gsc'nin fiyasko dediği iyi çıkan oyuncular - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gsc'nin fiyasko dediği iyi çıkan oyuncular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sinan nasil batiyorum yahu?
Su an seni tezege sokup cikariyorum bunu da mi fark edemiyorsun?

Yazdigin mesaj su:
Tarik a duyulan ve hala 5 inci senede "lutfen" antipatiye donusen yani geciken tepki aysalci tayfaya ait

Biatcilar

Bunun yalan oldugunu adamin konusunun otuzuncu sayfasindan itibaren buraya koyarak gösterdim.
Otuzuncu sayfa tam 2014 yilindan basliyor ve o zaman neler neler yazilmaya baslanmis.
Demek 2014 yili Tarik denen futbolcu bozuntusunun bizde besinci yili idi.
Pardon ben bunu bilmiyordum.

Yav taraftar yönetime baskı yapmış mış işinize gelince yönetim kongre vs. taraftarı iplemez diyorsunuz işinize gelince tarftar sorumlu oluyor

ben söyleyeceğimi her hakaret yediğimde söylüyorum zaten bugün de yazdım sadece bugün yazmadığım bir şey var onun altını çizeyim galatasaray taraftarı = gsc forumu değil...Ki burada bile yıl olmuş 2018 hala tarık çamdalı ıslıklamayın diyenler var bana hakaret etme diye kızanlar neyse hürmetler ikili tartışmalara girmekten uzak kalacağıma dair sözüm var ya engelleyeceğim ki kenan kardeşim küfür etmediği için engelleyemem ondan burada kesiyorum hayırlı günler

Kenan allah aşkına sakin olur musun!

Kenan yine küsüp giderse bu forumu ateşe veririm!
Yoo öyle bir niyetim yok.
Sakinim de ama sevmedigim bir insan türü vardir.
Yalanci ve iki yüzlü olan.
Adamlarin yalanlarini cürüten konu bu Platformda mevcut.
Bunun yaninda Stadyumda ve Sosyal Medya da verilen tepkiler de herkesin malumu.
Buna ragmen yalan konusmaya devam edip burada Taraftara dil uzatana ben de gereken cevabi veririm.

ben söyleyeceğimi her hakaret yediğimde söylüyorum zaten bugün de yazdım sadece bugün yazmadığım bir şey var onun altını çizeyim galatasaray taraftarı = gsc forumu değil...Ki burada bile yıl olmuş 2018 hala tarık çamdalı ıslıklamayın diyenler var bana hakaret etme diye kızanlar neyse hürmetler ikili tartışmalara girmekten uzak kalacağıma dair sözüm var ya engelleyeceğim ki kenan kardeşim küfür etmediği için engelleyemem ondan burada kesiyorum hayırlı günler
Eee zaten ben de tepki sadece GSC´de var demedim ki.
Tepki uzun zamandir Stadyumda da var, Sosyal Medyada da.
Bu adam zaten iyi olsa geldiginden kisa süre sonra saga sola göndermeye calismazdik yahu, taraftarin sevdigi hic bir oyuncu zorla saga sola gönderilmeye calisilmaz.
Yalan söylüyorsun, üstelik bu yalani alenen devam ettiriyorsun.
Bu bir hakaret degildir bosuna duygu sömürüsü yapma, bu bir tespittir.

Sinan, senin gibi ahlaksiz, iki yüzlü ve sunu bunu elestirmeyin diyen birinin bana zaten saygisi olmasin yahu istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt