GSCimbom Geleneksel 18. Halı Saha Maçı | 20 Mayıs Pazar | Maç Sonucu : 8-2 | 3-3 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 18. Halı Saha Maçı | 20 Mayıs Pazar | Maç Sonucu : 8-2 | 3-3

Cevap: GSCimbom Geleneksel 18. Halı Saha Maçı | 20 Mayıs Pazar

Yağmur dindi şu anda, zaten maç saat 3'te. 1 saate yağmur falan kalmaz, kalsa da saha kapalı yağmurluğu giydin mi gelirsin. Çağlar'lar taa Kartal'dan geliyorlar maç için :)

Ben avcılardayım yağmaya devam ediyor. 2 gün öncede çok fazla yağdı. Çok olumlu konuşuyorsunuz ama gelmezse kimse :)

Namık tut kolundan getir bi arkadaşını

Gece vaktinden sonra olmaz o iş pazar günü herkesin planı var.

Tuğberk'i bekle bir de arayacak o seni.

Kerim'i çağırdınız mı lan?

Çağırmıştım ne olur ne olmaz diye gelecekti de adam ama bir akrabasının nişanı varmış onun da ona binaen gelemiyor Kerim.

İzlemeye gelecek bir arkadaş vardı. Alsın eşyalarını gelsin. :) 1 adam eksiğiz.

Forumda çok üye var da yeteri kadar adam yok. Bunun farkına varmış bulunuyorum.

Herkes İstanbul'da kalsa çok gelen olurdu bence. Ayrıca İstanbul'da kalanların hepsinin gelebilecek durumu yoktur. Hal böyle olunca en fazla bu kadar adam çıkıyor.

Herkes İstanbul'da zaten, şu forumun %60-70'i öyledir. İki-üç hafta önceden de belirtiliyor halısahalar. Hadi %60'ın, 50'lik bölümü gelemeyecek olsa ki bu çok zor bir ihtimal, yine de %10'luk bir bölüm kalıyor ki bu da en sağlamından 200 kişi eder.

Organizasyonu Umut yaptığı için mi gelmiyorlar anlamıyorum ki?

Organizasyonu da benim falan yaptığım yok, konuştuk grup içinde halısaha yapalım diye herkes tamam dedi ama hiçbirinin başlığı açmaya anüsü yemedi yani. Ne alaka anlamadım, 4-5 gün ses çıkmayınca ben açayım dedim ben de :D

İmkansızın da ötesinde lan söylediğin şey. :) Şafak abi izlemeye gelecekti, oynasa ya.

Lan niye? Yollar BOMBOŞ Pazar günü. Yenibosna'ya Kartal'dan gelişin 45 dakika max, hele de adam gibi kullanıyorsan arabayı :cool: Şu anda atlasan rahat yetişirsin maça. Hadi laaannnn. 40 yıllık hatrın olur.

1 tane Avrupa Yakası'nda oturup da halı sahaya gidebilecek adam yok mu lan?

Üst Alt