GSCimbom Yılbaşı Başlığı: 2021'e Giriyoruz! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Yılbaşı Başlığı: 2021'e Giriyoruz!

Hayatımda bu kadar boş yaşadığım ama bir o kadar da aşırı kaos dolu olduğu için zevk aldığım bir yıl olmamıştı.

2020 yılı sanırım dünya tarihinde, en azından yakın zamanda en olaylı, en sürprizli yıl olarak geçecek. Bunun bir tık üstü dünya savaşı çıkması, kıyamet kopması falan zaten.

3 Ocak'ta Kasım Süleymani'nin suikastinden zaten olaylı bir yıl olacağını tahmin etmiştim.

Genel olarak kaosun eksik olmadığı, her gün ayrı bir gündemin olduğu bir yıldı. Ama aynı zamanda mutsuzdum. Takımımız kupasız bitirdi sezonu, ligde 6. olduk, Muslera ağır sakatlık yaşadı hala oynayamıyor, Avrupa'dan elendik, ülke ekonomisi daha da kötüye gitti, pandemi yüzünden milyonlarca insan işsiz kaldı, sıkıntılar yaşadı. Bunların haricinde Euro 2020 ve Olimpiyatlar ertelendi. Herkes aylarca bunalım yaşadı. Evde sıkıntıdan insanlar ne yapacağını şaşırıyordu. Televizyonu açıyorsun aylarca maç yok, diziler ertelenmiş. Sonra maçlar yeniden oynandığı zaman seyircisiz maçların tadının olmadığının farkına varıyorsun.

Aksiyonlu bir yıldı ancak mutlu olduğumuz bir yıl değildi.

Dilerim yeni yıl, hem takımımız, hem ülkemiz hem de bütün dünya için iyi bir yıl olur. Şimdiden herkesin yeni yılını kutluyorum.

2018 yılına girme konusunu ben açmıştım.

mükemmele yakın bir yıldı, üyelerin kendilerini iyi hissetmeleri amacıyla genel olarak “mutluluk” üzerine tasarlanmıştı. Foruma yeni üye olanların bile çok fazla yabancılık çekmeden konulara katılımları sağlanıyordu. 2018

Ancak insan zihni, sürekli mutlu olmak, istediğini elde etmek, zorluklarla karşılaşmamak gibi bir durumun doğasına aykırı olduğunu ortaya koymuştur. 2018 versiyonu bir kurgu ve sanat şaheseri olmasına rağmen üyelerin beyinler tarafından kabul görmemiş, ziyaretçilerin bile belli bir süre sonrası sistemi reddetmiş, gerçek olamayacak kadar iyi bir yıl olduğunun farkındalığına varmışlardı.
2018 yılında üye olanların çok büyük bir bölümünün forum hayatı da sona ermişti.

mahirin açılışını yaptığı yıldan ne kadar verim alınır emin değilim. bu işler inançla olur kendisinde maalesef bu heyecanı göremiyorum.

insan bir kardan adam gifi falan koyar. tüüh sana
Ooooo nerelerdeydin sen yav :D

Üst Alt