GSCimbom Yılbaşı Başlığı: 2021'e Giriyoruz! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Yılbaşı Başlığı: 2021'e Giriyoruz!

O değil de 2000'e girdiğimiz yılı hatırlıyorum, milenyum falan diye büyük beklenti içine girmiştik bir de tam detayını hatırlamıyorum 2000'e girince ışıklar kısık çalışacak, dalgalanma olacak muhabbeti vs falan vardı saçma sapan neyse işte.. Zaman ne çabuk geçiyor lan hakikaten, geleceğe dönüş 2 de 2015'e gittiklerinde sanki çok uzak bir gelecekmiş gibi geliyordu 3 saat önce 2021 e girdik anasını satayım, şaka maka hebele hübele derken geberip gidecez zaman çok hızlı akıyor.

olm mal mısın niye yalan söyleyeyim. elime ne geçecek ulan yalan söylesem :asd:

Sigarayı bıraktığım güne kdr hemen her gün alıyordum. sigarayla beraber sadece özel günlerle sınırlandırdım.

senin doğum günün ne zmn lan o günde içeyim ;D
Yalnız adam seni sağlam darlıyor ha takdir ediyorum bu yönünü. Bir ara Serkan peşimdeydi ama Emrah'ın sana takıldığı dozun yanında bir hiç.

O değil de 2000'e girdiğimiz yılı hatırlıyorum, milenyum falan diye büyük beklenti içine girmiştik bir de tam detayını hatırlamıyorum 2000'e girince ışıklar kısık çalışacak, dalgalanma olacak muhabbeti vs falan vardı saçma sapan neyse işte.. Zaman ne çabuk geçiyor lan hakikaten, geleceğe dönüş 2 de 2015'e gittiklerinde sanki çok uzak bir gelecekmiş gibi geliyordu 3 saat önce 2021 e girdik anasını satayım, şaka maka hebele hübele derken geberip gidecez zaman çok hızlı akıyor.

2020 yılını yaşayamadık abim. 1 yıl alacağımız olabilir.

2020 yılını yaşayamadık abim. 1 yıl alacağımız olabilir.
Alacak verecek işine girersek hayattan çok alacağım var ama vermez namussuz. :asd: Buna da şükretmek lazım. Çok güzel bir laf vardır çok severim; insanlar plan yapar, tanrı onlara güler.

Tam bu şekilde olmayabilir ama mantık aynı.

10 gün önce işte süper sağlıklı (yani öyle gözüküyordu) bisikletçi ve sporcu bir adam. Kamp mamp işlerine giriştiğim dönemde tanışmıştım, bir anda karaciğerinde kitle olduğunu öğrendi piyango gibi bir şey. Anı yaşamak lazım, gerisini de koyvermek lazım.

Üst Alt