GSC Scout rütbesi talipleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout rütbesi talipleri

Cevap: GSC Scout rütbesi talipleri

Acıklamaya calıstım ama kendimi yeterince anlatamadım galiba. Atıyorum 10 üye talip oldugu taktirde bu göreve, her üyeden ayda gelecek 1 scouting'in raporunun toplamında 10-15 oyuncu önerisi olacaktır. Buna Senijad Ibricic, Anthony Annan gibi 24-25'ine gelmis fakat hala piyasaya cıkmamıs oyuncularda dahil oldugu icin senede 100 futbolcu önerisi fazla bir rakam olmaz.

Kaç kişilik bir ekip kurulacağı ibaresi göremedim. Gayet tabi ama, bu önerileri kendi aralarında değerlendirip uygun olup olmadığına kurduğunuz ekip karar vermeli ve onay alınırsa yayınlanmalı diye düşünüyorum.

Bakın arkadaşlar bu aslında okadar önemli ve özel bir iştir ki, bugün scoutgs sitesinin dergi-tv ve diger yayın organları ile yakın olmasının tek nedeni yaptığı scout işleridir. Bu yüzden bu işi ciddiye alacak scoutteam ekip ruhuna uygun olacak arkadaşların bir araya gelmesini temenni ederim. Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar ve yeni isimler,analizler,ve görsel haberleri içinde teşekkürler

Kaç kişilik bir ekip kurulacağı ibaresi göremedim. Gayet tabi ama, bu önerileri kendi aralarında değerlendirip uygun olup olmadığına kurduğunuz ekip karar vermeli ve onay alınırsa yayınlanmalı diye düşünüyorum.

Irtibat halinde olacagız zaten. Baslangıcta amac bu ise zaman harcamak isteyen arkadasları bulmak, gerisi kolay. Bu sitede uzun zamandır bu görevi üstleniyorum, o kadarda acemi degilim :) Suanda is yerinde oldugumdan kısıtlı cevaplar yazmak zorunda kalıyorum.

Zaten araştırmalarım var göreve talibim yeni olsamda yüzünü kara çıkarmam.Lütfen?

Lig lig ayırsanıza daha iyi olur.Her kişi bir ligden sorumlu olur ve her yıl 2-3 oyuncu tanıtır.

Mete bende Scout olmak istiyorum, çok sıkı maç takip ederim.Önerdiğim birçok eleman çok ciddi potansiyele sahip olup hemen hemen hepsi transfer oldular.Kendime bu konuda güveniyorum, değerlendirmeye beni de alırsanız çok sevinirim.

Ekibe katılmaktan gurur duyarım :) Özellikle EPL ve Bundesliga gençleri hakkında bilgi birikimim fena değil

Site yoneticileri bir kac arkadasi secti. Duruma gore bu rutbeye diger talip olanlarda gozden gecirilir.

Üst Alt