GSC Tanışma Alanı - Sayfa 164 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Emrah Yıldırım

Adamına göre ceza veriyorsunuz diyince kızıyorsunuz ama şu son olay bile bunu gözler önüne seriyor

Ömer ile girdiğim ikili tartışmadan ötürü o gün 7 gün ceza almıştım ama Fatih hocaya ana bacı sövenler 3 gün almış

Diyeceklerim bu kadar

Kurallar herkese aynı işlemiyor maalesef.Arkadaşınız olunca anında editi çekiyorsunuz hemen

@Emrah Yıldırım

Adamına göre ceza veriyorsunuz diyince kızıyorsunuz ama şu son olay bile bunu gözler önüne seriyor

Ömer ile girdiğim ikili tartışmadan ötürü o gün 7 gün ceza almıştım ama Fatih hocaya ana bacı sövenler 3 gün almış

Diyeceklerim bu kadar

Kurallar herkese aynı işlemiyor maalesef.Arkadaşınız olunca anında editi çekiyorsunuz hemen
Bunun yeri burası mı :) senin cezan 7 değil 5 olmuştu hemen ardından demekki girip bakmamışsın bile. Diğer bir husus cezanı sakin kafayla değerlendirip diğer üyelerle aynı durumda değerlendirmiş ve diğerlerinin cezası ne zaman bittiyse(yani 4 eylül) o zaman kaldırmıştım.

Hatta cezan 3 yapılmış daha sonra? Loglara baktım. Demekki sen bakmamışsın.

Girmemiştim cezadan sonra düştüyse görmemişimdir

Demek istediğim bak cezası varsa bana da ver ama böyle Galatasaray efsanesine küfür,hakaretin bedeli 3 gün olmamalı

Hele bazı üyeler var sinsice bekliyorlar puan kayıplarımızı.Hatta foruma mesaj atmayan sadece puan kayıplarında felan hocaya söven gse üyeler bile var

Adını unuttum şimdi geçenlerde tespit etmiştim,adam bildiğim foruma uğramıyor ama ne hikmetse hakaret etmeye geliyor

Bunların çok iyi araştırıp ceza verilmesi lazım maç stresi felan değil bu yapılanlar

Girmemiştim cezadan sonra düştüyse görmemişimdir

Demek istediğim bak cezası varsa bana da ver ama böyle Galatasaray efsanesine küfür,hakaretin bedeli 3 gün olmamalı

Hele bazı üyeler var sinsice bekliyorlar puan kayıplarımızı.Hatta foruma mesaj atmayan sadece puan kayıplarında felan hocaya söven gse üyeler bile var

Adını unuttum şimdi geçenlerde tespit etmiştim,adam bildiğim foruma uğramıyor ama ne hikmetse hakaret etmeye geliyor

Bunların çok iyi araştırıp ceza verilmesi lazım maç stresi felan değil bu yapılanlar
Rica ediyorum tebrikler konusunda tek tek yaptığım açıklamaları oku yeniden yapmayayım çünkü gerçekten çok yoruldum.

Sevgili aydin , GS efsanesine hakaret elbette daha agir cezalandirilmali ama adaletsizlikten sikayet ederken , bunun senin lehine calistigi durumlari da unutmamalisin sanirim

94D90A64-08B5-46B0-B140-159A5DB51D08.jpeg

Fark etmez cezası varsa versinler cicişlerin fotosunu paylaştım diye 1 ay civarı ceza yemiştim

Bu konularda en çok ceza alan üye olabilirim alışkınız :D

Fark etmez cezası varsa versinler cicişlerin fotosunu paylaştım diye 1 ay civarı ceza yemiştim

Bu konularda en çok ceza alan üye olabilirim alışkınız :D

Acaba kime ne ceza diye tartismak yerine , sen milletin karisina bacisina yatak muhabbeti acmasan , oteki GS efsanesine kufretmese mesela

Daha guzel olmaz mi ?

Yahu su foruma senelerdir uyeyim , ben neden kimseye hakaret kufur kiyamet etmiyorum

Evli olup olmadığını bilmiyordum bile,hatta Furkan o mesajı atmasa kadının ismini dahi duymamıştım

Neden bu konuya bu kadar takıldın bilmiyorum,yabancı kadınların da bir ton fotosu paylaşılıyor evli olmasına rağmen bu kadar sorun olmuyor

Ha tanıdığın felan ise özür dilerim beklediğin buysa

Evli olup olmadığını bilmiyordum bile,hatta Furkan o mesajı atmasa kadının ismini dahi duymamıştım

Neden bu konuya bu kadar takıldın bilmiyorum,yabancı kadınların da bir ton fotosu paylaşılıyor evli olmasına rağmen bu kadar sorun olmuyor

Ha tanıdığın felan ise özür dilerim beklediğin buysa

Hem kendisini hem agabeyini taniyorum . Aslinda burada benim hatam da var , surekli tanidigimdan hatta evli olmasindan bahsetmem hata , turk jargonunu vurgulamak icin soyledigim seyler

Tanimasam ya da evli olmasam ne farkeder ? Forumu uslubuyla kullanmak yerine herkeste normalde yapamayacaklari seyleri yapma konusunda bir cesaret olusuyor

Yani devletin sansurcu politikalarini elestirirken , bizzat icinde bulundugumuz durumu gorunce zorla hak verir hale geliyorum

Yalan yanlis isimler , onune gelen kadina istedigini soyleyebilmek , istedigi kisiye kufur hakaret etmek

Kisi aslinda kendisini degersizlestiriyor bunlarla

Mesela aynisini tv de gordugu veya unlu biri yapsa , igrenc arda , abaza fikret , kufurbaz senol filan oluyor

Kendisi ise yapmakta bir sorun gormuyor ve aslinda "o yapamaz ama ben kimim ki , uzayda bir noktayim" diye kendisini kucultuyor

Adabiyla , nezaket ve saygi kurallarina uyarak forum kullanmak gayet mumkunken bu sacma islere neden girildigini anlamak imkansiz

Topluma hitap eden kişilerle,burada yorum yapan kişileri bir tutman hata bir kere

Burada tartışmaların ve küfürlerin bir çoğu taraf olmakla ilgili

İzlanda,Norveç gibi herkesin kurallara uyduğu,kişi başına gelirin yüksek olduğu en azından yaşam standartlarının bize göre yüksek olan ülkelerden herhangi birinde olabilseydik durum çok daha farklı olurdu bunu sende biliyorsun

Yani durup dururken bu düşman yaratma,hakaret vb çabalar oluşmuyor daha çok ülke durumuyla alakalı

Topluma hitap eden kişilerle,burada yorum yapan kişileri bir tutman hata bir kere

Burada tartışmaların ve küfürlerin bir çoğu taraf olmakla ilgili

İzlanda,Norveç gibi herkesin kurallara uyduğu,kişi başına gelirin yüksek olduğu en azından yaşam standartlarının bize göre yüksek olan ülkelerden herhangi biri olabilseydik durum çok daha farklı olurdu bunu sende biliyorsun

Yani durup dururken bu düşman yaratma,hakaret vb çabalar oluşmuyor daha çok ülke durumuyla alakalı

Peki ben neden yapmiyorum ? Neden kufur hakaret etmiyorum insanlara , kadina kiza ahlaksiz soylemlerde bulunmuyorum

Fikir tartisalim . Mesela evli kadin tavlamak bir ahlaksizlik midir diye bir tartisma acalim konusalim

Cinsel iliski yasi belcikada 14 (atiyorum) , dogru mu diye fikir yurutelim

Fakat boyle "aargh kaari , ne yapistiririm ..." vs

Sence kaliteli ve feraset sahibi insan tavri mi ?

Dostum resmi görüp kadının cv sine bakacak halim yok :D

Sen dedin ki evliymiş çoğumuzun yorumu değişti zaten.Hatta özür de diledim ne diye bu kadar uzatma çabası anlamıyorum

Hatalı olmadığımı iddia etsem zaten o özürü dilemezdim kimse kusursuz değildir sen de değilsin

Dostum resmi görüp kadının cv sine bakacak halim yok :D

Sen dedin ki evliymiş çoğumuzun yorumu değişti zaten.Hatta özür de diledim ne diye bu kadar uzatma çabası anlamıyorum

Hatalı olmadığımı iddia etsem zaten o özürü dilemezdim kimse kusursuz değildir sen de değilsin

Ilk mesajim disinda seni hedefe koydugum bir cumlem yok . Seni beni gecelim o halde

Demin guzel bir ornek verdin . Malmo taraftar forumunda buradaki kufur ve hakaretler var midir mesela goteborg baskanina ?

Kucuk bir ornek ve kucuk bir soru sana . Cevabini merak ediyorum

Ya da bahsettigin izlandada trafikte birinin gecikmesine sebep olan bir usulsuzluk yapan surucuye karsi camlari indirip hakaret var mi

Amerika veya ingilterede bir parkta yaninda kadin olan bir adam "ne bakiyorsun birader.." diyor mu mesela

Bana sen bunlari anlat , bosver meseleyi aydin sinan veya forum eksenine indirgemeyi . Hatalarimiz ayri , ben genel bir sey soruyorum

Cevabı belli sorular bunlar

Neyi çözmeye çalışıyorsun ki ? Bunlar dediğim gibi ülke sorunlarıyla alakalı daha çok

Refah seviyemiz ve eğitim seviyemiz yüksek olsa bizde de olmazdı

Bunun kaynağı da senin dediği gibi sen,ben değiliz yönetenlerdir

Türkiye'de yapılan cinayetlerin bile büyük bir çoğunluğu kadın,eş,dost bir anlık patlamayla yapılmış şeyler.Bu bile kritik nokta neyse burada bu konuları tartışmamız hiç kimseye bir çözüm sağlamaz

Hanımefendi yakınınmış evli olduğunu bilmiyordum bir anlık çıkışım için özür dilerim tekrardan

İyi forumlar

Üst Alt