GSCimbom Geleneksel 18. Halı Saha Maçı | 20 Mayıs Pazar | Maç Sonucu : 8-2 | 3-3 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 18. Halı Saha Maçı | 20 Mayıs Pazar | Maç Sonucu : 8-2 | 3-3

Cevap: GSCimbom Geleneksel 18. Halı Saha Maçı | 20 Mayıs Pazar

Sınavlara az bakıyorum son sınavlar olmayaydı ciddi düşünürdüm.

Oğlum küçük falan dinlemem seni sağlam döverim gelirsen.

Ulan futbol takımın maçına gidicektim ama şu oldu gidemiyorum yazarsın,basket maçına ah be şu olmasa kesin giderdim yazarsın.Aklınca JB geçiyorsun.Gelme zaten bir organizasyona döverim.

Çok sağlam maç oldu.Zaten skordan da belli oluyordur.Takımları dengeli oluşturan Umut başta olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum:asd:

Oğlum küçük falan dinlemem seni sağlam döverim gelirsen.

Ulan futbol takımın maçına gidicektim ama şu oldu gidemiyorum yazarsın,basket maçına ah be şu olmasa kesin giderdim yazarsın.Aklınca JB geçiyorsun.Gelme zaten bir organizasyona döverim.

Çok sağlam maç oldu.Zaten skordan da belli oluyordur.Takımları dengeli oluşturan Umut başta olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum:asd:

Mesajın üst kısmını ciddi mi yazdın? :D

Mert Yüksel ve Alemdar Abi gelemeyince 6-6 oynamak zorunda kaldık. Öncelikle kurulan takımlar şu şekildeydi :

1. Takım : Ben - Uğur - Çağlar - Doğukan - Sercan - Semih

2. Takım : Umut - İnan - Salih - Hasan - Tamer - Tuğberk

Bu kadrolarla yaklaşık 40 dakika oynadık ve 8-2 kazandık. Daha sonra Doğukan-Semih, Tuğberk - Tamer değişikliği yaptık ve yaklaşık 20 dakika oynadık o maç da 3-3 bitti.

nası iyi topcular varmı forumda bidahaki maca resmi scoutumuz mete alparslan gelecek ona gore

İnan Yılmaz'a selamlarımı iletiyorum.

İlk kurduğum kadrolar efsaneydi, halbuki 1-1 bize yetiyordu ama ah Salih ah... kaçar mı o gol?

Takımları dengeledikten sonra sağlam maç döndü, 3-2 öndeyken 4-2 yapacak pozisyonda en başta andığım sayın arkadaşımın kaçırdığı gol sonrası top döndü gol oldu ve berabere bitti.

Çağlar'ın arkadaşının nasıl oynadığını ben bilmediğimden ve tahmin edemediğimden oldu bu dengesizlik. Bir de çocuk bundan önce de oynamış, kimse de çıkıp olm bu adamlar koşuyor bizde koşabilen adam yok demedi anasını satayım :eek:

6-6'ya maç net ölüm demekmiş.

Hala nefes alış verişim tam anlamıyla normale dönmedi bayağı bayağı artık ilk deparda kesiliyorum. :eek:

Saha ne kadar beyler? Normal 11-11 oynanilan saha mı?

saha6.jpg

Bu arada takım otobüsümüz çok önemli bir kaza atlattı Sayın Salih Duran sağolsun. Maçta 3 attık, maçtan sonra 3.5 attık.

Takım otobüsünün manevrasıyla hayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti, inanılmaz dakikalardı, Tuğberkle vedalaşamadan gidiyordum az kalsın.

Bu arada takım otobüsümüz çok önemli bir kaza atlattı Sayın Salih Duran sağolsun. Maçta 3 attık, maçtan sonra 3.5 attık.

Takım otobüsünün manevrasıyla hayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti, inanılmaz dakikalardı, Tuğberkle vedalaşamadan gidiyordum az kalsın.

Adam gibi muavin olsaydı böyle olmazdı. :D

Üst Alt