GSCimbom Bildirisi | Yeşil Sahalarda "Temiz Kramponlar" İstiyoruz! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi | Yeşil Sahalarda "Temiz Kramponlar" İstiyoruz!

Cevap: GSCimbom Bildirisi | Yeşil Sahalarda "Temiz Kramponlar" İstiyoruz!

Asil tepkiyi kendi yonetimimize vermeliyiz. Gozumden dusmeleri pamuk ipligine bagli. Asar bu taraftar onlari daha ilk macta.

Asil tepkiyi kendi yonetimimize vermeliyiz. Gozumden dusmeleri pamuk ipligine bagli. Asar bu taraftar onlari daha ilk macta.

Biraz sakin.

Daha ilk günlerinde Başkan 'ı böyle hedef almak iyi değil. Bize göre hata yapmış olabilir, ama bu biz %100 haklıyız yada hatadan geri dönülmeyecek demek değildir.

Bana göre, Galatasaray üzerinden değil de, Uefa ve Fifa üzerinden hakkımızı almayı hedeflememiz şimdilik daha makul olanıdır.

Vallah Abdullah abi, ben UEFA'ya falan bakmam, benim baskanim beni savunmayacaksa ve uzerine basarak soyluyorum, hatasindan donmeyecekse gozumde en ufak bir degeri kalmaz. Ister ilk gun olsun, isterse son gun. Butun taraftarin da gozunde degeri kalacagini sanmiyorum. Tarihe "Sikeye goz yuman Galatasaray baskani" olarak gececek.

Sırf galatasarayı da işin içine dahil edebilmek, kendi pisliklerini, kendi kirlerini saklamak, unutturmak için bakın onlar da kirli diyebilmek için bir terbiyesizlik yapabilirler çok dikkat etmek lazım.

Dün federasyon başkanı imalı imalı konuşuyordu.

120720111008062947976.jpg

'Hiç ismi geçmeyen bir kulüp var!' - GAZETEVATAN.COM

Aman gs çok dikkat!

Kuru'nun (şikecilerin) yanında yaş'ı da yakmak isteyebilir bunlar, bunlardan her şey beklenir!

Yalnız bu konuşmada GS'yi ima edemez.

Konuşmasını dikkatle dinledim.Sadece FB yok iki büyük kulup daha var dedi.Bu TS ile BJK.

Ismi geçmeyen kulup anadolu takımlarından biri.

Zaten bizi eğer küçük takım statüsüne sokuyorsa dün aldığı küfrün on katını hakkediyor.Bizi karalayamaz merak etmeyin.Kendi konuşması kendini ele veriyor.

Sırf galatasarayı da işin içine dahil edebilmek, kendi pisliklerini, kendi kirlerini saklamak, unutturmak için bakın onlar da kirli diyebilmek için bir terbiyesizlik yapabilirler çok dikkat etmek lazım.

Aman gs çok dikkat!

Kuru'nun (şikecilerin) yanında yaş'ı da yakmak isteyebilir bunlar, bunlardan her şey beklenir!

Aba altından sopa gösterene bak sen.

Galatasaray 8nci bitirmek için birşeye mi kalkışmış yoksa kalkışıpta 8nci mi bitirmiş?

Galatasaray 'ın bu olaylarla ilgisi olmaz. Diyelim ki oldu, burada 1 kişi ceza almasın demez, diyemez.

Çok güzel bi yazı olmuş gerçekten kafamızda ki herşeyi anlatmışsınız.Olayda kabak bütün ülkenin başına patlıcak çok yakında.Fedarasyon'un birilerinden(!) korkması yüzünden tüm takımlarımız - a milli dahil - men edilecek.Bunun altına Sayın Aydınlar nasıl kalkacak? Kişilerin yaptığı yanlış yüzünden ülkede en önemli kurumlar zarar görmicek mi o halde ? TFF Başkanı arka arkaya talihsiz açıklamalar yapıyor.Bizim beklediğimiz bu değildi.Umarım FIFA veya UEFA'da onlar gibi düşünür kişiler kurumları bağlamaz der ve baştakileri siler.

feneri kurtarmak için genişletecekler çamur atacaklar !!!!1

Yazı çok güzel yazılmış.Yazan arkadaşların ellerine sağlık.

Bir kaç bişey de ben söylemek istiyorum;kimse bu işten bişey beklemesin.Dün akşam hayretler içersinde izlediğim TFF başkanı "kişiler ve kurumları" ayrı tutmak gerekiyor,kişiler cezasını görür ancak kluplerden ayırmamız lazım bunu" diyerek aslında olayın gideceği safhayı görmüş oluyoruz.

Dün TFF başkanının açıklamalarından bi kaç dipnot;

1.Aziz Yıldırım benim klubumün başkanıdır.

2.UEFA gönderdiğimiz takımları almayabilir.( Bu riski nasıl göze alarak bu işi yaptınız çok merak ediyorum)

Benim açımdan en önemli sözü şuydu dün akşam;"yargı karar verene kadar herkes suçsuzdur,o yüzden herhangi bir karar almamız mümkün değildir."

5dk sonra TFF de yedek üye olan kişi tutuklu yargılanmak üzere ceza evinden hatırlatıldığında "artık 14 yedek üye var,bizim ilişkimiz o kişiyle bitmiştir"

Eee ben burdan soruyorum o zaman TFF çalışanı da tutuklu yargılanıyor fb yöneticileri de ,fbye ceza gelmiyor ama TFF çalışanı artık bizim için bitmiştir diyor? Ne demek bu anlayan varsa bana da anlatsın.

Aman gs çok dikkat!

Kayserispor diye tahmin!!! ediyorum.

Birde Ultraslan harakete geçse artık

Gözümüz fenerasyonun üzerinde.. şimdilik kendilerine bir bahane buldular iddianamenin tamamlanması ve mahkeme tarafından kabul edilmesine kadar... o zamana kadar bu fenerli medya bize soft göstermeye çalışacaktır.. ama yılmayacağız ... hele bir o gün gelsin de sıkıysa küme düşürmesinler.. yıkarız ortalığı..

up up up

Kişiler ve kurumlar ayrılmalı diyen bir federasyon zihniyeti bu olayı aziz ve yanındakilere geçiştirmelik cezalar vererek bu durumu kapatmaya çalışmaktadır bu pislik içinde liglerin oynanması rezillikten başka bişey değildir tribündeki ve televizyon başındaki taraftarlara ne anlatıcaksınız talep ve ilgi azalıcak futbol bataklığa gidicek yapılan her hakem hatası sonrası herkes bu maçta şüpheli gözüyle bakıcak içinden çıkılmaz bir hal alıcak olaylar federasyon kendine gelsin yoksa olaylar dahada karışıcak federasyonunda boyunu aşıcak..

Fenerbahçe kurtulsun diye Türk Futbolunu ateşe atmak, vatanı fenerbahçe için satmak demektir. fenerbahçeyi, Türkiye Cumhuriyeti'nin üzerinde tutmak demektir ve bir Türk vatandaşı olarak bunu hazmedemiyor, kabul edemiyorum Allah'a havale ediyorum bu hukuksuzluğu yapanları.

Tertemiz bir lig istiyoruz!!!!

İşin ucu kime dokunursa dokunsun,hiç farketmez!!!

Hiç farketmez biz isek biz düşelim, yöneticiler ömür boyu men edilsin, yeterki şerefimizle çıkıp oynayalım orada.

Üst Alt