GSMobile Hayata Geçti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSMobile Hayata Geçti

Cevap: GS Mobile geliyor...

Niye geçelim?

Enayimiyiz bizi takımımızın adıyla sömürtelim

10 dksı 1 kontor 3 sms'ten sonrası bedava heryerde cekiyor Türkiyenin tartışmasınız en iyi hattı

Turkcell'den gayet memnunum

Su Forumda gördügüm en ilginc kisilerden biririsisin ha..bütün yorumlarinda bi zitlik var...

Senin Türkcell Dublin de cekiyormu söylemesi ayip?..:)

Biz kendi kendimize gelin güvey oluyoruz galiba.Öyle bir proje olsa resmi sitede filan görürdük.:D

Arkadaşlar, kusura bakmayın ama FANATİK'in sizi "yediğini" düşünüyorum. :D

Bu projeler öyle "rakibim yaptı, hadi aynısından ben de yapayım" denerek 2 günde yapılacak şeyler değil. Fenerbahçe, aylar öncesinden konuyu çıtlatmış, Fenercell sunumundan önce de resmi siteden reklamı yapılmıştı.

Galatasaray'ın resmi sitesine bakıyorum, konuyla ilgili en ufak bir şey yazmıyor! Nasıl iş bu?

(Bu arada, bu tür konularda bizim yönetimin, sizin yönetime nazaran daha vizyon sahibi ve iş bitirici olduğunu düşünüyorum. Bu da haberin "asparagas" olması konusundaki düşüncelerimi kuvvetlendiriyor.)

Ben bu haberi, FANATİK'in tiraj uğruna Galatasaraylılar'ın ağzına bir parmak bal çalması olarak görüyorum.

Sevgiler...

Bu projeler öyle "rakibim yaptı, hadi aynısından ben de yapayım" denerek 2 günde yapılacak şeyler değil. Fenerbahçe, aylar öncesinden konuyu çıtlatmış, Fenercell sunumundan önce de resmi siteden reklamı yapılmıştı.

Galatasaray'ın resmi sitesine bakıyorum, konuyla ilgili en ufak bir şey yazmıyor! Nasıl iş bu?

(Bu arada, bu tür konularda bizim yönetimin, sizin yönetime nazaran daha vizyon sahibi ve iş bitirici olduğunu düşünüyorum. Bu da haberin "asparagas" olması konusundaki düşüncelerimi kuvvetlendiriyor.)

Ben bu haberi, FANATİK'in tiraj uğruna Galatasaraylılar'ın ağzına bir parmak bal çalması olarak görüyorum.

Sevgiler...

adnan polat acıklamıstı mart ayında hizmete sokacagız demişti divan toplantısıda

Sevgiler...

Bende Aynen Böyle Düşünüyorum :)

Bu Arada Hoşgeldin

136d1236133406-gs-mobile-geliyor-gsmobilejpg

İşte GS Mobile. :D

Bi ara avea'nın gündemindeydi. GS Mobile 1905 olarak baslıyıcak muhabbeti geçiyordu. Demek istediğim 1905-xxx-xx-xx olarak. Olursa Güzel olur ama...

Şu Florya'da çekilen reklam filmi sanırsam bu operatör servisi ile alakalıydı.

Bakalım Fenercell reklamından daha yaratıcı olabilecek mi ? :D

Yorum bir yana, zaten Avea kullanıyorum. Bu fırsatı asla kaçıramam.

Hayırlı olsun bakalım, neler göreceğiz. :f68.gif:

Şu Florya'da çekilen reklam filmi sanırsam bu operatör servisi ile alakalıydı.

Bakalım Fenercell reklamından daha yaratıcı olabilecek mi ? :D

Yorum bir yana, zaten Avea kullanıyorum. Bu fırsatı asla kaçıramam.

Hayırlı olsun bakalım, neler göreceğiz. :f68.gif:

O kadar başarımız olduğu için güzel olur.:)

Bu hat maddi açıdan çok imaj yönünden önemli çok fazla gelir getireceğini zannemiyorum...

Üst Alt