GSC'den Fatih Terim'e Hediye


GSC olarak Fatih hocamiza bir hediye iletmek istiyoruz, buraya ona karsi duygu ve düsüncelerinizi yazarsaniz bu yazdiklariniz dosyalanip

yarinki hazirlik macinda Fatih hocaya verilecektir.lütfen yazilarda ciddi olalim ve smiley kullanmayalim aksi taktirde silinecekdiredit:arkadaslar yaziniz zaten kagida copy olacak, siz güzelce yazin sözlü olarak iletmeyecegim direk forum formatinda copyleyecegimtransfer listeside yazmayin lütfensaat 10a kadar yazilanlar iletilecektir
 
Cevap: GSC'den Fatih Terim'e Hediye''Fatih hocam siz kesinlikle Galatasaray'a Allah'ın bir lütfusunuz.Galatasaray tarihinin tartışmasız en büyük 3 efsanesinden biridir bana göre...Allah daha uzun yıllar başımızda görmeyi nasip etsin kendisini..''Bunu da yazarsan memnun olurum. :)
 
Cevap: GSC'den Fatih Terim'e HediyeSenden nefret ediyorum bir gün tüpçüyle anlaşıp milli takımın başına geçsen şaşırmam.
 
Cevap: GSC'den Fatih Terim'e HediyeAllah seni başımızdan eksik etmesin Fatih Hocam, geleceğin Galatasarayını yaratıyorsun hocam.Sonuç ne olursa olsun her zaman seninleyiz arkandayız.
 
Cevap: GSC'den Fatih Terim'e Hediyehocam sen orda otur ki bizim gözümüz arkada kalmasın...babamla eş değer olan insan iyi ki varsın.
 
Cevap: GSC'den Fatih Terim'e HediyeFatih Hocam bil ki bu taraftar hep arkanda. Galatasaray'a çok daha uzun yıllar hizmet edip, takımı başarıdan başarıya koşturarak hem taraftarın, hem de Türk halkının gururlanmasını sağlayacağından eminiz. İyi ki varsın.
 
Cevap: GSC'den Fatih Terim'e HediyeHocam size sonuna kadar güveniyoruz. Tek bir şey sormak istiyorum: Futbolculuk kariyerinizde şampiyon olamamanızın intikamını mı alıyorsunuz?
 
Cevap: GSC'den Fatih Terim'e HediyeFatih Hocam Allah seni başımızdan eksik etmesin.Her zaman arkandayız.Bu taraftar seni çok seviyor.
 
Cevap: GSC'den Fatih Terim'e HediyeHer daim arkanızdayız hocam. Elinizi kalbinize götürün. Biz her zaman oradayız ! Sizinle gurur duyuyoruz..
 
Üst Alt