GSStore Ürünleri - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
daha az mağaza , olanlarda büyük mağaza kalacak şekilde öyle 80 tane değil.

daha çok online satış ve az/öz ürün pozitif olacaktır.

dediğin gibi basit şeylerde bir çok markayı bir çok yerde olması sağlanabilir sadece store üzerinden olmayarak.
Store mantığı boşa masraf aynı zamanda. Belirli başlı yerlerde büyük storelar olur o kadar. Onun dışında dediğin gibi online satış site yenilenerek ve amazon vb. yerlerle anlaşılarak yapılabilir ve günlük hayatta her zaman kullanabileceğin ürünlerde markalar ile iş birlikleri ve lisans satma şeklinde anlaşılarak yapılır. Böylelikle hem giderin azalır hem de gelirin artar ve daha çok ürün çeşitliliği de sağlamış olur ve markanı taraftarın günlük hayatta da tüketmesini de sağlarsın.

Anlaş işte Faber Castle ile İcardi özel serisi diye defter, kalem, kalemlik, silgi, boya seti falan çıkarsın hem kırtasiyelerde hem de online ve büyük storelarda sat.

Yani Faber Castell gibi pahali bir markayla anasmaya da gerek yok. No name üretim ile cok kolay yapilabilecek bir sey.

Icardi temali kirtasiye ürünleri yapsan aninda tükenir. Yok satar.

youtube'da ;tromsö maçı sonunda tarftar ergun gürsoy'a storeda eşofman alamıyorum ürün yok diyo. ahahah 20 sene geçmiş değişen bir şey yok

Bu bileklikler ne oldu ilgili site ne şifremi kabul ediyor ne de şifremi unuttum maili gönderiyor. Bu derece ucube sistemi yönetmekten aciz kişiler kimse utanarak bir zahmet istifa etsin.

Birde bu bileklik gelecek sezona yetişir umarım.

Üst Alt