GSCimbom Geleneksel 15. Halı Saha Maçı | 18 Eylül Pazar | Maç Sonucu : 10 - 9 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 15. Halı Saha Maçı | 18 Eylül Pazar | Maç Sonucu : 10 - 9

Cevap: GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Eylül Ayı

Peki katılanların illa forumdan olması mı gerekiyo yani kardeşimizi veya arkadaşımızı getirebiliyo muyuz ?

Peki katılanların illa forumdan olması mı gerekiyo yani kardeşimizi veya arkadaşımızı getirebiliyo muyuz ?

Oyuncu olarak soruyorsan önce bir forumu bekliyelim, adam çıkmazsa dilediğin kadar kişiyi getirebilirsin. -buradan adam arıyoz laaaaaaaaaaaaaan diye bağınırız zaten :)-

Takılması için diyorsan hiçbir sorun yok, keyfine bak, rahat rahat getir.

Abdullah Abi nasıl yani geliyormusun?

Başlıkda değişiklik lütfen Organizasyonumuzun kaçıncısı olduğunuda belirtelim ;)

Vay arkadaş Vize olayı var çıktığı an Almanya'ya gidecem.Şuan hala İstanbul'dayım.Ama kesin tarih yok gitmemle alkalı vize bekleniyor şuan.Kestiremiyorum nasıl olucak.Hayırlısı eğer organizasyon tarihinde burda olursam mutlaka katılırım:)

Abdullah Abi nasıl yani geliyormusun?

Başlıkda değişiklik lütfen Organizasyonumuzun kaçıncısı olduğunuda belirtelim ;)

Vay arkadaş Vize olayı var çıktığı an Almanya'ya gidecem.Şuan hala İstanbul'dayım.Ama kesin tarih yok gitmemle alkalı vize bekleniyor şuan.Kestiremiyorum nasıl olucak.Hayırlısı eğer organizasyon tarihinde burda olursam mutlaka katılırım:)

Gel Mustafa reyiiiiiis sana aşırtma golleri atayım yineee hhahahahah :)

Cevap: GSCimbom Geleneksel 13. Halı Saha Maçı | 18 Eylül Pazar | 15:00 Civarı

Kadroları yaparken mayıstan beri top oynamadığımızı ve kilo aldığımızı hesap ederek yapalım.

Cevap: GSCimbom Geleneksel 13. Halı Saha Maçı | 18 Eylül Pazar | 15:00 Civarı

Edit.Çok yanlış bakmışım ben tarihe pardon,şimdilik yazmayın.

Üst Alt