GSCimbom SkyTürk/Total Futbol'daydı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom SkyTürk/Total Futbol'daydı!

Cevap: GSCimbom SkyTürk/Total Futbol'da!

Ali Abi'nin vardır bir bildiği bu programda çıkmadık diye kimse suçlamasın bence :)

Sağlık olsun.Zaten reytingleri düşük bir program.Çıksakta çıkmasakta pek birşey farketmezdi.(bknz:kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş.:D)

Mehmet Ayan aslında Galatasaray TV ilk kurulduğu sıralarda Osman Tanburacı ile program yapıyordu. Çok iyi bir Galatasaray'lıdır. Aynı zamanda at yarışı uzmanıdır :)

O programı hiç kaçırmazdım. O zamanlar şimdiki kadar yoğun da yaşamıyordum. Buldum mu sonuna kadar dinlerdim ikisini. Çok keyifli programdı.

O programı hiç kaçırmazdım. O zamanlar şimdiki kadar yoğun da yaşamıyordum. Buldum mu sonuna kadar dinlerdim ikisini. Çok keyifli programdı.
Mehmet Ayan işe duyguyu mükemmel katıyor. Osman Tanburacı'nın da belli bir tarzı olunca Mehmet Ayan ona uyuyordu ve mükemmel bir program oluyordu. Ama bir ara Fox TV ile Galatasaray'ın arası açıldı ve Tanburacı'da o ara Fox'ta idi. Adnan Sezgin'in talimatıyla Tanburacı'nın kanalla ilişkisi kesilmişti :D Olan Mehmet Ayan'a oldu. Ama artık Digitürk'teyiz ve Mehmet Ayan'da Çukurova grubunun bir üyesi. Umarım yine GS TV'de programlar yapar.

Mehmet Ayan işe duyguyu mükemmel katıyor. Osman Tanburacı'nın da belli bir tarzı olunca Mehmet Ayan ona uyuyordu ve mükemmel bir program oluyordu. Ama bir ara Fox TV ile Galatasaray'ın arası açıldı ve Tanburacı'da o ara Fox'ta idi. Adnan Sezgin'in talimatıyla Tanburacı'nın kanalla ilişkisi kesilmişti :D Olan Mehmet Ayan'a oldu. Ama artık Digitürk'teyiz ve Mehmet Ayan'da Çukurova grubunun bir üyesi. Umarım yine GS TV'de programlar yapar.

Mehmet Ayan'ı hiç tutmam fırsatını buldugu an Galatasaray'a saldırmaya başlar.Ali sami Yen 'e böyle kötü,nevizade geceleri olmamış, galatasaray böyle kötü şöyle kötü.

Mehmet Ayan'ı hiç tutmam fırsatını buldugu an Galatasaray'a saldırmaya başlar.Ali sami Yen 'e böyle kötü,nevizade geceleri olmamış, galatasaray böyle kötü şöyle kötü.
Ben severim aksine Galatasaray ruhunu her zaman içinde barındırır. Ayrıca Ali Ece ile birlikte sürekli pozitif futbolu desteklerler.

Kendisi Lig Radyo'da program yapar hakemler hakkında konuşturmaz yayın politikasıymış en nefret ettiğim huyu ! Bazen Galatasaray'ı savunurda, bazen de %100 haklı olduğu durumlarda yerden yere vurur. Ali Sami Yen'e demediği laf kalmaz dinleyen Galatasaray'lılar bol bol kulaklarını çınlatır haliyle. Nevizade Geceleri hakkında söylediklerine katılıyorum. Olaylı Basketbol maçında olaylar bitince bir grup taraftar suratlarında ilginç bir sırıtmayla bu iğrenç marşı söyledikçe nefretim 2 katı oldu bu cenaze marşına.

Fırat İşbecer fanatiği olabilirim. Bir insan bu kadar akıcı ve güzel bir Türkçe konuşabilir. Futbol birikimi olarak da oldukça dolu biri.

Bugun sabah Mehmet Ayan'ın programına Fenerli biri katıldı Adı Volkan'dı sanırım bir GS forumuna üye oldugundan bahsetti bizim forumda olabilir mi acaba o kişi? Eğer öyleyse teşekürler cok güzel konustu.

Üst Alt