GSC Tenis Başlığı - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Tenis Başlığı

Osaka hanima tsk eder basarilarinin devamini dilerim. Osaka ve sabalenka hanimlar wtanin gelecegi.

2b30326374a9ae10064e93a318c090fd.jpg

tebrikler
Dashackli bir bet olmus

Yarın da Del Potro'nun benzer bir oranı var.Cokoviç'in turnuvadaki oyunu hala güçlü değil.Yarınki maçta tam ortada.Ben çok az da olsa Del Potro yakın kazanmaya diyorum

Del Potro birader sen ayağına kadar gelenleri böyle elinin tersiyle itersen maçı falan kazanamazsın.Bu seti de verecek belli oldu.Aptal aptal işler yapıyor

Del Potro kaybetmeyi sonuna kadar haketti.Zaten mental yönden aşırı zayıf bir adam.Böyle kaybettiği bir setten sonra bu sette dağılacağına adım gibi eminim.3-0 biter bu maç.Aptallığına doymasın.Elindeki seti almayı beceremedi

İlk set bittikten sonra uyudum. Novak'ın kazanacağı o kadar belliydi ki. Zirveye tekrar ve emin adımlarla çıkıyor. Özlenen Djokovic performansı geri geliyor.

lesh bi macti. serena japon maci daha guzeldi
su erkeklerin maclarini da 2 olan kazanir yapsalarda arada TENNIS de izlesek

İlk set bittikten sonra uyudum. Novak'ın kazanacağı o kadar belliydi ki. Zirveye tekrar ve emin adımlarla çıkıyor. Özlenen Djokovic performansı geri geliyor.
Belli olan birşey yoktu sayın MK.İkinci sette yaptığı aptallıklarla maçı elleriyle verdi.Dün Cokoviç'te hiç birşey oynamadı.Yani ekstra yaptığı tek şey eline gelen fırsatları tepmemek oldu.Maç 1-1'e gelseydi o maçın nereye gideceğini kimse bilemezdi.Zaten Cokoviç ikinci setin ortalarında resmen abandone duruma düşmüştü.O fırsatı değerlendiremeyen adam zaten maçı alamaz

Belli olan birşey yoktu sayın MK.İkinci sette yaptığı aptallıklarla maçı elleriyle verdi.Dün Cokoviç'te hiç birşey oynamadı.Yani ekstra yaptığı tek şey eline gelen fırsatları tepmemek oldu.Maç 1-1'e gelseydi o maçın nereye gideceğini kimse bilemezdi.Zaten Cokoviç ikinci setin ortalarında resmen abandone duruma düşmüştü.O fırsatı değerlendiremeyen adam zaten maçı alamaz

Çok yordunuz beni Hüseyin Bey :D Tamam Djokovic, rakipleri zayıf olduğu için başarılı. Ayrıca şansı devamlı yaver gidiyor :D

Çok yordunuz beni Hüseyin Bey :D Tamam Djokovic, rakipleri zayıf olduğu için başarılı. Ayrıca şansı devamlı yaver gidiyor :D
Dün özelinde konuşuyorum ben sayın MK :D ekstra birşey oynamadı diyorum.Bunu da kabul edin artık.Oyunu hala güçlü değil.Del Potro özellikle kritik yerlerde çok saçmaladı dün.Yoksa dünkü oyunu şampiyonluk için çok yeterli değildi.Zaten ikinci sette 4-3 öndeyken Del Potro 3 tane servis kırma puanını kaçırınca maç orada bitti.O seti de maçı da kaybedeceğini adım gibi biliyordum.Cokoviç mesela bunu yapmadı.Fırsatları yerinde kullandı.Farkı yaratan da bu oldu

Dün özelinde konuşuyorum ben sayın MK :D ekstra birşey oynamadı diyorum.Bunu da kabul edin artık.Oyunu hala güçlü değil.Del Potro özellikle kritik yerlerde çok saçmaladı dün.Yoksa dünkü oyunu şampiyonluk için çok yeterli değildi.Zaten ikinci sette 4-3 öndeyken Del Potro 3 tane servis kırma puanını kaçırınca maç orada bitti.O seti de maçı da kaybedeceğini adım gibi biliyordum.Cokoviç mesela bunu yapmadı.Fırsatları yerinde kullandı.Farkı yaratan da bu oldu

Diğer setleri seyretmedim. Adam hala yüzde yüzünü ortaya koymuyor. Ama buna rağmen tüm zamanların en iyisi. Yani benim kızdığım şey rakipleri yüzünden bu seviyede değil. Bu seviyede olması gerektiği için bu seviyede.

Djokovic ATP1000 Şangay finalinde Coric’e karşı yine efsane bir oyun sergiliyor. Küllerinden doğmak deyiminin hakkını veriyor Djokovic.

Üst Alt