GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

Cevap: GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

Tatar Ramazan ve Kadırgalı Ali Silvan da var

"Seni seviyorum de" diyen kıza "Bizim sevgimizde tezahürat yoktur, bizim sevgimiz nah buradandır (kalbini gösteriyor)" dedikten sonra, kalkıp yan masadaki küfürlü konuşan adamları döven muazzam bir karakter Kadırgalı :D

"Çok büyüdün Büleeent"

(filmin adı Umut Sokağı izleyin youtube'da var full manyak bir şey :D)

Tatar Ramazan

çok ağır :D

"biz çaydanlığımıza kan koyup kaynatıyor, ocağımızı da bıçakla karıştırıyoruz kardaşşşş"

[video=youtube;YY5vCIn2jhU]https://www.youtube.com/watch?v=YY5vCIn2jhU[/video]

Üstteki videoda 2.00-2.20 arasını izleyin lütfen, bana güvenen izlesin pişman olmazsınız :D

Tatar Ramazan ve Kadırgalı Ali Silvan da var

"Seni seviyorum de" diyen kıza "Bizim sevgimizde tezahürat yoktur, bizim sevgimiz nah buradandır (kalbini gösteriyor)" dedikten sonra, kalkıp yan masadaki küfürlü konuşan adamları döven muazzam bir karakter Kadırgalı :D

"Çok büyüdün Büleeent"

(filmin adı Umut Sokağı izleyin youtube'da var full manyak bir şey :D)

Burada dediğim sahne de şurada var. Uyarıyı ciddiye alın bana manasız arka arkaya dizilmiş bir sürü küfür var arka planda :D

Bizim Sevgimizde Tezahürat Yoktur (Aşırı Dozda Küfür İçerir) - Video - Alkışlarla Yaşıyorum

not: oturuşa dikkat Kadir abinin

Burada dediğim sahne de şurada var. Uyarıyı ciddiye alın bana manasız arka arkaya dizilmiş bir sürü küfür var arka planda :D

Bizim Sevgimizde Tezahürat Yoktur (Aşırı Dozda Küfür İçerir) - Video - Alkışlarla Yaşıyorum

not: oturuşa dikkat Kadir abinin

Abi sen buna küfür mü diyosun şimdi ? Gemide filmini izle Erkan Can başrol oynuyor. Küfür literatürün gelişir. :asd:

91815-tecavuz-degil-fantezi.jpg

Karakter dedin mi, üstüne tanımam. Reyiz :ayatollah:

Sıralama harika olmuş da üst sıralarda Terminatör 2 'yi göremedim

Timsah Cemil

Parçala Behçet

Kara Mithat

P.... Malik

Kız İsmet

Gaddar Kerim

Cidden çok efsane karakterler hepsi en iyi absürd karakter tarzı bir oylama yapılabilir bunlara özel olarak :asd:

Prestij, Schindler'in Listesi'nden önde gscimbom üyelerinin film zevkleri çok ilginç.

Zevkler ve renkler tartışılmaz, sana göre bir numara olan film benim ilk yüzüme giremez belki de. Bu milletin sevdiği şeyleri tartışanlar çok enteresan geliyor bana.

Pulp Fiction ilk 10 da beklerdim... türkiye de pek begenil veya tanilmiyor.

KULT FULM

Üst Alt