gssözlükten fatih terim üzerine bir yazı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gssözlükten fatih terim üzerine bir yazı

hocanın tek sıkıntısı yönetimler tarafından alternatifsiz olduğunun vurgulanması ve buna göre davranılması. cengiz yönetimi kanlı bıçaklıyken bile galatasaray'ın menfaati için kovmadılar, şimdi burak elmas yönetimi de tam anlamıyla ipleri eline verdi. hocanın çok konuda alternatifsiz olduğunu, ondan sonra kim gelirse gelsin bugünleri dahi mumla arama ihtimalimizin çok yüksek olduğuna katılıyorum. çünkü bizim kulüp yapımızda sadece teknik direktörlük diye bişey yok. hoca ingiliz tipi menajerliği temsil ediyor ve ekonomiden sportife, ahlaktan disipline kadar her şeyden sorumlu. galatasaray ekonomik bağımsızlığını kazanana kadar bu hoca tipine muhtaç olmaya devam edecek. ülkede ekonomik şartlarıyla bunun dışına çıkabilecek tek dernek takımı fenerbahçe ama onlar da gidip gidip hocanın en kötüsünü getirmeyi başarıyorlar. okan da gelse bu sorunlarla başa çıkacak, fonseca da, allegri de, ancelotti de. kaçı başa çıkabilir onu bilmiyorum, zayıf yönetimle biraz üstesinden gelen tek adam da 80 yaşındaki feldkamp'tı.

teknik-taktik anlamda en azından bu ligde bi eksikliği olduğunu düşünmüyorum. tek eksiği yazıda da belirtildiği üzere sergen'in 1 yılda beşiktaş'ta sağladığı oyun istikrarı ve iştahını 4 yılda sağlayamamış olması. bunda da en büyük etmenin kendini geliştirme ve aidiyet konusundaki rahatlıktan ileri geldiğni düşünüyorum. açıkcası bu bütçelerle ve çabalarla ligde 2. olacaksak seneye daha düşük imkanlarla başka bi antrenör eşliğinde 3-4. olmayı da tercih ederim. bu sene hocanın son şansı olmalı çünkü hem ekonomik, hem yönetim anlamında gerçekten de 4 senede en rahat olduğu sene. bu şartlarda da ligde dominasyon sağlayıp avrupa'da varlık sağlayamıyorsa kendisine elveda dememiz gerektiğine katılırım. çünkü başka herhangi bi antrenör belki son 2 senedeki şansın bile yanından geçemeyebilirdi, tüm aksi şartlara rağmen.

Katılmıyorum. Bizim transfer ettiğimiz isimlere baksın biri, neymiş kadronun uyum sorunu vs olmaması lazımmış çıkıp çatır çatır oynaması lazımmış. Geçiniz, bu arkadaşlar konsol oyunu oynamaktan gerçeklik algısını yitirmişler.

Abartiyorum çünkü anlaşılmak istiyorum mu diyorsun
hayır. elestiriye sınırlar getirirseniz, icinde hakaret olmasın, alay olmasın, kufur olmasın, zeka icersin, bilgi icersin vs vs diye, zeki olmayan veya bilgili olmayan veya kalemi kuvvetli olmayan insanların elestiri hakkını elinden alırsınız. bu insanların da elestiri yapma hakkı var.

Yazıda katılmadığım husus 25 milyon Euro harcadiysan önüne gelene 5 atacaksın 1 sayılacak kısmı.
Futbol parayı göm başarı gelsin spor dalı değil.
Bu arkadaş basketbol ile karıştırdı kesin.
Kaldı ki biz hazır olgun futbolculara basmadik bu parayı.paranin en az yarısı gelecekteki potansiyellerine harcandı.
Terim i savunmak değil maksadım bilakis Terim yarın bırakıp Çarşamba maça Okan buruk ile çıksak şampiyonluk şansımiz yüzde 80 artar.
Bazı şeyler koptu tribün ile hoca arasında bunu ısrarla görmezden geliyor.
Anket yapılsa uygulama üzerinden Terim bıraksın oranı yüzde 70 in üstünde çıkar.
Bu durumun farkında olduğu için hoca sürekli aynı 11 ile çıktı diye düşünüyorum.
2 lazyo maçında çok yıpranan takımi aynen Alanya maçına sürmesi korkunun işaretiydi kanımca.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kusura bakmayin ama ben gercekten bazi yazilari hayretle okuyorum

Lazio macinda takim cok iyi antrene edilmis bir takim goruntusu verdi bunu kabul edelim

fakat bu takim hic mi kotu oynamayacak veya her kotu oynadiginda hemen hocaya ve futbolculara mi saldirilacak

Taraftar desteklemeye gelmiyor mu stada ? Neden hemen kotu oynayan bir futbolcuyu oyundan dusuruyorlar ?

ayrica bunlar genc futbolcular oyunlarinda dalgalanmalar olacaktir

peki fatih hocanin yerine gelen hocayada ayni seyi mi yapacaksiniz ?

Arkadaslar her sezon sampiyon olmaz zorunda degiliz.3 sene sampiyon olmazsin ama oyle bir sistem takimi kurulurki .Bir daha gelen 5 sene kupa yuzu gostermezsin baskalarina

Desteklemek ve yapici olmakta fayda var

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

peki fatih hocanin yerine gelen hocayada ayni seyi mi yapacaksiniz.

🤔

Sözlükte yazan arkadaş gayet güzel.yazmis hakaret olmadan burada da güzel.analiz yapan eleştiri yapan arkadaşlar var haksızlık etmeyelim
Ben hep söylediğim gibi hocanın şampiyon olarak emekli olmasını istiyorum ama hoca diretiyor resmen
Hocayı gönderelim diyenlerin çoğunun alternatif planı yok zaten koskoca yalı koç bile hoca getiremedi düşünün çöpün birini getirdiler çin den yani fatih hoca gidecekse genç biri gelmeli ama pasif değil hırslı birisi olması lazım müthiş taktisyen olmasada olur ama işte iyi ve genç hocalar bizim lige getirmek çok zor artık sebebleride malum yani hocayı eleştirmek kolay ama birzahmet alternatif planlarinida sunun
Tudor! :asd:

Hoca bunu dedi mi gerçekten
Eğer dediyse büyük skandal
Resmen belli bir gruba hedef gösteriyor, bunları halledin tribünde diyor
Çok çirkin olaylar olur Allah göstermesin
Ve kendi biatçı tayfasıyla başbaşa kalalım, millet maça gelmesin gerekirse
Yeter ki beni eleştiren kimse olmasın diyor
Normal şartlarda bir teknik direktörün şu açıklamadan sonra bırak td'lik yapmasını direk savcılık takibine alınması lazım

Yarın öbür gün tribünde tepki göstereen taraftarın başına bir şey gelirse bunun vebali kimde olacak

Kim bunun azmettiricisi olacak

Bu kadar basit mi ya bu işler

Çok soğudum Terim'den öyle böyle değil

5 atacaksin 1 sayacaksin diye dusunmek yanlis, lig kalitesinin cok uzerinde bir kadromuz yok. Mevzuyu FT uzerinden degerlendirmek de yanlis once sunu kabul etmek gerekiyor bu takimin bu sezon sampiyon olmak gibi bir sansi da yok hedefi de yok, bunu kabul edip takip edin.

Hojanın yanına yardımcı almaması paralarını kendi verdiği için olabilirmi,para cepte kalsın diye

Seneye selçukla necatiyide gönderip tek ardayla idare etmek isteyebilir

Hojanın yanına yardımcı almaması paralarını kendi verdiği için olabilirmi,para cepte kalsın diye

Seneye selçukla necatiyide gönderip tek ardayla idare etmek isteyebilir
Ben de bu teknik heyet fakirliği halin yalnızca "ego" sebebi ile olduğunu düşünmüyorum.Durum böyleyse dahi yönetim inisiyatif alıp,giderleri kulüp tarafından karşılanmak üzere görevlendirme yapmalı.

Üst Alt