GSCimbom Yılbaşı Başlığı: 2021'e Giriyoruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Yılbaşı Başlığı: 2021'e Giriyoruz!

Hiç öyle @Vasfi Vural gibi hoşgeldin demeyeceğim!!! Temkinli yaklaşıyorum. Umarım belaların uzak kaldığı insanlık için ve ülkemiz için güzel gelişmelerin olacağı bir sene olur.

Pandemiyi kenara bırakarak cevaplayın. Sizin için 2020 nasıldı?

2018 yılına girme konusunu ben açmıştım.

mükemmele yakın bir yıldı, üyelerin kendilerini iyi hissetmeleri amacıyla genel olarak “mutluluk” üzerine tasarlanmıştı. Foruma yeni üye olanların bile çok fazla yabancılık çekmeden konulara katılımları sağlanıyordu. 2018

Ancak insan zihni, sürekli mutlu olmak, istediğini elde etmek, zorluklarla karşılaşmamak gibi bir durumun doğasına aykırı olduğunu ortaya koymuştur. 2018 versiyonu bir kurgu ve sanat şaheseri olmasına rağmen üyelerin beyinler tarafından kabul görmemiş, ziyaretçilerin bile belli bir süre sonrası sistemi reddetmiş, gerçek olamayacak kadar iyi bir yıl olduğunun farkındalığına varmışlardı.
2018 yılında üye olanların çok büyük bir bölümünün forum hayatı da sona ermişti.

mahirin açılışını yaptığı yıldan ne kadar verim alınır emin değilim. bu işler inançla olur kendisinde maalesef bu heyecanı göremiyorum.

insan bir kardan adam gifi falan koyar. tüüh sana

İnsanlık olarak pek iyi bir sene olmadı tabii ama yazın yine bi nebze iyiydi yav her yer açıktı, kafa dağıtacak şeyler vardı yasaklar gelince yine bunaldım akşam canımız sıkılınca arabayla ya da yürüyerek iki turlayamıyoruz bile

2018 yılına girme konusunu ben açmıştım.

mükemmele yakın bir yıldı, üyelerin kendilerini iyi hissetmeleri amacıyla genel olarak “mutluluk” üzerine tasarlanmıştı. Foruma yeni üye olanların bile çok fazla yabancılık çekmeden konulara katılımları sağlanıyordu. 2018

Ancak insan zihni, sürekli mutlu olmak, istediğini elde etmek, zorluklarla karşılaşmamak gibi bir durumun doğasına aykırı olduğunu ortaya koymuştur. 2018 versiyonu bir kurgu ve sanat şaheseri olmasına rağmen üyelerin beyinler tarafından kabul görmemiş, ziyaretçilerin bile belli bir süre sonrası sistemi reddetmiş, gerçek olamayacak kadar iyi bir yıl olduğunun farkındalığına varmışlardı.
2018 yılında üye olanların çok büyük bir bölümünün forum hayatı da sona ermişti.

mahirin açılışını yaptığı yıldan ne kadar verim alınır emin değilim. bu işler inançla olur kendisinde maalesef bu heyecanı göremiyorum.

insan bir kardan adam gifi falan koyar. tüüh sana
Milf filan da koymamış. Öyle geçiştirici bir giriş yapmış

209 tl verince moralim bozuldu. 2021e buruk girecez. Screenshot_20201231-100737_WhatsApp.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201231-100737_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20201231-100737_WhatsApp.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 23
Üst Alt