GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

Cevap: GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

flvw1.jpg
flw5k.jpg

Arif Ulu 105. sıraya kadar bu şekilde :ka19:

Neresi basit kalıyor? Fight Club'ın hiçbir gerçekçiliği yok.

Esaretin Bedeli tamamen gerçeklik üzerine kurulmuş bir film.

Spoiler bundan sonrasi:

Diger mesajinda da kimsenin kendi kendine konusan birine "Sen ne yapiyon bilader" dememis olmasini elestirmissin gercekci olmadigini vurgulayarak. Hikayenin Kuzguncuk'ta gecmedigini hatirlatma geregi duydum. Amerika'da kimse delilere bulasmaz oyle. Filmin basinda mesela inanilmaz ama binadaki yasli teyzeler basroldeki elemani alt komsu bekar/dul bayanla da evlendirmeye calismiyorlar yoresel acidan bakarsak. Bekar, geliri iyi, otuz yaslarindaki bir erkegi cevresindeki insanlarin evlenmeye zorlamamasi da hic gercekci degil bizim kulturumuze gore degerlendirirsek.

O filmde gercekci olmadigini dusundugum tek sey oyle kult bir grubun o kadar buyuk bir isi cevirebilmesi yakalanmadan filmin sonunda. Onun disinda hersey cok gercekci filmde. Hatta diger Hollywood filmlerine kiyasla en gercekci filmlerden.

Hocam Zodiac bu listede nasıl kendine yer bulmaz anlamış değilim. izlemeyen mi var yoksa beğenmeyen mi çok.

izlemeyenler ve incelemek isteyenler için: Zodiac - Sinemalar.com

Zodiac'ı izlemedim ama methini çok duydum.

Bu tip inanılmaz fazla sayıda film var aslında müthiştir ama o kadar meşhur olamamıştır. Dolayısı ile bu tip listelerde zirveye oynamaz.

Zodiac'ı izlemedim ama methini çok duydum.

Bu tip inanılmaz fazla sayıda film var aslında müthiştir ama o kadar meşhur olamamıştır. Dolayısı ile bu tip listelerde zirveye oynamaz.

Umarım bir gün izlersin hocam. Birtane daha var böyle bir film. 2012'de girmişti vizyona The Raven(Kuzgun) Ben onu da ilk 25'de olmasa da 26'dan 105'e kadar olan listede görmeyi bekliyordum.

Emeğine sağlık Özgür. Aklıma gelmeen filmler girmiş sıralamaya. Benim aklıma gelenlerin bir çoğu ise listede yok. Zevksizim sanırım :D

İlla aykırı olacaksınız dimi. Te allam ya

Abi mesele aykırı olmak meselesi değil. Sonuçta Özgür gerçekten büyük emek verdi. Seçilen filmler de Özgürün seçtikleri değil. Özgür irade ve kişisel zevkler sonucu bütün forum üyelerinin oyladığı filmler. Ben sadece nacizane fikrimi söyledim. Zodiac bu listede nasıl yer bulmaz kendine derken :)

Abi mesele aykırı olmak meselesi değil. Sonuçta Özgür gerçekten büyük emek verdi. Seçilen filmler de Özgürün seçtikleri değil. Özgür irade ve kişisel zevkler sonucu bütün forum üyelerinin oyladığı filmler. Ben sadece nacizane fikrimi söyledim. Zodiac bu listede nasıl yer bulmaz kendine derken :)

Melih ben sana yazmadım olum yaw :eek: Özgür'e de yazmadım. Öyle işte boş ver :eek:

25 tanesinden 7 tanesini izlememişim. İyi bari her gün 1ini izleyim :D

Üst Alt