GSCimbom Bildirisi | Yeşil Sahalarda "Temiz Kramponlar" İstiyoruz! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi | Yeşil Sahalarda "Temiz Kramponlar" İstiyoruz!

Cevap: GSCimbom Bildirisi | Yeşil Sahalarda "Temiz Kramponlar" İstiyoruz!

...Stad içinde sahaya su atılsa yüce TFF (!) keser cezayı...suçlu klüptür

...Şike yapılır bütün lig sıralamsı değişir...bu sefer suçlu sadece yöneticidir, klübü bağlamaz, dünyada başka hangi ülkede var acaba böyle sistem

Arkadaşlar tek yol FIFA ve UEFA yı mail bombardımanına tutmak ve Bucaspor,Konyaspor ile Kasımpaşanın hukuki olarak haklarını UEFA nezdinde aramasıdır, olay çözülmek zorunda kalır böylece...

TFF'den açıklama: Yönetim kurulumuz 11 temmuzda konuyu etik kuruluna sevk etmiştir.

Cavcav bugünkü aciklamalari hala kinamadi mi?

Bunlar galatasarayla baş edeceklerini sanıyorlardı.Ünal aysal'ı ve ekibini manavcı felan sandılar.Bi taraftanda taraftar bastırınca bugün azda olsa akıllandılar.

[video=youtube;Ha4b1I-GuJ8]https://www.youtube.com/watch?v=Ha4b1I-GuJ8[/video]

Yayın gelirlerinde azalma olur diye ahlak yerine olaylara para gözüyle bakan klüp başkanlarının olduğu bir ligde, şike ve teşvik için para alacak ahlaksız klüpler olmasından daha doğal ne olabilir.

sonuçta her ikisinde de para için namus ve şeref göz ardı edilmiyor mu?

türk futbol forumunda şikeyle ilgili hiçbir başlık yok. neden ??

Böyle Ligmi olur, utanmadan bırde cıkıp,ligleri sorunsuz baslatıcaz dıyor..ya sen hangı deplasmana gıtsen şikecisiniz diye ana avrat küfür yiyeceksınız..birde bizim sahamızı kapattıracaksınız..Başkan tamamen haklı..hiç bir ceza verilmemesi durumunda, arenadaki fener macını dusunemıyorum..5 mac yeriz herhalde..

bence şike yapanların hepsini sorgusuz küme düşürülsün

şiddet yasasının açık emri var zaten küme düşürülmesi ile alakalı. Federasyon küme düşürmek zorunda şikeye karışan takımları. Tabii işallah

galatasarayturkiyedir.jpg

Türkiye vatandaşlarını enayi yerine koydular...

Bu cevapları biz bilmeyi istiyoruz. Deklare edelim:

Madem karar alamayacaktınız;

-Neden ligleri ertelediniz?

-Neden gizliliği olan belgeleri incelediniz?

-Neden gizliliği olan bir soruşturmayla ilgili kişileri gerekçesi ne olursa olsun pfdk'ya sevk ettiniz?

Neden? Neden? Neden?

Kişisel notum: Ben bu sene ne maça giderim ne forma alırım.MAA diyorki her takım destekliyor bizi. Ünal Aysal eğer ki destekliyorsa onlarında köküne kibrit suyu..

Tertemiz kulübümüz bu konuya el atmayacaksa söylenecek bir söz yok..

Bunun yanısıra, Türkiye Futbol Federasyonu'nun şike operasyonuna karışan kulüplerle ilgili somut adım atmadığı her gün Türk Futbolu hem kulüpler hem de milli takımlar bazında Avrupa Kupaları'ndan men edilme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır. Yarın bir gün, Türkiye önce Euro 2012’den, daha sonra Avrupa müsabakalarından men cezası aldığı taktirde, Sn. Mehmet Ali Aydınlar yine; "Elimizde delil yok" mu diyecektir? Bunu açık yüreklilikle soruyoruz...

GSCimbom Yönetimi

Uefa'ya da "elimizde delil yok" deseydiniz ya :asd:

Üst Alt