GSC Üyelerinden Takım Kuruyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Üyelerinden Takım Kuruyoruz

Takımın forveti Ozan Puki'ye kaç gol attıracaksınız Sayın Ulu ?

"Ozan, Milli takımdan tanıdığım ve sevdiğim bir arkadaşım. Kafasını, Gece hayat yerine Futbola yöneltseydi çok büyük bir Futbolcu olabilirdi.
Yinede bunca sakatlıklara rağmen yeşil sahalara daha güçlü geri dönmeye ve Gollerini atmaya başladı. Onun adına çok sevindim. Bize Şampiyonluk için güçlü bir Puki şart.

Dün WhatsApp dan mesaj yazdım ona... "Seni gol kralı yapacağım" diye - Bukadarını söyleyebilirim.

Bencil ve yüksek bir ego tarzım yok. Takım için ne faydalıdır ona bakarım. Tabi Ozan beni de boş pozisyonlar da görür umarım ... bildiğiniz gibi bazen sağ solunu görmeyip sadece Gölü düşünür." Ne de olursa bu takımın yıldızı benim!

(Kamera ya yansıyan bir tebessüm; Gazeteciler gülmeye başlıyor)

david-beckham-kirsty-gallacher_3453087.jpg

Son düzenleme:
dunkof herif 2011den beri aldığım likelar değil o
büyük iht 2014 sonrası bu
silinmişti beğeniler

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hala inat ediyorsun yani ?
Beğenilerin silindi diyelim ama konuların duruyor..

Modluk yapmıştın ama ben sana kalitesiz konuları nasıl analiz edeceğini adım adım öğreteyim..

GSC => Arşive giriyoruz => 2013 Yılına => En altta Konu gösterimi alanı var gördün mü ?

Arama kriterlerini şu şekilde yapıyoruz;

attachment.php

Sonra ise kahvemizi alıp, Senin açmış olduğun ve tek bir cevap bile alamadığın konuları izliyoruz...

deadpool-10-gif-smoking-guns-wtf-watch-the-film-saint-pauly.gif

Yasal Uyarı: Bu mesajı alıntılamanız bünyenizde kalıcı hasarlar bırakabilir.

13123.JPG

Son düzenleme:
"Ozan, Milli takımdan tanıdığım ve sevdiğim bir arkadaşım. Kafasını, Gece hayat yerine Futbola yöneltseydi çok büyük bir Futbolcu olabilirdi.
Yinede bunca sakatlıklara rağmen yeşil sahalara daha güçlü geri dönmeye ve Gollerini atmaya başladı. Onun adına çok sevindim. Bize Şampiyonluk için güçlü bir Puki şart.

Dün WhatsApp dan mesaj yazdım ona... "Seni gol kralı yapacağım" diye - Bukadarını söyleyebilirim.

Bencil ve yüksek bir ego tarzım yok. Takım için ne faydalıdır ona bakarım. Tabi Ozan beni de boş pozisyonlar da görür umarım ... bildiğiniz gibi bazen sağ solunu görmeyip sadece Gölü düşünür."

Ne de olursa bu takımın yıldızı benim!

(Kamera ya yansıyan bir tebessüm; Gazeteciler gülmeye başlıyor)

david-beckham-kirsty-gallacher_3453087.jpg

Öncelikle sunucu olarak beni seçtiğin bayan çok güzelmiş.. Aynı bayan olarak cevap verdiğin için teşekkür ederim..

Tıpkı Arda Turan gibi medyayı çok sevdiğini biliyoruz.. Takımın zayıf bir bölgesi var mı sizce ? Transfer önerileriniz oldu mu ?

Öncelikle sunucu olarak beni seçtiğin bayan çok güzelmiş.. Aynı bayan olarak cevap verdiğin için teşekkür ederim..

Tıpkı Arda Turan gibi medyayı çok sevdiğini biliyoruz.. Takımın zayıf bir bölgesi var mı sizce ? Transfer önerileriniz oldu mu ?

david-beckham.jpg

"Bu takıma yeni oyuncular katmamız şart. Lig çok uzun bir maraton, belki 60 maçın üzerine çıkabiliriz. Sakatlıklar olacak, yorgunluklar olacak, bu nedenle takviyeler gerekiyor.

Sanki Ofansif hat ile defans arasında bir kalite uçurumu var. Oraya bir iki takviyeler güzel olacaktır. Bu konu ile ilgili yarın T.D. mız ile bir görüşmem olacak. Kararları en son tabiki yinede T.D. ve Başkan verir.

Ayrıca Can BÜYÜK ile soyunma odasında kavga ve dövüş etimiz yalandır - Bunu burdan kamyonuna duyuyorum. Bir kaç spor gazetesinde haber çıkmıştı. Evet, biraz zor bir 10 Numara kişiliği olsada, futbolun temel bilgileri güçlüdür. Takım olmadan; Şampiyonluklar zor."

- Lütfen son soruyu alalım (Yönetici Arkadaş)

Son düzenleme:
Hala inat ediyorsun yani ?
Beğenilerin silindi diyelim ama konuların duruyor..

Modluk yapmıştın ama ben sana kalitesiz konuları nasıl analiz edeceğini adım adım öğreteyim..

GSC => Arşive giriyoruz => 2013 Yılına => En altta Konu gösterimi alanı var gördün mü ?

Arama kriterlerini şu şekilde yapıyoruz;

attachment.php

Sonra ise kahvemizi alıp, Senin açmış olduğun ve tek bir cevap bile alamadığın konuları izliyoruz...

deadpool-10-gif-smoking-guns-wtf-watch-the-film-saint-pauly.gif

Yasal Uyarı: Bu mesajı alıntılamanız bünyenizde kalıcı hasarlar bırakabilir.

bomboş adamsin
modluk yaptım bu forumda ben

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

david-beckham.jpg

"Bu takıma yeni oyuncular katmamız şart. Lig çok uzun bir maraton, belki 60 maçın üzerine çıkabiliriz. Sakatlıklar olacak, yorgunluklar olacak, bu nedenle takviyeler gerekiyor.

Sanki Ofansif hat ile defans arasında bir kalite uçurumu var. Oraya bir iki takviyeler güzel olacaktır. Bu konu ile ilgili yarın T.D. mız ile bir görüşmem olacak. Kararları en son tabiki yinede T.D. ve Başkan verir.

Ayrıca @Can BÜYÜK soyunma odasında kavga ve dövüş etimiz yalandır - Bunu budan kamyonuna duyuyorum. Bir kaç spor gazetesinde haber çıkmış. Evet, biraz zor bir 10 Numara kişiliği olsada, futbolun temel bilgileri güçlüdür. Takım olmadan; Şampiyonluklar zor."

- Lütfen son soruyu alalım (Yönetici Arkadaş)

[

23Susanna-Reid-1.jpg

- Can BÜYÜK ten henüz o kavgaya ilişkin bir açıklama gelmedi..

- Fuat Ekinci hakkında ne düşünüyorsunuz ? Son maçtaki cezası nedeniyle 7 günlük bir MYC söz konusu ? O bölgeye Refik Y. AKKÜLAH ve Şerafettin KOÇ isimleri geçmektedir..

Bu konuda nasıl yol izlenmelidir ?

benim için en ideal bölge orası ama yapcak bişe yok iyi olan kazansın. :D hız yok ama sağ ve sol ayağı iyi kullanırım. özellikle duran toplarda sağlak olmama rağmen solla vururum. uzun sene çektiğim sağ kasık probleminin bana getirdiği bir özellik olarak kaldı yanıma sol ayağı kullanma.
Duran toplarda salak olmama rağmen solla vururum ne lan bu ne hıyarca bir stip onu geçtim 8 oynamakla ne alakası var.

23Susanna-Reid-1.jpg

- Can BÜYÜK ten henüz o kavgaya ilişkin bir açıklama gelmedi..

- Fuat Ekinci hakkında ne düşünüyorsunuz ? Son maçtaki cezası nedeniyle 7 günlük bir MYC söz konusu ? O bölgeye Refik Y. AKKÜLAH ve Şerafettin KOÇ isimleri geçmektedir..

Bu konuda nasıl yol izlenmelidir ?
Evet Arif'i odaya kitleyip dövdüğüm doğrudur. Ama sonra takımın başarısı ve huzuru için geldi benden özür diledi ben de bir büyüğü olarak gerekli erdemi gösterip kendisini affettim ve olay kapandı.

Yaşandı ve bitti. Kurcalamayınız lütfen.

sent via GSC

Son düzenleme:
Üst Alt