gsc'nin fiyasko dediği iyi çıkan oyuncular - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gsc'nin fiyasko dediği iyi çıkan oyuncular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tarik a duyulan ve hala 5 inci senede "lutfen" antipatiye donusen yani geciken tepki aysalci tayfaya ait

Biatcilar
Evet daha geçen şampiyonluk töreninde ıslıklanınca bile gerek yok postları okudum burada ve bana yalancı denildi tarıka geldiğinden beri eleştiri yapılıyormuş ve gelmesi istenmemiş :) yersen...veysellere girmiyorum bile artık olmadıklarından yoksa ontiveirodan girer yeni kurtulduğumuz gündoğandan çıkardım ama neyse...Tabii tabii suçlular mancini, tulun v.s. aysal-arıboğan-köksal muhteşemdiler hiç bir dahilleri yok :)

Feghouli'den beklenti çok daha fazlaydı istenildiği gibi çıkmadı
Gomis'in bu şekilde patlama yapacağını hemen hemen tahmin ediyorduk

Gomis e karsiydim , naga ya da ,ve belhandaya da ,maicon ve ndiaye ile mariano ya karsi degildim fakat pahalilar demistim , fernando ve fegouli ise tam isabetti dediydim

Serdar Aziz; gsc: çok dengesiz ve müzmin sakat --> sezonun en iyilerinden
Badou Ndiaye: gsc: anadolu kazığı --> yanlış mevkide oynatilmasina rağmen katkı sağlayıp eple gitti
Garry Rodrigues: gsc: beyinsiz yasin daha iyi ---> belki de sezonun en önemli oyuncusuydu

vs. vs.

Büyük bölümü x ligden veya x kulüpten gelen oyunculara önyargılı oldukları için oyuncuları böyle yorumluyorlar. Oyuncu iyi çıktığı zaman da yanıldıklarını itiraf edemiyorlar malesef

Foruma attığım ilk mesajımda melonun saha içindeki deliliklerinden oluşan bir dizi video atarak,
YÜKSEK ÇITALI bir giriş yapmış ve 2 dakka içinde 3 gün MYC ile başlamıştım...;D:love::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Ama melo geldiğinde de agresifliği ve arasıra zarar verme boyutuna yaklaşan amacı aşan faul ve karşılık verme çılgınlığı ile beni haklı çıkarmasına rağmen, Ortaya koyduğu istikrarlı futbol, takım oyunu ve sahadışı profesyonelliğinin yanında kulübün en alt kademe çalışanlarıyla bile birebir muhatap olabilecek kadar kibirden uzak, ve ihtiyacı olduklarını hissettiği için cebinden sigorta yapacak kadar para hesabı derdinde olmayan ADAM bir karakterle saha içi bazı abartılara kredisi olabileceğine beni ikna etti..

İyi ki vardın melo..
Profesyonel özel hayat disiplini ve hayata bakış anlayışın altyapı çocuklarına kesinlikle örnek olmalı...

Bu senenin kadrosu icin ilk reaksiyonlar

Gomis --> Cop, bunak
Maicon --> Porto, defans tanrisi
Mariano --> Bu kim?
Nagatomo --> Japon Sabri
Serdar --> Cam adam, kazik
Rodrigues --> Cop, beyinsiz
Feghouli --> Ligi donunda sallar
Belhanda --> Klas herif, eski yildiz adayi
Badou --> Anadolu copu, yuzyilin kazigi

Fernando --> Kral (tuttu)
Muslera --> Kral (tuttu)

Belhanda icin genel olarak pozitif degil daha cok negatif düsünceler ve yorumlar vardi acikcasi.

Pozitif yorum yapan adamlar malum ya Sneijder'e takintili olanlar hatta Sneijder den nefret edenlerdi ya da Belhanda yi son yillarda hic izlemeyip hala Montpellier zamanindaki yaptigi cikis ile hatirlayanlardi. Az biraz izlemis olan birisi bu herife methiyeler düzmezdi zaten bos yere.

Yok bilmem ne kadar da modern bir orta saha oyuncusu oldugunu anlatmak icin roman yazan arkadaslar vardi.

Diger yazdiklarina katiliyorum Badou haric. Beni en cok yaniltan adam Rodrigues. Son yillarda bize gelipte böyle evrim geciren hic bir adam yok, genelde bize gelen futbolcu seviye atlamayi birak futbolu unutur.

Belhanda icin genel olarak pozitif degil daha cok negatif düsünceler ve yorumlar vardi acikcasi.

Pozitif yorum yapan adamlar malum ya Sneijder'e takintili olanlar hatta Sneijder den nefret edenlerdi ya da Belhanda yi son yillarda hic izlemeyip hala Montpellier zamanindaki yaptigi cikis ile hatirlayanlardi. Az biraz izlemis olan birisi bu herife methiyeler düzmezdi zaten bos yere.

Yok bilmem ne kadar da modern bir orta saha oyuncusu oldugunu anlatmak icin roman yazan arkadaslar vardi.

Diger yazdiklarina katiliyorum Badou haric. Beni en cok yaniltan adam Rodrigues. Son yillarda bize gelipte böyle evrim geciren hic bir adam yok, genelde bize gelen futbolcu seviye atlamayi birak futbolu unutur.

4-2-3-1'de

Feghouli - Sneijder - Belhanda
Gomis

seklinde yazan coktu Sneijder gidince ortalik karisti. Sneijder gidis haberine kadar bayagi ovuldu diye hatirliyorum Belhanda, Nice'te falan cok iyiydi denmisti.

Badou'ya niye katilmiyorsun? Bu nasil kazik bu paraya kimler kimler alinirdi diyordu herkes.

Rodrigues'e bu sezonun ortasina kadar beyinsiz ben de diyordum :D Hatta satilmasi gerektigini dusunuyorum cunku performansini bu seviyede tutamayacagina eminim

bu arada kendime bir parentez açayım.

rodrigues 'i arena'da ilk izlediğimde bu çocuk müthiş , bruma'yı silecek demiştim.

hatta bir ara bruma ile rekabete girmişlerdi ve bruma pek hoşnut değildi bu durumdan.Sırf bu yüzden sağ kanatta oynatılıp verimi düşmüştü.

tudor döneminde burda herkes gömerken , 3 veren varsa satılsın denirken ben hala çok ümitliydim.Ama ısrarlar oynatmıyordu pezo.

şimdi haklı çıktığım için seviniyorum üstelik paragöz de değil kaprisli de .. bizde oynayıp şampiyonlar liginde başarılı olmak istiyor , vizyon sahibi bir oyuncu.

Tarik a duyulan ve hala 5 inci senede "lutfen" antipatiye donusen yani geciken tepki aysalci tayfaya ait

Biatcilar
Bu nasil bir yalandir yahu.
Uzun zamandir tepkinin haddi hesabi yok, artik tepki olmaktan bile cikti.
Sen ve Ugur, yalan seyler yazarken yüzünüz hic kizariyor mu cok merak ediyorum.

Iki kelam da Biatci diye yaptigin suclamaya.
Senden ala biatci yok yahu forumda.
Basta olan yönetim ve teknik heyetin elestirilmesine karsi cikan birisin.
Bu sadece simdi görevde olanlar icin gecerli degil, bundan önceki yönetim ve teknik heyetler icin yine aynisini yaziyordun.
Hatta ve hatt sadece Futbol da degil, hemen hemen her konuda böylesin.
Hem yalancisin, hem de kendi yedigin halti baskalarina yüklemeye calisiyorsun.

Cok sükür senin gibi elestirmeyin diye yaygara koparip biatcilik yapmadim hic bir zaman.
Zahmet edip cikaracaksin aslinda o mesajlarini ortaya ama sen de yedigin halti kabul edecek yüz yok ki bosuna zahmet ettigim ile kalirim.
Bir insan bu kadar mi yüzsüz olur, gercekten inanilmaz.
Yüzü de kizarmiyor.
Su son zamanlarda ortaya koydugun tavirlar bile ne kadar iki yüzlü biri oldugunu gösteriyor.
Bunu baskalari yaparken koparmadigin yaygara kalmiyordu ama senin asaga kalir yanin yok yahu.

Son düzenleme:
Ha iste öyle verecek bir cevabin olmaz cünkü o bahsettigim elestirmeyin minvalinde yazdigin biatci mesajlari attigini kendin de biliyorsun.
Daha yine bir kac gün önce benzer mesaji su an görevde olanlar icin attin cünkü.

Tarik konusuna gelince, yahu sirf GSC de adamin konusuna ne zamandan beri tepkiyi gecen mesajlar atiliyor.
Bu yalani ortaya atarken bu konuda yazilanlari da mi görmüyorsunuz?
Acip konuyu bakmak ve ne zamandan beri tepki oldugunu, hatta artik tepkiyi bile gectigini görmek cok mu zor?
Hadi adamin konusunun disinda yazilanlari takip etmek zor olabilir, ki mesela kac tane dönemin Transfer Nöbetinde Tarik icin neler neler yazildi, bu dönemlerin sayisini artik ben bile hatirlamiyorum, ama bari kendi konusunu acip bakin yahu.

Buradan bagimsiz sosyal medya da olsun, taraftar arasi sohbetler de olsun uzunca zamandir neler neler söyleniyor.
Stadyum´da verilen tepki, özellikle oynadigi az sayida maclarda verilen tepkinin haddi hesabi yok.
Sampiyonluk kutlamasinda adama verilen tepki ortada yahu.
Düsünün herkesin mutlu oldugu bir ortamda bile taraftar tepki verdi.
Azicik yüzünüz kizarsin yahu yalan konusurken.

Son düzenleme:
Geldi bir biatci gecikmeden :)
İnsan sabit fikirli ve takıntılı olmamalı ama diyelim ki öyle ben saygı duyarım...Sonuçta nefis benim ama saydığım sevdiğim bir şey için asla takıntılı olmam zira zarar verir galatasaray da hem sevdiğim bir tüzel kişilik hem de saydığım bir mevhum bana göre onun için insan ne bir başkanı gözü kapalı sevmeli ne de nefret etmeli ben ünal aysalı a'dan z'ye irdelediğim için nefret ediyorum o kadar...duygun hocayı da aynı şekilde seviyorum...

yalan: Doğru olmayan, gerçeğe uymayan söz

gerçek: tarık çamdal'ın alınması için taraftar yönetime baskı yaptı cahil yönetim de bejeke ve feneve gitmesin diye sonuna kadar parayı bastı gözü kapalı

Sabit fikirli öyle mi?
Ayni yalani iddia etmeye devam etmek demek esnek fikirli oluyor, ilginc ama olsun yeni yeni seyler ögreniyoruz.

Bakin Tarik Camdal denen Futbolcu bozuntusunun konusuna girip, kafadan sallayarak otuzuncu sayfaya girdim.
Cok basit idi yahu, otuz saniyemi aldi.
Buyrun bakin hangi tarihlerde neler yazilmaya baslanmis:
#21 Osman Tarık Çamdal

Eger siz iki yalanci icin 2014 yili daha yeni yeni demek oluyor ise benim diyecek birseyim yok.
Ugur simdi bosuna öyle taraftar baski yapti yönetim aldirdi falan diye kivirmaya calisma.
Burada mevzu alinmasi ve alinma sekli degil, burada mevzu sen ve diger yalancinin Tarik icin tepkiler fazla yoktu ve daha yeni yeni cogalmaya, siddetlenmeye basladi demeniz.
Bu yalan ifadeyi sirf adamin bu Platformda olan konusu cürütmeye yeter yahu tami tamina 114 sayfa yazilmis tam 2014 yilindan beri.
Alin buyrun, adamin konusunun otuzuncu sayfasi ve daha 2014 yilinda yazilan tepkiler, girin kendiniz bakin.
Sosyal Medya ve Stadyumda uzun zamandir olan tepkiler ise isin cabasi.

Bu tepkiler olmasa bu adam bugün takimda oynuyor olurdu yahu.
Adam geldiginden beri 10 tane mac oynadimi acaba bizde, oraya buraraya gönderdik, göndermeye calistik.
Bu bile yalan konustugunuzu ortaya cikariyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt