GSCimbom Mobile


Üyelerimizin yoğun isteği üzerine GSCimbom 'u telefonundan takip etmek isteyen üyelerimiz için hizmete açacağımız GSCimbom Mobile Versiyon için gereken 199,00 $ tutarı siteye mâl etmeden, bağışlarla hizmete geçirmek için bir kaç arkadaşımızın fikir liderliğinde bağış kampanyası başlatılmıştır.İşbankası, Garanti Bank ve Paypal ile ödeme yaparak bağışta bulunabilirsiniz.Ödeme bilgileri için bana PM atmanız yeterlidir.

Önceden yaşanmış olaylara istinaden bağış sonrasında forumun çeşitli yerlerinde yaptığı bağıştan söz eden arkadaşların kesinlikle bağış yapmamasını rica ediyorum. Zira bağış yapan arkadaşlara verebileceğimiz tek şey teşekkürdür :)Abdullah Taşan 'ın deyimiyle; bağış yapanın forumu satın almış gibi davranması hoş bir durum değil. Bağış yapan hiç kimsenin kesinlikle bir üstünlüğü olmayacaktır veya tolerans gösterilmecektir. Değerli abilerim ve arkadaşlarımın bunu göze alarak bağış yapmasını rica ediyorum.
Kimin ne kadar bağış yaptığı dekontuyla beraber bende kayıtlı olarak kalacak. Olağanüstü bir durumda kamu ile paylaşılacaktır.Projeden vazgeçilmesi durumunda dekontlar nezaretinde isteyen üyelere geri ödeme yapılacaktır.Toplanan Tutar: 180,00 / 199,00 $İletişim:

Mehmet YAVUZ (Twitter): https://www.twitter.com/mhtyvz

Mail/Msn: webmaster@gscimbom.com
 
Cevap: GSCimbom Mobile İçin El Ele | Resmi Yardım Toplama BaşlığıGSC mobile nedir ? Mesela benim anladığım iphone uygulaması gibi birşey mi ?
 
Cevap: GSCimbom Mobile İçin El Ele | Resmi Yardım Toplama BaşlığıGSC mobile nedir ? Mesela benim anladığım iphone uygulaması gibi birşey mi ?phones.png
screen
 
Cevap: GSCimbom Mobile İçin El Ele | Resmi Yardım Toplama Başlığı[video=youtube;nuA5wI1_9xw]https://www.youtube.com/watch?v=nuA5wI1_9xw&feature=related[/video]
 
Cevap: GSCimbom Mobile İçin El Ele | Resmi Yardım Toplama BaşlığıSadece Iphone a özel değil. Tüm telefonlardan kullanışlı ve hızlı ulaşımı sağlayacak bir görünüm.Bu arada Atilla Altun açılış bağışını yaptı teşekkür ederiz :)
 
Cevap: GSCimbom Mobile İçin El Ele | Resmi Yardım Toplama BaşlığıUmarım gerekli meblağ toplanır şimdiden kolay gelsin :)
 
Cevap: GSCimbom Mobile İçin El Ele | Resmi Yardım Toplama BaşlığıSurekli telefondan giren biri olarak bu projeye destekliyorum. Tez zamanda gscimbom mobile'a kavusuruz insallah.
 
Cevap: GSCimbom Mobile İçin El Ele | Resmi Yardım Toplama BaşlığıArkadaslar, birsey sorabilirmiyim.. zaten m.gscimbom.com'umuz yok mu? Gscimbom mobile ile farki nedir? Sonuncusu daha kullanisli mi oluyor?
 
Cevap: GSCimbom Mobile İçin El Ele | Resmi Yardım Toplama BaşlığıBende hep ipod la girdigim icin benim isime de yarar amabende kredi karti yok parayi turkiyeye nasil gonderebilirim
 
Cevap: GSCimbom Mobile İçin El Ele | Resmi Yardım Toplama Başlığıinşallah katılım iyi olurda bir an önce faaliyete geçer .. her akşam çerkezköy'den evime( istanbul) servisle geliyorum.. yollar bitmek bilmiyor.. GSC mobile sayesinde yollar çabuk biter :eek: tekrar teşekkür ederim ..
 
Cevap: GSCimbom Mobile İçin El Ele | Resmi Yardım Toplama BaşlığıSu an Cep telefonundan GSC'ye girilmiyor mu?
 
Üst Alt