GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Bildirisi: Yönetimi İstifaya Davet Ediyoruz!

Rijkaard teknik direktor degil demiyormusun sen?

E oyle adama 2 sene sabreden yonetimi niye istifaya davet etmiyorsun?

geçte olsa doğru olanı yaptıkları için istifaya davet etmiyorum.ayrıca dediğim gibi seçimler oluşsa dahi bu adamlar açık ara farkla alırlar.rakip olarak karşılarında ciddi kimse yok.

geçte olsa doğru olanı yaptıkları için istifaya davet etmiyorum.ayrıca dediğim gibi seçimler oluşsa dahi bu adamlar açık ara farkla alırlar.rakip olarak karşılarında ciddi kimse yok.

adnan ozturku bile zor gecti en cok sevildigi zamanlarda

ben ciksam alirim yonetimi bu halde devam ederlerse

Muzmin aleyhtar(muhalif) hastalığına yakalanmış bir diğer arkadaşımız, şimdi hatırladım. :)

Bir diğeri içinde (bknz: Serhat)

muhalifmi :) ? ben su istifa etsin,bu oyuncu sabote etti kovulsun,bu adam gelmesin,adnan sezgin gitsin vs vs gibi şeyler söylemedim.sadece rijkaard başarısızdır dedim ve kulüp yönetimide başarısızlığı görüp gönderdi.muhalif olan hangimiziz?

adnan ozturku bile zor gecti en cok sevildigi zamanlarda

ben ciksam alirim yonetimi bu halde devam ederlerse

yaşın benden üstün.saygı duyuyorum sana buyur açıkla ama lütfen nedenleri ile birlikte neden istifa etsin yada neden başarısızlar diye? benmi yanlış görüyorum yoksa 3-4 yıl gibi kısa sürede başarılı icraatler yaptı bence.

bende davet etmiyorum istifaya.şimdi birden bire nerden çıkdı bu konu anlam vermek imkansız.tam herkese güven gelmişken herşeye yeni başlıyorken böle bir sabit konu açılmasını yadırgıyorum.

muhalifmi :) ? ben su istifa etsin,bu oyuncu sabote etti kovulsun,bu adam gelmesin,adnan sezgin gitsin vs vs gibi şeyler söylemedim.sadece rijkaard başarısızdır dedim ve kulüp yönetimide başarısızlığı görüp gönderdi.muhalif olan hangimiziz?

Ne bileyim? Ne zaman görsem ortak fikirlere karşı bir tutumunuz var. Hani elle tutulur, somut bir şeyde demiyorsunuz(Rijkaard konusu hariç), o yüzden böyle bir kanıya vardım.

yaşın benden üstün.saygı duyuyorum sana buyur açıkla ama lütfen nedenleri ile birlikte neden istifa etsin yada neden başarısızlar diye? benmi yanlış görüyorum yoksa 3-4 yıl gibi kısa sürede başarılı icraatler yaptı bence.

birlesme henuz kesin degil, halka acik sirket oldugumuz icin kap ta olan olaylari okuyabilirsin

bir dalavere cevirdik ucuza kapatmak icin detaylarini okuyup anlarsin burada uzun surer

herhangi bir basari yok finansal olarak bize getirdikleri, cogu ozhan baskanin yaptigi seyleri devam ettirmek

stad konusunda inputlarinin olacagi her konuda pisirik kaldilar ve detaylar hakkinda her gun ayri yalanlar soylediler, uyutmaya calistilar (kapak konusu) ama salak olmadigimiz anlayinca aciklama yaptilar , 3 kurus paramiz yok boyle bir olaya basvurduk dediler

turk futbolcularin hic birinin parasi odenmiyor, sadece elden kacirmamak icin yabancilarin parasi odeniyor

GS in hakkini hic bir ortamda koruyamadilar, canli yayinda kufurlermi dersin,

biz sahaya sise attik 5 mac ceza aldik adamlar stadi yakti 2 mac aldi

buna isyan eden tek yonetici ustunel ise susturuldu

transfer sezonu fenerden ocunu alacakti:)

daha bunun gibi 200 yalan sayarim sana

zati muhterem cikip utanmadan diyorki sardan bize 1 milyon fatura verdi ok ama bu bilgiyi basina sizdiran kostebegi bulacagim:)

komediye bak hizaya gel. once sana o faturayi ne hakla vermis onu bir cozsen?

adnan sezgin olayi ayri komedi

GS baskani ucuz politikalar pesinde kosmaz

sadece kendi sahsina dokunulunca hirlamaz

bunlari cok ama cok tartistik burada tek tek yazsam bitmiyor bile

Ne bileyim? Ne zaman görsem ortak fikirlere karşı bir tutumunuz var. Hani elle tutulur, somut bir şeyde demiyorsunuz(Rijkaard konusu hariç), o yüzden böyle bir kanıya vardım.

yanlış görmüşsün arkadasım.rijkaard dışında beğenmediğim birşey yok.yönetimide beğenmiyorum ama onlara koltuğunuzdan kalkın demek de yaptıkları icraatlere saygısızlık olur diye düşünüyorum.kaldı ki bunlar (adnanlar) daha başımızda kalıcak gibi duruyorlar.adnan polat hayranı felan değilim ama gitmesinide şuan için istemem.geçen yıl büyük bütçeli transferler yapıldı ve başarı gelmeyince keseyi biraz daralttılar ama yinede misimovic,pino,cana gibi isimler alındı.sportif olarak olmasada diğer ekonomik konularda iyi durumdayız.

Ben bu forumun Feldkamp gidiyor diye taklalar attığı günleri iyi biliyorum. Çok yanlış futbola endeksli bir konu olmuş. Galatasaray "Spor Klübü"'dür. Önceki dönemler ile totalde kıyasladığınızda Galatasaray tarihinin en başarılı yönetimlerinden biri olduğunu görürsünüz zaten. Futbolda istikrar oluşturamadıkları bir bakıma doğru olabilir ama fizibilitesi yapılmadan sistem hocası getirmek sonra rezil bir sene geçirip tekrar şans vermek, yeni sezonda düzelecek derken daha kötü olmak. Yapılanlar kesin doğrular olmasada durumu düzeltmek adına olumlu olmuştur kanaatimce. 8000 kişiden kasıt ne tam bilmiyorum bu 8000 kişinin içinde ben yokum ve aslada olmayacağım..

Gelecek projelerle, endüstrileşmeyle olur futbol takımının kısa süreli başarılarıyla değil..

Ben bu forumun Feldkamp gidiyor diye taklalar attığı günleri iyi biliyorum. Çok yanlış futbola endeksli bir konu olmuş. Galatasaray "Spor Klübü"'dür. Önceki dönemler ile totalde kıyasladığınızda Galatasaray tarihinin en başarılı yönetimlerinden biri olduğunu görürsünüz zaten. Futbolda istikrar oluşturamadıkları bir bakıma doğru olabilir ama fizibilitesi yapılmadan sistem hocası getirmek sonra rezil bir sene geçirip tekrar şans vermek, yeni sezonda düzelecek derken daha kötü olmak. Yapılanlar kesin doğrular olmasada durumu düzeltmek adına olumlu olmuştur kanaatimce. 8000 kişiden kasıt ne tam bilmiyorum bu 8000 kişinin içinde ben yokum ve aslada olmayacağım..

Gelecek projelerle, endüstrileşmeyle olur futbol takımının kısa süreli başarılarıyla değil..

:tiphat:

Söyleyecek söz bırakmamışsın...

Çok yanlış futbola endeksli bir konu olmuş.

Galatasaray Spor Klübü Başkanının, eylem ve söylemlerindeki farklılıklardan memnun olanlara lafımız yok. Dikkat; cümlemde futbol lafı geçmiyor.

Görüşlerde konsensus esastır. Ben 8000 den biri değilim tarzı şovenistliklere de gerek yok.

Görüşüm, hemfikir olanlar için de geçerli. ;)

Yönetim tabikide İstifa etmeli. bunu aylardır söylüyoruz zaten. ve ben zannetmiyorum ara transferdede birşeyler degişsin. Hagiyide biz getirdik demesinler. Hagi zaten dünden razıydı takımın başına gelmeye.

Yönetimin çok eksiklikleri var. Güveni saglamış degil şu anda.

Yanarım da yönetime en ufak bi eleştiri getirdi diye zamanında banlanan üyelere yanarım.. Ne oldu da GSCimbom yönetimi böylesine çark etti anlamak mümkün değil..

Anlamak zor olmamalı. Forumumuzda Galatasaray Spor Kulübü yöneticisine küfür hakaret etmek yasaktı, hala da yasak. (Sınamayın, önermem.)

İstifa etmesini istemekle, yönetime küfür/hakaret etmenin bir alakası yok. Eden hala ceza alır.

Ana gerekçemiz eylem-söylem farklılıkları olduğuna ve bu durum son dönemde ayyuka çıktığına göre, ben bu işte anlaşılmaz birşey göremiyorum.

Yanarım da yönetime en ufak bi eleştiri getirdi diye zamanında banlanan üyelere yanarım.. Ne oldu da GSCimbom yönetimi böylesine çark etti anlamak mümkün değil..

Eleştirdi diye ceza alan üye göster bana. Eleştirmiş mi hakaret mi etmiş bunun ayrımını birlikte yapalım o zaman;)

Eleştiriden kimseye ceza verilmez, eleştirdiğini sanıp hakaret edenlere ceza verilir.

5 Sene önce televizyonlardan bağış topluyoduk, şimdi bir sürü gelir kaynağımız var bu yönetim sayesinde, en azından 1.5 sene daha kalmayı hakediyolar, stadı görmek onların hakkı. Desteklemiyorum.

Görünen o ki bu konu genel anlamda destek görmüyor. Forum yönetiminin sadece kendi kendine karar verip açtığı bir topic'den ibaret kaldı.

Türkiye'de sportif anlamda başarılı olamayıp da destekleniyorsa bir(bu) klüp yönetimi inkar edilemeyecek mali ve idari başarıları yüzündendir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt