GSCimbom 'a kısa süreleğine ara... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom 'a kısa süreleğine ara...

Cevap: GSCimbom 'a kısa süreleğine ara...

Şimdiden geçmiş olsun,allah yardımcın olsun Murat kardeş.

Umarım ihtiyacın olmaz ama bir fikir danışmak istersin, canını sıkan şeyler olur, ben doktorum,yardımcı olabileceğim birşeyler olursa her daim gece gündüz arayabilirsin. Elimden gldiğince çabalarım. Sağlıcakla kal.

Acil şifalar dilerim.

Gecmis olsun renkdas,ALLAH sifa versin,insallah biranönce renkdaslarının yanına dönersin...:)

Gecmis olsun renkdas.

Allah acil sifa ve saglik versin, insallah en kisa zamanda aramiza katilirsin.

Geçmiş olsun tez vakitte sağlığına kavuşman ve aramıza dönmen dileğiyle..

2 senedir forum`a üyeyim.

Cok güzel günlerim oldu. Acisiyle tatliysa cok zaman gecirdim GSCimbom forumumuz da. Hayatimin bir parcasi adeta.

Artik kisa süreligine ara vermek zorundayim.

Bir kac ayligina hastanede tedavi görecegim. Bu süre icinde tabiki yine girmeye calisacagim, özellikle hafta sonlari girebilirim diye düsünüyorum. Allah`in izniyle saglikli bir sekilde tekrar yuvama döndügüm zaman GSCimbom`a kaldigim hizla devam edecegim, insallah.

Üzdügümüz, kirdigimiz kalpler var ise, özür dilerim. Herkese saygilarimi ve sevgilerimi sunarim. En kisa zamanda yine görüsmek dilegiyle. :)

Not: Eger konuyu yanlis basliga actiysam yetkililer düzeltsin lütfen.

Geçmiş olsun .ALLAH sağlık ve nice şifalar versin renktaş.

Beyler bende birşey söyleceğim ayağımda 9-10 aydır ödem var . Cezam olmasa daha önce sizden dua istiyecektim çünkü yüce ALLAH'A dua edilince çoğu şey gerçekleşiyor makul olanlar tabi . Çok uzun bir süre bu ve futbol oynamayı çok seviyorum , ama uzun süredir oynamıyorum . Halısaha'da arkadaşlarımı top oynarken görünce içim parçalanıyor gözlerim doluyor her seferinde metrobüse biniyorum ben ağrılar yüzünden rahat adam gibi yürüyemezken bakıyorum herkes yürüyor , normalde yürümek koşmak insana basit bir şey gibi gelir ama böyle durumlara düşünce ne kadar önemli olduğunu insan anlıyor 10 aydır her gün ağlatıyor bu nalet şey beni duygusalda bir yapım var . Durumum belki çok hayati inanılmaz bir durum değil ama benim için hayati anlam taşıyor

Neyse duygu sömürüsü olarak algılamayın lütfen sadece benim için dua etmenizi istiyorum umarım kaale alırsınız renktaşlarım

Allah ikinizin de yardımcısı olsun.Hastalık çok zor bir durum iyi bilirim.İkiniz için de dua edeceğim.Mübarek ayda yapılan bütün dualar kabul olur inşallah.

Üst Alt