GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Son Hazırlıklara Doğru - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Son Hazırlıklara Doğru

Cevap: GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Gün Belli Değil | Saat Belli Değ

Keşke İzmir'de olsaydım aranızda olmak isterdim ama okul nedeniyle Haziran'da geleceğim İzmir'e. O zaman maç yapılacak olursa ben de kesin gelirim :)

Cevap: GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Gün Belli Değil | Saat Belli Değ

şemiklerde oturuyorum haftasonu ve haftaiçi(pt salı ve cuma) akşamları uygundur

Bende Bornovada'yım, hafta sonu olsa daha uygun olur bana da.

Bu hafta sonu, önümüzdeki değil sonraki hafta sonu böyle iki haftada bir full boşum hafta sonları,

Nerenin halısahasında yapalım maçı? Atatürk ?

En uygun sanırım sizin için Bornova'da olması...

Kavşak noktası orası gibime geliyor...:)

En uygun sanırım sizin için Bornova'da olması...

Kavşak noktası orası gibime geliyor...:)

Eğer balçova tarafında falan oturan çıkarsa kesin Alsancak'ta yaparız.Diğer türlü Bornova ya da Karşıyaka farketmez.Ama Bornova'da iki güzel tesis var.Alsancak'ta da Atatürk lisesi var bizim sayıya uygun...

bornovada falan olursa ksk de olanlarla bulusup gidelim ben pek bilmem oraları :D

Hafızyanlar ben de Manavkuyu'da oturuyorum, ev değiştirmeden adres değiştirip Bornova'dan Bayraklı'ya taşındık :) Her neyse Bornova Öğretmenevi durağına yakınım, hafta sonu müsait olurum maç için.

Bal'ın yanındaki Langırt tesisleri baya iyi gibi.Oraya gidilebilir.Ama Bornova Metro'ya biraz uzak kalıyor yaklaşık 1 km falan.Nsıl ulaşılır oraya ?

Cevap: GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Son Hazırlıklara Doğru

Atatürk lisesinde yapalım maçı, en uygun yer orası. Karşıyaka'dan gelenler vapurla rahatça gelir hem.

Hazırlıklar sona yaklaştı,başlıkda değişti olucak bu iş ;)

Atatürk bence de daha doğru tercih olabilir.Hem sayı bakımından da oraya uygunuz :)

Senin dersane alsancakta değil mi hem ? Daha rahat olur senin için ? Dersaneden çıkıp maça gelirsin :)

Arkadaşlar hazırlıklarınız bittiğinde veya başlık değiştirilmesi gerektiğinde ilk mesajı raporlayıp,başlık için ne yazılmasını belirtin ;)

Gerekirse bu mesajıda eklersiniz.

Mustafa abi biraz sürer gibi hazırlıklar. Herkes cevap yazmamış zaten konuya :)

Tavsiyem, var olanlarla beraber kendi arkadaşlarınızıda ekleyin ( Galatasaray'lı olmasına dikkat edin ) kısa sürede bir ilke imza atın sonra zaten devamı gelir.Yapılacak olan organizasyonda mutlaka fotoğraf ve kısada olsa video alın.Bunu başardıkdan sonra zaten devamı mutlaka gelir.GSC'den 5 kişi bile olsa aldırmayın yapın organizasyonu.

Üst Alt