GSCimbom Mobile - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Mobile

Cevap: GSCimbom Mobile | vB Yazılımı Üyelerimiz Tarafından Sponse Edilmiştir

sarı-kırmızı mobil temada alıntı butonu yok mu ben mi göremedim?

vallaha yeni goruyorum ucret toplandimi? toplanmadiysa daha nekadar lazim? haber ederseniz sevinirim..

Cevap: GSCimbom Mobile

503 Service Unavailable The server is temporarily busy, try again later! Powered By LiteSpeed Web Server LiteSpeed Technologies is not responsible for

administration and contents of this web site!

Gibisinden bir yazı çıkıyor konuların çoğunda.

blackberry'de de çalışacak mı yapıldığı taktirde.bu arada 19 dolar kalmış bağış yapmak isteyenlere duyurulur ana sayfada yazıyor :D

Yeni ücret toplama durumu sözkonusu değil. Bundan öncekini lisansın yarısını üyelerimiz verdi diğer yarısını ben. Öyle birşeydi ama efektif kullanamadık.

Şimdiki durumu ben de bilmiyorum. Apple ve android kurmaktan vazgeçtik. Mobile ile ilgili belki teknik arkadaşlarda fazladan bilgi vardır.

Yeni ücret toplama durumu sözkonusu değil. Bundan öncekini lisansın yarısını üyelerimiz verdi diğer yarısını ben. Öyle birşeydi ama efektif kullanamadık.

Şimdiki durumu ben de bilmiyorum. Apple ve android kurmaktan vazgeçtik. Mobile ile ilgili belki teknik arkadaşlarda fazladan bilgi vardır.

Android ve Apple uygulamaları 1 yıldan fazladır aktif durumdadır.

Android ve iPhone uygulamaları bende mevcut, isteyen bana özel mesaj atıp gönderebilirim.

Ben forum uygulamasını kullanıyorum android telefounumda gerçekten çok kullanışlı.

Üst Alt