GSC Tanışma Alanı - Sayfa 161 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Manyak olduğun için manyakça eylemlerin sana normal gelmesi doğal, senin normalin manyaklık çünkü. Sen delillerin deli olduklarının farkında olduğunu mu sanıyorsun ? Psikologlara sıklıkla sorulur, deliricek gibi oluyorum kendimi kaybetmekten korkuyorum bazen acaba delirdim mi diye şüphe duyuyorum denir. Psikolog da merak etme deliren bir insan delirdiğini düşünmez diye cevap verir.

Sen kafayı yemişsin ama haberin yok.

Neyseki manyak olduğumu düşünüyorum. Şimdi rahatladım. Boşver manyakları abi de sen şu soruma cevap ver.

Lale Belkıs mı, Bahar Öztan mı?

Neyseki manyak olduğumu düşünüyorum. Şimdi rahatladım. Boşver manyakları abi de sen şu soruma cevap ver.

Doğru cevap Sümbül
5ae309ee66a97c82afda3d1c

Genel bir Apple konusu bulamadım o yüzden burdan bir sorum olacak dostlar. Garantinin son günü telefona iyice bir bir baksınlar diye garantiye verdim.Bayramdan önceki perşembe günüydü. Perşembe cuma sonra bayram tatili yani. Tamam bayramda kapalıyız anladık ama hala şu yazıyor. Kendim kaşındım ve ilk defa servise yolladım, bilgim yok ortalama ne kadar sürüyor servis işi. Beşiktaş KVK'ya bıraktım.

awdawd.png

Bunların güncel hallerine hallenmiyondur inşallah ikide bir nine yaşındaki kadınlara vs yaptırıyorsun amacını çözemedim yani, bana pezevenk mi demek istiyorsun? Valla bak şikayet ederim ha adminlere görürsün gününü.

Bunların güncel hallerine hallenmiyondur inşallah ikide bir nine yaşındaki kadınlara vs yaptırıyorsun amacını çözemedim yani, bana pezevenk mi demek istiyorsun? Valla bak şikayet ederim ha adminlere görürsün gününü.

Neden hemen aklına cinsel kimlikleri geldi abi? Nasıl bir iç dünyan var senin hayret ediyorum iki gündür! Ben o insanların oyunculuklarını kıyaslıyorum. Ayıptır.

Selamlar
İsmim Ersan, Tunceli doğumluyum. Mersin'de yaşamaktayım. 35 yaşındayım. Özel sektörde güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım.

Selamlar
İsmim Ersan, Tunceli doğumluyum. Mersin'de yaşamaktayım. 35 yaşındayım. Özel sektörde güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım.
selam renktaşlar gsc ailesine katıldıgım icin mutluyum. :)
Herkese merhaba :) forumu bir suredir haberler icin takip ediyordum fakat yeni uye olma firsati buldum.
hosgeldiniz renktaslar

Üst Alt