GSC Tenis Başlığı - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Tenis Başlığı

Yalnız Bu şans dediğinizde dünya sıralamasında olduğunuz yer de önemli. Djokovic sanırım 5-10 arası bir yerdeydi en son.
Tamam işte kendi ağzınla diyorsun.1 numaranın oynadığı adamlarla 10 numaranın oynadığı adamlar arasında tam tersi durumun olması gerekir benim bildiğim.Finale gelirken oynadığı en yüksek sıralamadaki adam 21 numara :D sonra da şans değil diyorsun

Tamam işte kendi ağzınla diyorsun.1 numaranın oynadığı adamlarla 10 numaranın oynadığı adamlar arasında tam tersi durumun olması gerekir benim bildiğim.Finale gelirken oynadığı en yüksek sıralamadaki adam 21 numara :D sonra da şans değil diyorsun

Tamam da olduğu nokta şanstan dolayı değil ki. Sakatlığından dolayı düştü ve seviyesini yükseltiyor adam. Del Potro ondan daha çok puan toplamış durumda şu an.

Hiç sevmem bu antipatik herifi!
Federer ve Nadal'ın yanına yaklaşamaz hiçbir zaman. Iyi oynuyor ama seyircileri zorla kendisini sevmesini istiyor mesela, top toplayacaları azarlıyor. Sakatlık numaraları da meşhurdur. Şansı yanında olduğu için Zverev, Federer ve Nadal'a karşı oynamadan büyük olasılıkla şampiyon olacak.

Japonya'nın ırkçılıkla mücadele eden genç tenisçisi Naomi Osaka: 'Ben tenisimi oynarım'

2131900_810x458.jpg

Hiç sevmem bu antipatik herifi!
Federer ve Nadal'ın yanına yaklaşamaz hiçbir zaman. Iyi oynuyor ama seyircileri zorla kendisini sevmesini istiyor mesela, top toplayacaları azarlıyor. Sakatlık numaraları da meşhurdur. Şansı yanında olduğu için Zverev, Federer ve Nadal'a karşı oynamadan büyük olasılıkla şampiyon olacak.

Hala Roddick maçında olanları konuşuyorsunuz değil mi? Adam defalarca anlattı. Kitabında da ayrıntılarıyla anlattı.

Ayrıca top toplayıcılarla arası en iyi olan oyuncudur. O fikre nereden kapıldınız bilmiyorum.

Üst Alt