GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Bildirisi: Yönetimi İstifaya Davet Ediyoruz!

Görünen o ki bu konu genel anlamda destek görmüyor. Forum yönetiminin sadece kendi kendine karar verip açtığı bir topic'den ibaret kaldı.

Türkiye'de sportif anlamda başarılı olamayıp da destekleniyorsa bir(bu) klüp yönetimi inkar edilemeyecek mali ve idari başarıları yüzündendir.

https://www.gscimbom.com/forum/anket-forumu/48556-adnan-polata-desteginiz-suruyor-mu_.html

Bu ankette öyle gözükmüyor ama ?

Genel anlamda destek görmüyor diye birşey yok.Anket konusundaki Adnan Polat ile ilgili ankete bakmanızı öneririm.60'a 15'lik bir oran var ankette misal.2-3 kişi katılmıyorum dedi diye forum yönetimini suçlayamazsınız.Forumun geneli yönetimden memnun değil benim gözlemlediğim kadarıyla.Son çıkardıkları rezaletlerle iyice perçinlediler görüşlerimizi.Galatasaray Klübü herhangi bir şirket gibi yönetilecek bir klüp değil o yüzden yönetimin gitmesini isterken kıstaslarımızı mali yapı veya geldiğimiz ekonomik durum olarak belirlemiyoruz.Bu taraftar artık güvenmiyor yönetime.Yalanları birbir ayyuka çıkmış bir başkanımız var.Geldiklerinden beri doğru düzgün hiçbir başarımız yok.Eeee ben niye destekleyeyim yönetimi?Gsc yönetimini ise tebrik ediyorum açtıkları bu konudan dolayı.Gayet yerinde oldu.

O anket ölçüt değil kardeşim, üstüste gelen mağlubiyetler sonucunda yapılmış bir anket.. Yönetim devre arasında bomba bir transfer yapsın bi daha yapın bakalım aynı anketi, aynı kişiler aynı oyları verecekler mi.. Ayrıca forumda "yönetime sürekli eleştiri" sebepli ceza iyi hatırlıyorum.. Tek tek bakmamı beklemiyorsunuz heralde.. Bunu bir tarafa bırakıp tavrınızı değiştirme sebebinizi açıklamanızı beklerdim...

Forumda böyle bir oda olduğunu ilk defa gördüm. Bir çok üyenin de bu odanın varlığından haberdar olduğunu sanmam.

Ayrıca eğer desteğim sürmüyor olsaydı ve bir şeyler değişsin isteseydim girer oy verirdim şu an bile kaale almadığımdan oy vermiş değilim. Eminim benim gibi düşünen bir çok forum üyesi de ne bileyim artık Arda hakkında açılan saçma sapan konular ve benzeri köstek olmaktan başka bir şeye yaramayacak bir çok konuya girip de bakmıyordur bile. Adnan Polat şöyle Adnan Polat böyle diyen hiç bir konuya girmezdim ama resmi başlık olunca girip 2 satır yazma ihtiyacı duydum.

Mali yapıyı yönetmeye devam etsinler, ama futbol şubesine karışmasınlar, Türkiyede biz niye kaybediyoruz, her külüp başkanı kendini jose mourinho zannediyo ondan. Futbol şubesinin başına sayın haldun üstünel geçmeli, transfer çalışmaları, teknik direktor ile olan diyaloglar, bütün herşey ona bağlı olmalıdır. O zaman destek verirmiyim yönetime? Elbette!

İşinize gelmediği için ölçüt olmuyor sanırsam.:asd:

Adnan Polat babamın oğlu değil, işimize gelme gibi bi durum nasıl olabilirki sence ? İstediğimiz bişey varsa o da Galatasaray'ımızın başarısı ;) Ayrıca AR-GE çalışmalarında bu zamanlı çalışmalar ölçüt olarak kabul edilmez.. Araştırma görevlisiyim ;)

İşinize gelmediği için ölçüt olmuyor sanırsam.:asd:

Belki de senin işine geldiği için ölçüt olmuştur sadece 70 küsür kişinin katıldığı boş bi anket??

Ayrıca Seyrantepe'nin açıldığı gün yap bakalım benzer bir anketi nasıl bir sonuç çıkacak?

Saçma sapan manipülasyon yöntemleri bunlar.

O anket ölçüt değil kardeşim, üstüste gelen mağlubiyetler sonucunda yapılmış bir anket.. Yönetim devre arasında bomba bir transfer yapsın bi daha yapın bakalım aynı anketi, aynı kişiler aynı oyları verecekler mi.. Ayrıca forumda "yönetime sürekli eleştiri" sebepli ceza iyi hatırlıyorum.. Tek tek bakmamı beklemiyorsunuz heralde.. Bunu bir tarafa bırakıp tavrınızı değiştirme sebebinizi açıklamanızı beklerdim...

Bildiriyi okuma zahmeti gösterseydin sebebi anlardın.

1. İlk dediğin taraftarlık olmuyor.2-3 transferin hiçbir şey çözmediğini gördük.Zaten 2-3 lafa kananlar da Başkanın Ntvspor'da yaptığı son konuşmaların kandırmaca olduğunu gördükten sonra destek felan vermiyor.

2.Eleştiriden kimseye ceza verilmez, eleştirdiğini sanıp hakaret edenlere ceza verilir. Dedim yineliyorum.Sürekli eleştiri dediğin olayda bi adamın bi topakta 7 gün 24 saat aynı şeyleri yapıp başka üyelere rahatsızlık vermesindendir.Bu da sadece yönetim değil her konuda olabilir.Eleştirdi ceza verelim diye bir olay yok.

3.Konunun ilk mesajında yazıyor.

Forumda böyle bir oda olduğunu ilk defa gördüm. Bir çok üyenin de bu odanın varlığından haberdar olduğunu sanmam.

Ayrıca eğer desteğim sürmüyor olsaydı ve bir şeyler değişsin isteseydim girer oy verirdim şu an bile kaale almadığımdan oy vermiş değilim. Eminim benim gibi düşünen bir çok forum üyesi de ne bileyim artık Arda hakkında açılan saçma sapan konular ve benzeri köstek olmaktan başka bir şeye yaramayacak bir çok konuya girip de bakmıyordur bile. Adnan Polat şöyle Adnan Polat böyle diyen hiç bir konuya girmezdim ama resmi başlık olunca girip 2 satır yazma ihtiyacı duydum.

İlk defa görmeniz enteresan tecrübeliden de öte GSE'siniz.Ankette A.Polat şöyledir, böyledir değil desteğiniz sürüyor mu sürmüyor mu diye basit bi sorudan ibaret.

https://www.gscimbom.com/forum/ozha...-forumu/147-adnan-polat-kulup-baskani-17.html

A.Polat'ın kendi topağı ve forumun genel düşüncesini buradan da görebilirsiniz.

Belki de senin işine geldiği için ölçüt olmuştur sadece 70 küsür kişinin katıldığı boş bi anket??

Ayrıca Seyrantepe'nin açıldığı gün yap bakalım benzer bir anketi nasıl bir sonuç çıkacak?

Saçma sapan manipülasyon yöntemleri bunlar.

Boş anket?Bu mudur yani?İstediğin sonuç çıkmamış diye neden boş olsun anket?Seyrantepe'nin açıldığı günle ne alaka ayrıca?Seyrantepe'yi komple Polat'a mal etmeye çalışıyorsunuz.Asıl bu savunmalar boş.Benim için anket küçücük bir örnek.Bütün günümü bu forumda geçiren biri olarak forum genelinin yönetimi istemediği kanaatine vardım okuduklarımla.Ona göre yapıyorum yorumumu.Aptal sanıyorsunuz heralde taraftarı.Transfer olunca,stat açılınca herkes birden dönecek Polatsever olacak.Oldu.:asd:Herşeyden önemlisi bu adam bize 2 senedir yalan söylüyor durmadan.Aklıbaşında hiçbir taraftarın bir transferle bunları unutup yönetime destek vereceğini sanmıyorum.Bu kadar basit.

Ertuğrul ben bildiriyi konuya ilk mesajı yazdığımda okudum ;) Yazdıklarınız bir süreçten ibaret.. Pat diye olup biten bişey yok.. Neden bunlar olduğu zaman gerekli tepkiler yerli ve zamanlı bir şekilde periyodik olarak forumda yer almıyordu o zaman.. Ayrıca çok önemli bir noktaya vurgu yapmak istiyorum; "Galatasaray yönetimine hakaret yasaktı, hala yasak" deniyor, gel gör ki şuan hâla Yönetimde aktif görev alan Adnan Sezgin'in geçmişi hatırlatılarak dolaylı yoldan şikeçi yakıştırılması yapılıyor ve bunu da okumaz olaydım dediğim bildiride siz yazıyorsunuz maalesef...

İnsanları salak yerine koymamak lazım.

Dürüst olun. Galatasaray geçen sene şampiyon olsaydı ve bu sene de iyi gitseydi, hatta sadece bu sene iyi gidiyor olsaydı o anket açılacak mıydı? Gelen skorların etkisiyle açılmadığını söyleyebilmek için bana vermen gereken yanıtın evet yine de açardık olması gerekiyor.

Ayrıca her olumsuz görüş bildirene bildiriyi okusaydın görürdün demek de ne oluyor? Ben okudum hemde daha en başta, çok da matah bir şey yazmıyor. Sportif başarısızlık üzerine bir Adnan Sezgin tutturulmuş gidiyor. Lider olsaydık Adnan Sezgin'e dizilecek methiyeleri görürdüm. Kimse Fener lobisinin tüm çabalarına rağmen stadın bittiğinden, şirket birleşmesinin gerçekleştiğinden, Galatasaray Store'larda ki gözle görülür değişimden ve diğer projelerden bahsetmiyor.

Bu klübun başkanı Adnan Polat'tır ve uyum sağlayabileceği bir ekiple çalışması da çok doğaldır. Haldun Üstünel ile anlaşamadığı noktada yolları ayırır. Yarın Adnan Sezgin'le anlaşamaz onla da yolları ayırır.

Ayrıca şunu görmek lazım Türkiye şartlarında Adnan Polat Rijkaard'a ayrılmasına her ne kadar gönlüm razı olmasa da gereken desteği vermiştir. Zor kararlar alarak bu sezona onla başlamıştır. Yine zor kararlar alarak transferde Galatasaray'ın gelecekteki menfaatleri doğrultusunda kemer sıkmıştır.

Şu Galatasaraylılık duruşu lafını bu kadar içi boş kullanmayın.

Kullancaksanız Sami Yen'de Galatasaray'ı yuhalayan, kaptanının kız arkadaşını malzeme eden Ultraslan'a karşı bu lafı kullanın. Tabi eğer sizin Galatasaraylılık duruşu dediğiniz şeye bu davranışlar uyuyorsa o ayrı.

Mesele madem Galatasaraylılık duruşu, önce kendinizle çelişmeden biraz Ultraslan'dan bahsedin.

Ultraslan diye açılan konuların neden forumun en ücra köşesine taşınarak orda konuşulmamaya mahkum edildiğini açıklayın.

Tekrar söylüyorum bildiriyi okudum ve diğer arkadaşlar da muhtemelen okumuştur genel olarak demogojiden başka bir şey göremedim.

Ertuğrul ben bildiriyi konuya ilk mesajı yazdığımda okudum ;) Yazdıklarınız bir süreçten ibaret.. Pat diye olup biten bişey yok.. Neden bunlar olduğu zaman gerekli tepkiler yerli ve zamanlı bir şekilde periyodik olarak forumda yer almıyordu o zaman.. Ayrıca çok önemli bir noktaya vurgu yapmak istiyorum; "Galatasaray yönetimine hakaret yasaktı, hala yasak" deniyor, gel gör ki şuan hâla Yönetimde aktif görev alan Adnan Sezgin'in geçmişi hatırlatılarak dolaylı yoldan şikeçi yakıştırılması yapılıyor ve bunu da okumaz olaydım dediğim bildiride siz yazıyorsunuz maalesef...

Adnan Polat'a olan yaklaşım; sandığınız gibi birden oluşmadı. Geçen sezonun sonundan itibaren üyelerden oluşan ufak çaplı tepkilerle, olay büyüyerek bu noktaya kadar geldi. Şahsen ben daha önceden hataları olduğunu kabul edip, görevde kalmasında bir sakınca görmüyordum. Ancak daha sonraları; verdiği sözleri ve yalan, yanlış icraatlarından ötürü istifasını hatta hesap vermesini bile istedim, hala da istemekteyim. Bizi bitirirse ancak; entrikalar, yalanlar, şikeler bitirir zira...

Neyse daha önce de belirttiğim gibi; kandırılmak hoşunuza gidiyorsa, benim için hava hoş!

Boş anket?Bu mudur yani?İstediğin sonuç çıkmamış diye neden boş olsun anket?Seyrantepe'nin açıldığı günle ne alaka ayrıca?Seyrantepe'yi komple Polat'a mal etmeye çalışıyorsunuz.Asıl bu savunmalar boş.Benim için anket küçücük bir örnek.Bütün günümü bu forumda geçiren biri olarak forum genelinin yönetimi istemediği kanaatine vardım okuduklarımla.Ona göre yapıyorum yorumumu.Aptal sanıyorsunuz heralde taraftarı.Transfer olunca,stat açılınca herkes birden dönecek Polatsever olacak.Oldu.:asd:Herşeyden önemlisi bu adam bize 2 senedir yalan söylüyor durmadan.Aklıbaşında hiçbir taraftarın bir transferle bunları unutup yönetime destek vereceğini sanmıyorum.Bu kadar basit.

Şöyle ki geçen sene Elano transferi bitince de o topicde bir şeyler yazdı.

Bahsettiğin şeyler anlık, yenilgi sonrası oluşan infialden kaynaklanıyor. Bana Adnan Polat'ın yaptığı projeler dolayısıyla eleştirildiği çokca yazı göster o zaman. Bana sadece sportif olarak değil de daha tepeden bakılarak yapılmış eleştirilerle Adnan Polat'ın istenmediği 10-15 yazı göster.

Dediğim gibi biraz demogoji biraz manipülasyon. Başka bir şey değil.

Dürüst olun. Galatasaray geçen sene şampiyon olsaydı ve bu sene de iyi gitseydi, hatta sadece bu sene iyi gidiyor olsaydı o anket açılacak mıydı? Gelen skorların etkisiyle açılmadığını söyleyebilmek için bana vermen gereken yanıtın evet yine de açardık olması gerekiyor.

Ayrıca her olumsuz görüş bildirene bildiriyi okusaydın görürdün demek de ne oluyor? Ben okudum hemde daha en başta, çok da matah bir şey yazmıyor. Sportif başarısızlık üzerine bir Adnan Sezgin tutturulmuş gidiyor. Lider olsaydık Adnan Sezgin'e dizilecek methiyeleri görürdüm. Kimse Fener lobisinin tüm çabalarına rağmen stadın bittiğinden, şirket birleşmesinin gerçekleştiğinden, Galatasaray Store'larda ki gözle görülür değişimden ve diğer projelerden bahsetmiyor.

Bu klübun başkanı Adnan Polat'tır ve uyum sağlayabileceği bir ekiple çalışması da çok doğaldır. Haldun Üstünel ile anlaşamadığı noktada yolları ayırır. Yarın Adnan Sezgin'le anlaşamaz onla da yolları ayırır.

Ayrıca şunu görmek lazım Türkiye şartlarında Adnan Polat Rijkaard'a ayrılmasına her ne kadar gönlüm razı olmasa da gereken desteği vermiştir. Zor kararlar alarak bu sezona onla başlamıştır. Yine zor kararlar alarak transferde Galatasaray'ın gelecekteki menfaatleri doğrultusunda kemer sıkmıştır.

Kullancaksanız Sami Yen'de Galatasaray'ı yuhalayan, kaptanının kız arkadaşını malzeme eden Ultraslan'a karşı bu lafı kullanın. Tabi eğer sizin Galatasaraylılık duruşu dediğiniz şeye bu davranışlar uyuyorsa o ayrı.

Mesele madem Galatasaraylılık duruşu, önce kendinizle çelişmeden biraz Ultraslan'dan bahsedin.

Ultraslan diye açılan konuların neden forumun en ücra köşesine taşınarak orda konuşulmamaya mahkum edildiğini açıklayın.

Tekrar söylüyorum bildiriyi okudum ve diğer arkadaşlar da muhtemelen okumuştur genel olarak demogojiden başka bir şey göremedim.

Olasılıklardan bahsedersek bende bunun; tersi örneklerle burayı donatır, hain olmayanları bile hain ilan edebilirim. Bırakın bunları da, elle tutulur somut tezler ortaya atın. Bildiri de açıklanan çoğu mesele elle tutulur ama sizin dayanağınız tamamen soyut ve ihtimallerle süslenmiş görüşlerden ibaret. Belki Galatasaray için her şey toz pembe olmayabilir ama bazı Galatasaraylılar için durum tam tersi gibi görünüyor.

Madem öyle;

Adnan Polat'ın canlı yayına çıkıp, milyonlarca insanın gözünün içine bakarak yalan söylemesi, hatta yalanın en büyüğü olan Rijkaard'ın istediklerini transfer ettik söylemi bile bir başkanın istifası için yeterli değil mi? Herkes ekonomiye bakıyor, belki de Adnan Polat'ın elle tutulur tek dayanağı bu olsa gerek ama bu takım GALATASARAY SPOR KULÜBÜ'DÜR. Galatasaray'ı sportif anlamda bir yere taşıyamazsan, başarısızsındır. Madem ekonomiye el attın, büyük bir hizmet peşindesin; sportif açıdan da takımı ileriye taşıyacak hamleler yap; aldığın hocaları kovma, arkasında dur, istediği oyuncuları almaya çalış, medyaya kendini ezdirme, arkana bilinçsizce yahut karşılık bekleyerek destekleyen taraftarı değil, yaptığın icraatları al. Bunları yapmadığın sürece başarısızsındır.

Kısaca; nasıl şirket birleşmesi 5 şampiyonluğa bedel söylemi yavansa, sizin ortaya döktükleriniz de bir o kadar yavan kalıyor.

Artık yönetime kimse güvenmiyor. Bunun sebebi ne rijkaard'ın gönderilmesi ne de sportif başarısızlık. Bunun tek sebebi yönetimin yalancı olması. Saymakla bitmez yalanlar söylediler, taraftarı kandırdılar. Ayrıca sportif başarısızlığı da takıma yakışmayan, kalitesiz ve müzmin sakat olan adamları alarak kendi elleriyle getirdiler.

Bir yönetimin asli görevi, başında olduğu kurumu her alanda başarılı kılmaktır. Hadi diyelimki mali başarılarına rağmen, türlü sebeplerle sportif başarıyı yakalayamadılar. Bu onların yalan söylemesini gerektirmez.

Pat diye olan bir şey yok zaten. Bir birikim ürünü bunların hepsi. Zamanında neye tepki vermemişiz? Haldun Üstünel'in ayrılmasına mı, Teknik Direktörlerin arkasında duracağız salvolarına rağmen durulmamasına mı, Kulübü (idari, mali, futbol vs) Adnan Sezgin'le beraber yönetmek istemelerine mi? Kaç yıldır bu forumdasın, hangisine tepki vermedik? Adnan Sezgin'in mahkemelik olduğunu söyledik. Yanlış bir şey mi dedik? Kesin bir itham mı yaptık? Geçmişinde böyle bir leke olan bir insanın, üstelik bu kadar başarısız icraata rağmen kulüpte tutulması manidardır. Burada bir hakaret yok, eleştiri var. Daha fazla uzatmayacağım. Konuya attığım diğer mesajları kontrol edersen niye istemediğimi/istemediğimizi görürsün.

Halamın da sakalları olsaydı...

Bir Galatasaray taraftarı olarak yapılan hamleleri eksik ve yanlış olarak görüyorum. Bu yanlışlar nedeniyle başarısız olunmuştur. Taraftar olarak o konudaki eleştirilerimizi o dönemlerde yapmışızdır. İyi niyete rağmen alınan başarısız sonuçları, olumsuz tabloyu bir kenara atabiliriz. Kendi adıma konuşayım; Galatasaray'ın yönetilmesinde herhangi bir iyi niyet görmüyorum. Büyüyen hatalar ve yanlışlar silsilesi nedeniyle de şu anda istifa etmeleri gerektiğini düşünüyoruz.

Her olumsuz görüş bildirene mi demişim? Sorulan soruların cevaı orada varsa, niye tekrar tekrar aynı şeyi söyleyeyim? Okuyun anlayın;)

Galatasaray'ın geleceği için kemer sıktılar demişsin. Harcanan paralara bakınca hiç de öyle gözükmüyor. Futbol ve Basketbolda fatura sürekli teknik ekibe çıkarılıyor. Bu mu iyi yönetim?

ultrAslan'a laf etmemişmişiz. En ücra köşeye atmışmışız. Doğru, Metin Oktay forumundan öte ücra bir köşe yok bu forumda(!)

https://www.gscimbom.com/forum/metin-oktay-futbol-forumu/31527-ultraslan-sorunsali-tek-baslik.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt