GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Son Hazırlıklara Doğru - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Son Hazırlıklara Doğru

Cevap: GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Gün Belli Değil | Saat Belli Değ

..................Mustafa (Muslera)

...........Tamer........Semih Yüksel

............Salih................Alemdar

Semih Akpnr.......Muhammed........Çağlar

.................Doğancan Mercan

Alayına kafa tutar bu kadro.

Cevap: GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Gün Belli Değil | Saat Belli Değ

Beyler ben de gelebilirim.Yazın ama soru işareti koyun.

Ah ulan şu sakatlığım olmayacaktı var ya:happynew:

Konuya hangi gün müsaitseniz yazın lütfen.

Yok mu artıran? Bir takım çıktı bile...

..................Mustafa (Muslera)

...........Tamer........Semih Yüksel

............Salih................Alemdar

Semih Akpnr.......Muhammed........Çağlar

.................Doğancan Mercan

Alayına kafa tutar bu kadro.

Yok mu artıran? Bir takım çıktı bile...

1 takim mi raad 1.8 takim var orda

Ben de gelebilirim. Çok kötü oynarım yalnız onu söyleyeyim :D Sizlerle tanışmak için gelirim ama. Bi yerlerde oturup hep beraber maç izlemek, sohbet etmek daha iyi olabilir bence. Zaten 2 takım biraz zor oluşturulur gibi geliyor. Ama farketmez. Gün farketmez benim için.

Ben de gelebilirim. Çok kötü oynarım yalnız onu söyleyeyim :D Sizlerle tanışmak için gelirim ama. Bi yerlerde oturup hep beraber maç izlemek, sohbet etmek daha iyi olabilir bence. Zaten 2 takım biraz zor oluşturulur gibi geliyor. Ama farketmez. Gün farketmez benim için.

Ben de kötü oynarım halı sahaların bilica sıyım :D

Çukur kazar takıma faydalı olursun sen yine en azından :weqweq:

Her türlü varım bende. Cumartesi sabah geliyorum İzmir'e, sonra sürekli İzmir'deyim, gün-saat-mekan vs hic birsey farketmez, yazın beni de.

Bu arada gerekirse 1-2 adam veya komple bir takımda getirebilirim. :D

Sayıyı bulalım da yeter.

8 olduk beyler yok mu artıran ?

10 falan olsak yeter dışardan takviye yaparız...

Üst Alt