GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | İPTAL - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | İPTAL

Cevap: GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | 23 Ekim Pazar

Valla hep bu bostancı çocukları yüzünden...:D

tutturdular yenibosna'ya gelemeyiz diye inan benim suçum yok...;)

Haketmiyorsunuz maç yapmayı algılayın artık şu gerçeği.

Oğlum katılın lan. Allah göstermesin sonra benim gibi ayağınızı kırarsınız 3-5 ay organizasyona katılamazsınız. Halı saha maçı yapamazsınız. Hakkını verin ayaklarınızın. :)

Bundan sonra adamına göre halı saha maçı ayarlayacağız anlaşılan...

Bu ne demek haketmiyorsunuz...

Ne yaptık haketmedik de bakalım...

Tavuğuna felan kişt mi dedik...

Ayar etmeyin adamı...

Namık'cım...

Gelde ciddiye alma...

İnsanları ciddiye alır fikirlerine herzaman önem veririm...

Denilecek laf mı bu şimdi...?

Soruyorum sana...

Namık'cım...

Gelde ciddiye alma...

İnsanları ciddiye alır fikirlerine herzaman önem veririm...

Denilecek laf mı bu şimdi...?

Soruyorum sana...

Dalga geçiyordum yazdığım mesajda ama olanlara bakarsak haksız olduğum da söylenemez;

1- Forumda yeterince katılım yok.

2- Bir-iki ay önceden halısahanın planlaması yapılıyor, bu çok mantıksız. 2-3 hafta sonra kim öle kim kala, ben hatırlamam bile halısahanın olacağını o güne. 2-3 hafta önceden planlanması lazım halısahanın.

3- Halısahanın yeri karar verilene kadar yıllar geçti. Bir yere karar verilecek ki kimin gelip gelmeyeceği belirlenecek ve buna göre de kadrolar oluşturulacak.

4- Gelmeme ihtimaline karşın çoğu kişinin alternatifinin de hazır olması lazım.

Bunların hiçbirinin yapılmaması da bu sonucu doğuruyor.

Dalga geçiyordum yazdığım mesajda ama olanlara bakarsak haksız olduğum da söylenemez;

2- Bir-iki ay önceden halısahanın planlaması yapılıyor, bu çok mantıksız. 2-3 hafta sonra kim öle kim kala, ben hatırlamam bile halısahanın olacağını o güne. 2-3 hafta önceden planlanması lazım halısahanın.

3- Halısahanın yeri karar verilene kadar yıllar geçti. Bir yere karar verilecek ki kimin gelip gelmeyeceği belirlenecek ve buna göre de kadrolar oluşturulacak.

Her zaman böyle ayarlandı ve oynandı maçlar, konuda Ekim ayı diye açılmıştı ilk haftalar kimseye uymadığı için 23 Ekim'e aldık. Ortada bir sorun varsa, uğraşmak konusunda o sorun. Mesela ben hasta olmasaydım bir şekilde bugün yapılırdı maç, adam ayarlardım sağdan soldan her türlü ama ben hastayım, kimse de uğraşmayınca sonuç bu.

Maç yapmaya adam zor buluyoruz alternatifini nasıl bulacağız ?

Senin hatırlamaman senin sorumsuzluğun. Ayrıca maçı Yenibosna'da yaparız. Sorun sadece senin ve Çağlar'ın götünüzü kaldırıp Metrobüs'e binip buraya kadar gelmeniz. Biz nasıl geliyorsak Bostancı'ya, siz de geleceksiniz. Bostancı'da yapılan maçlarda çoğu kişi karşı taraftan geliyor. İstesek burada da yaparız. Amaç eğlenmek, bir arada olmak değil mi ? Onu küçük sahada da yaparız.

Bundan sonra da Bostancı'ya maç için gelmiyorum.

Yeni maç Yenibosna'da yapılacak.

Ertuğrul ve Abdullah abi'nin de maça gelecek olmalarından dolayı yeni organizasyon Kasım ayında TT Arena'da maç olduğu gün Halısaha ve TT Arena organizasyonu olacaktır.

Tamer Kaptan haklı. Umut ve Çağlar denyosu bencede Yenibosnaya gitmeli. Ben olsam giderdim yani.

Maç yapmaya adam zor buluyoruz alternatifini nasıl bulacağız ?

Senin hatırlamaman senin sorumsuzluğun. Ayrıca maçı Yenibosna'da yaparız. Sorun sadece senin ve Çağlar'ın götünüzü kaldırıp Metrobüs'e binip buraya kadar gelmeniz. Biz nasıl geliyorsak Bostancı'ya, siz de geleceksiniz. Bostancı'da yapılan maçlarda çoğu kişi karşı taraftan geliyor. İstesek burada da yaparız. Amaç eğlenmek, bir arada olmak değil mi ? Onu küçük sahada da yaparız.

Bundan sonra da Bostancı'ya maç için gelmiyorum.

Yeni maç Yenibosna'da yapılacak.

Ertuğrul ve Abdullah abi'nin de maça gelecek olmalarından dolayı yeni organizasyon Kasım ayında TT Arena'da maç olduğu gün Halısaha ve TT Arena organizasyonu olacaktır.

Alternatifler forum dışından insanların arkadaşları olarak belirlenecek zaten. Siz metrobüsün dibinde oturuyorsunuz, yürümeniz bile 5 bilemedin 10 dakika. Anadolu yakasında yok metrobüs falan Kadıköy'e gitmemiz lazım önceki sonra metrobüse binebilelim. Arada dağlar kadar fark var Kartal'dan Kadıköy'e gelene kadar biz siz zaten Bostancı'ya gelmiş oluyorsunuz.

Alternatifler forum dışından insanların arkadaşları olarak belirlenecek zaten. Siz metrobüsün dibinde oturuyorsunuz, yürümeniz bile 5 bilemedin 10 dakika. Anadolu yakasında yok metrobüs falan Kadıköy'e gitmemiz lazım önceki sonra metrobüse binebilelim. Arada dağlar kadar fark var Kartal'dan Kadıköy'e gelene kadar biz siz zaten Bostancı'ya gelmiş oluyorsunuz.

Üzülerek söylüyorum ki adam haklı. Kartal/Maltepe'den Kadıköy'e pazar günü gitmek, ölümden beter.

Üzülerek söylüyorum ki adam haklı. Kartal/Maltepe'den Kadıköy'e pazar günü gitmek, ölümden beter.

Anlayana ama Okan. Göztepe'de oturan arkadaşlar bile bilmiyor bizim bırak Yenibosna'yı Kadıköy'e ne kadar sürede varacağımızı.

Namık, ortamı germek gibi bir niyetim yoktu. Herkesin şaka olduğunu bildiği bir mesajı gereksiz alınganlıklarla ciddiye almak benim suçum değil maalesef.

Bostanci'ya kadar gelebildiginize gore oradan deniz otobusune binip Bakirkoy'e gelmeniz 35 dk. Bakirkoy - Yenibosna'da max 15 dk.

Gelmek isteyen gelmenin yollarini bulup, gelir.

Üst Alt