yaşında bir adamdan bahsedilir ama takıma direk katkısı olacağı düşünülür falan. Öyle yazılar görmekte hoş olur.

Dogru, bunu es gectim. Oyuncu hakkında kendi izlemlerinizi yazmanız olmazsa olmazı. Konoplyanka, Ibricic, Annan, Tiote, Alper Potuk baslıklarına girin görürsünüz.

Mete'nin bu dediği nokta en önemlisi arkadaşlar, kendi izlenimleriniz bu noktada çok önemli. Daha önceden açılmış başlıkları bence de inceleyin ve lütfen sadece FM, Fifa, Pes gibi oyunları baz alarak yapmayın bu işi, önerdiğiniz oyuncuları en azından bir kaç maç izlemiş olun.

bence bi ekip calismasi yapalim,ekip olarak her hafta 1 ismi ön plana cikarip tanitalim.

Mesela her ay toplamda 10 ila 15 arası futbolcu eklenirse yeterlidir.

Ayda 10-15 futbolcu piyasaya çıkarmak gerçekten çok saçma, o kadar futbolcu bir senede 10x12=120 futbolcu eder. Hangisi tutacak acaba. :)

Ayda 10-15 futbolcu piyasaya çıkarmak gerçekten çok saçma, o kadar futbolcu bir senede 10x12=120 futbolcu eder. Hangisi tutacak acaba. :)

Acıklamaya calıstım ama kendimi yeterince anlatamadım galiba. Atıyorum 10 üye talip oldugu taktirde bu göreve, her üyeden ayda gelecek 1 scouting'in raporunun toplamında 10-15 oyuncu önerisi olacaktır. Buna Senijad Ibricic, Anthony Annan gibi 24-25'ine gelmis fakat hala piyasaya cıkmamıs oyuncularda dahil oldugu icin senede 100 futbolcu önerisi fazla bir rakam olmaz.

Üst Alt