GSCimbom SkyTürk/Total Futbol'daydı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom SkyTürk/Total Futbol'daydı!

Cevap: GSCimbom SkyTürk/Total Futbol'da!

Mehmet Ayan'ı hiç tutmam fırsatını buldugu an Galatasaray'a saldırmaya başlar.Ali sami Yen 'e böyle kötü,nevizade geceleri olmamış, galatasaray böyle kötü şöyle kötü.

Tam bir 4-6-0 hayranı adam. Gs'nin de her zaman böyle oynaması taraftarı bir insan. Yani günümüz futboluna uyum içinde. Tamburacı'yla beraber 4-6-0 deyip dururlardı.:) Gerçekten de ilk bakışta antipatik geliyor insana ama Gs'liliği ve futbol bilgisine diyecek yok bence.:)

Tam bir 4-6-0 hayranı adam. Gs'nin de her zaman böyle oynaması taraftarı bir insan. Yani günümüz futboluna uyum içinde. Tamburacı'yla beraber 4-6-0 deyip dururlardı.:) Gerçekten de ilk bakışta antipatik geliyor insana ama Gs'liliği ve futbol bilgisine diyecek yok bence.:)

Ama benim anladığım o kafalarında düşledikleri sistemin 4-6-0'la alakası yok :)

Spalletti yarattı 4-6-0'ı, bizimkilerin kastettiği herkes defans yapsın, herkes ofans yapsın aynı anda, sonra danalar ağaç dallarına konsun vs. Yok öyle birşey :) Var da yani her türlü dizilişle yapılabilecek birşey. Spalletti'nin 4-6-0'ı ise çok daha farklı.

Edit: Ayrıca modern futbola da yakışmıyor bence, sıkıcı ve göze hoş gelmeyen bir oyun 4-6-0, oynayan da yok şu an sanırım.

Ama benim anladığım o kafalarında düşledikleri sistemin 4-6-0'la alakası yok :)

Spalletti yarattı 4-6-0'ı, bizimkilerin kastettiği herkes defans yapsın, herkes ofans yapsın aynı anda, sonra danalar ağaç dallarına konsun vs. Yok öyle birşey :) Var da yani her türlü dizilişle yapılabilecek birşey. Spalletti'nin 4-6-0'ı ise çok daha farklı.

Edit: Ayrıca modern futbola da yakışmıyor bence, sıkıcı ve göze hoş gelmeyen bir oyun 4-6-0, oynayan da yok şu an sanırım.

Valla göze hoş gelir gelmez bilmem. Şu an oynanıyor ya da oynanmıyor onu da bilmem. Onlar bağırıp duruyordu 4-6-0 diye. Ama onların gözündeki 4-6-0 ManU'nun oynadığı sistem -Ronaldo'lu Tevez'li zamandaki-. Tamburacı o futbolun hayranı. Artık adı nedir bilmem o sistemin ama bunlar 4-6-0 deyip dururlardı. Barca'nın oyununa benzer bir oyun kafalarındaki birazda. Yani adına 4-6-0 demişler o kadar. Spalletti falan hiç katmıyorlar işin içine.:)

Emre Akın

Manchester'in ileri 6 lısı Fletcher,Carrick, Giggs,Ronaldo,Tevez,Rooney'di. Bu sistemle 1 sene oynadılar ve sonra pivot santrafor alıp 4-4-2'ye döndüler.

4-6-0 çok zor bir sistem. Koskoca Manchester bile zor oynadı..

Manchester'in ileri 6 lısı Fletcher,Carrick, Giggs,Ronaldo,Tevez,Rooney'di. Bu sistemle 1 sene oynadılar ve sonra pivot santrafor alıp 4-4-2'ye döndüler.

4-6-0 çok zor bir sistem. Koskoca Manchester bile zor oynadı..

Ne zor oynaması ya. Ronaldo bilmem kaç gol attı. takım desen her kulvarda kupaların en büyük favorisiydi. Ayrıca şu bahsettiğin "pivot santrafor" kim?

Bugun sabah Mehmet Ayan'ın programına Fenerli biri katıldı Adı Volkan'dı sanırım bir GS forumuna üye oldugundan bahsetti bizim forumda olabilir mi acaba o kişi? Eğer öyleyse teşekürler cok güzel konustu.

Evet Volkan Bey'miş o kişi doğru tahmin etmişsiniz:)

Kimse bu hafta izlemedi mi Total Futbol'u ya? Yanlış takip etmediysem ilk reklamdan önce "blog tanıtımı" köşesinde forumumuz ve fanzini tanıtan bir video yayınlandı. Teşekkürler Total Futbol ekibi...

Kimse bu hafta izlemedi mi Total Futbol'u ya? Yanlış takip etmediysem ilk reklamdan önce "blog tanıtımı" köşesinde forumumuz ve fanzini tanıtan bir video yayınlandı. Teşekkürler Total Futbol ekibi...

Ben daha önce yayınlanmış ve görmedik diye bu hafta izlemedim.

Ama saat 22.00-23.00 civarı 12-15 arası üyelik talebi geldi. Ben de foruma yazmıştım acaba bizi mi tanıttılar diye...

Cevap: GSCimbom SkyTürk/Total Futbol'daydı!

Valla çıktığımız kesin ama maalesef Tv kayıtlarını bulamıyoruz. Ali Ece'ye de mesaj attım henüz geri dönmedi. Bir gelişme olursa bildireceğim buraya.

Üst Alt