GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | İPTAL - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | İPTAL

Cevap: GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | 23 Ekim Pazar

Grip oldum gençler, o zamana kadar düzelebilir miyim bilmiyorum, doktora gittik, ilaçları kullanacağız, bakalım.

yer belli oldumu acaba bir iptal olayı yok değil mi ?

20 Ekim Perşembe

21 Ekim Cuma

22 Ekim Cumartesi

3 gün kaldı. Çok eksik çıkmaya başladı. Yer belli değil.

Yoksa? :(

arkadaşlar dedigim gibi malesef bende gelemiyecegim cumartesi balıkesir-bandırmaya işe gideceğim , RO-RO gemisinin kontrolü var hatta npazar öglen direk balıkesir'den tekirdağa geçicegim ordada türkmenistan projesinin kontrolü var...artık bir dahaki maçlara , özür dilerim şimdiden

Kasımpaşa'dan Eminönün'e geçmek için deniz motorlarına bindim. Tam kalkmak üzereydi motor. Acele davranıp bindikten sonra ayağım kaydı ve motorun içinde yere düştüm. Sol ayağımın üzerine düşmüşüm. Motor Eminönü'ne vardı ve beni Kasımpaşa'ya geri getirdi. Taksiye atladım ve Taksim İlk Yardım Hastane'sine geldim. Sol ayak kaval kemiğimde iki kırık var. Geçici olarak atel diye bişey yaptılar. Yarım alçı gibi birşey. Pazartesi veya Salı ameliyata alınacağım. Büyük ihtimal platin takılacak. Ortapedi servisi 4.Kat 23 numaralı yataktayım. Sonuç olarak maça gelemiyorum. Kusura bakmayın. İsterseniz eve geçince resimde eklerim ancak şuan telefondan yazıyorum.

Geçmiş Olsun Mehmet Can...:eek:

Ulan hepiniz mi sakatsınız...

Maç var mı yok mu ona göre program yapıcam be...:eek:

Geçmiş olsun Mehmet Can Çınar.

Bu arada Maç ipt....

Maçınız iptal beyler Yenibosna Yenibosna diye yvşklık yaparsanız olacağı buydu. ;)

Üst Alt