gssözlükten fatih terim üzerine bir yazı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gssözlükten fatih terim üzerine bir yazı

Kusura bakmayin ama ben gercekten bazi yazilari hayretle okuyorum

Lazio macinda takim cok iyi antrene edilmis bir takim goruntusu verdi bunu kabul edelim

fakat bu takim hic mi kotu oynamayacak veya her kotu oynadiginda hemen hocaya ve futbolculara mi saldirilacak

Taraftar desteklemeye gelmiyor mu stada ? Neden hemen kotu oynayan bir futbolcuyu oyundan dusuruyorlar ?

ayrica bunlar genc futbolcular oyunlarinda dalgalanmalar olacaktir

peki fatih hocanin yerine gelen hocayada ayni seyi mi yapacaksiniz ?

Arkadaslar her sezon sampiyon olmaz zorunda degiliz.3 sene sampiyon olmazsin ama oyle bir sistem takimi kurulurki .Bir daha gelen 5 sene kupa yuzu gostermezsin baskalarina

Desteklemek ve yapici olmakta fayda var

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son 2-3 senede sezonluk olarak takımın iyi oynadığı maç sayısı 8-10 taneyi geçmez. Hoca maç sonu röportajlarında hep iyi oynadığından bahsettiği için, iyi oynadığımız intibası yaratıldı galiba. Bence maçı sonu röportajı izlemeyin. Neredeyse tüm maçların ilk yarısı hep boşa gidiyor. Hocanın daha önceki oynattığı futbolu da bildiğimiz ve gördüğümüz için de bu eleştirileri yapıyoruz. Sahada futbol namına hiçbir şey yok.

Bizim genç oyuncu olayımızdaki durum dalgalanma değil. Bizim genel olarak öğütmek ve piyar düşürüp, genellikle parasını vererek göndermek gibi bir alışkanlığımız oluştu. Bu son dönem transferleri öyle değil. İnsanların da biraz korktuğu durum bu. Bu gençlerin çoğu iyi/kötü bir yerlere gelecektir. Yalnız doğru ellerde ve teknik yapı ile neden bu biz olmayalım? Madem bu olayın temeline girdik, tümden bir organizasyon yeniliği gerçek bir fırsat. Artık genç yetenekleri eskisi kadar kolay toplayamıyorsunuz. Altyapında genç bir çocuk varsa ve hala Yedlin ile oynamak zorunda kalıyorsan, sorgulanırsın ki, o çocuğu da kiralık verdin. Gerçekten altyapı analistleri veya koordinatörleri kulüpte barınmış olsa, bu çocuk kadroda olurdu. ( Mahmut Keskin ) Belki de hafta sonu Alanya maçında bu çocuk parlayacaktı. Boey'in gelişimini de etkilerdi bu durum. Yanlış da yapsa taraftar alkışlardı. Mahmut belki kaybolup gidebilir ama, bunlar net görünen şeyler. Oğulcan için bir tarafımızı yırttık, oyuna hala kimler giriyor. O kadar yanlış ve tezat durumlar var ki, saymakla bitmez.

Şu noktada haklısın ki, gelen hoca bir defa negatif bir ortamda kendini bulacak. Ayrıca tribün tarafından mimlenen futbolcular var. Bu durum getirilecek teknik adam için büyük handikap olur.

Valla ben burada da bu tarz yazan bu yazı metnine benzerlikte fikirlerini anlatabilen arkadaşlar görüyorum, gördümde.Eğer söz konusu eleştiri saygısızca yapılıyor ise bende elbette karşıyım, ben de dahil hepimiz stres içerisinde bir 90 dakika sonunda maçın heyecanı ile birlikte yanlış cümleler kurabiliyoruz.Düşüncelerini yazan bu arkadaşın yazdığı her bir cümlenin tamamına %100 katılıyorum, lakin hoca için olumsuz konuşulan durumlarda bir grup tarafında da dün, bugün ve yarın olduğu gibi putlaşmış zihniyet ve bir nevi biatçılığın siyasetini yapar gibi körkütük gibi savunan belli bir grup dahilinde de aksini idda edenler için hakaret eden, saygısızca karşılık veren bir kesim de fazlasıyla mevcut.Bazı şeyler vardır sözler ile anlatılmaz ortada gerçekler vardır, hocamın yaşadığı yaşattığı zaferler bu coğrafya için fazlasıyla büyük başarı bu net. Bugün Trabzonspor kulübü veya taraftarı 3-5 yıllık oyuncusunun heykelini dikme gereği duyuyor ise ya da Fenerbahçe kulüp veya taraftarı Alex heykelini dikme gereği duyabiliyor ise bizim Fatih hocamıza yaşattığı ve kazandığı kupalara istinaden kesinlikle fazlasıyla değer vermemiz gerekiyor hatta bir grup fazlasından da fazla değer veriyor ki bahsettiğim konuda bu aslında, ama az önce söylediğim gibi bazı şeyler sözler ile anlatılmaz gerçekler vardır. Bu forumda zekasına hayran olduğum özellikle yorum yapsada okusam dediğim bir kaç kişi var hatta genel olarak forumun eğitim ve zeka seviyesinin hatta belli bir kesimce de futbol bilgisinin de yüksek olduğunu düşünen biri olarak bir çoğunun bu gerçekleri gördüğünü de görebiliyorum.Teknik, taktik, kondisyon, takım ruhu, sistem vs vs doğru giden hiç bir şey yok şuan mevcut Teknim kadro dahilinde. Umarım her şey Galatasaray için umduğumuzdan da güzel gider ve o güzel başarılı yıllarımıza döneriz.
Saygılar herkese, Mutlu bir gün geçirmeniz dileği ile İyi forumlar.

Üst Alt