GSC Tanışma Alanı - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Selamün aleykum, transfer döneminde ziyaretçi olarak takip ettik transfer dönemi sonlarına dogru üye olalım dedik ama transferde batirdik. Uğursuz geldik herhalde. Neyse bugünler de gecer.

Adım engin, istanbulda yaşıyorum. Özel sektör, yabancılara danışmanlık veriyorum. Beni özellikle deplasmandaki maçlar için illegal yayın(tamamen devletimize şikayet için), arenadaki maçlar için beleş bilet ararken gorebilirsiniz

Selamün aleykum, transfer döneminde ziyaretçi olarak takip ettik transfer dönemi sonlarına dogru üye olalım dedik ama transferde batirdik. Uğursuz geldik herhalde. Neyse bugünler de gecer.

Adım engin, istanbulda yaşıyorum. Özel sektör, yabancılara danışmanlık veriyorum. Beni özellikle deplasmandaki maçlar için illegal yayın(tamamen devletimize şikayet için), arenadaki maçlar için beleş bilet ararken gorebilirsiniz
Mrb Engin Bey

Berat Beyle tanışıklığınız var mı? @Berat Yesir

Hoşgeldiniz abi.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Selamün Aleyküm renktaşlar kayınçonun tavsiyesiyle siteye üye oldum.

Bankacıyım, 38 yaşındayım, aslen alanyalıyım ama istanbulda ikamet ediyorum forumun bildirim maili bu alana yönlendirdi teşekkürler.

Tanışalım

tenor.gif

hosgeldin.

Galatasaray'in banka borclarini silebilirmisin

tsk

hayirli geceler
Espri yaptınız herhalde renktaş ama takip ettiğim kadarıyla 2017 Eylülüne kadar borçlar baya bir azalmıştı banka borcu olarak. Dursun Özbek yönetimi 1, Mustafa Cengiz yönetimi de 2 kez kredi çekti. Faktoring borcu kalmadı kredi borcu da 500-600 milyon lira civarında diğer kulüplere göre iyiyiz aslında. Size de hayırlı geceler.

Espri yaptınız herhalde renktaş ama takip ettiğim kadarıyla 2017 Eylülüne kadar borçlar baya bir azalmıştı banka borcu olarak. Dursun Özbek yönetimi 1, Mustafa Cengiz yönetimi de 2 kez kredi çekti. Faktoring borcu kalmadı kredi borcu da 500-600 milyon lira civarında diğer kulüplere göre iyiyiz aslında. Size de hayırlı geceler.
ha 50 milyon TL ha 500 TL borc, banka bunlara bakmaz. 1 tane 0 silsen kimse anlamaz renktas.

Baya yeni gelen var.

Cümleten hoşgeldiniz.

Ben de Mehmet, Mehmet Arslaner.

ABD'de doğsam kesin zenci gangsta olurdum, bu kadarı yeterli sanırım.

Üst Alt