GSStore Ürünleri - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sende adres sorunu varmı Almanya için?
Benim yaşadığım şehir listeden çıkmıyor.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Benim şehir (Gladbach) de yoktu listede, o yüzden bana yakın olan Düsseldorf'u işaretledim. Ve paket ulaştı hem geçen sene hem de bu sene.

Sen de sana yakın olan şehri seç. Adres yerinde sokak ile birlikte yaşadığın şehri ve posta kodunu yaz, onlar anlar. Ben de öyle yaptım.

Üniversitedeyken postanede çalışmıştım, onlar posta kodundan anlıyor paketin nereye gideceğini.

2010 yılından beri GSSTORE'dan ürün alıyorum. GSSTORE ürünleri ne yazık ki kalitesiz oluyor ve bu yüzden almayı bıraktım. Nike formalarını aldım. 13-14 sezonu forması 3.kalite almıştım.(O zaman param buna yetmişti.) Logoların yapışkan olması ile birlikte forma berbat bir hale geldi. 16-17 sezonu parçalı forması hediye gelmişti o formada ise ip atması oldu. 21-22 Sezonu Beyaz forma aldım ilk defa isim yazdım 2 yıkamada kötü hale geldiği. Hani ben mi beceremedim diye düşünüyorum ama abimin 15-16 sezonuna ait Adidas Beşiktaş formasına hiçbir şey olmadı hala sapasağlam. Sizde bu durumlar oldu mu yoksa benim mi şansızlığım? Puma'ya önümüzdeki sezon geçiyoruz umarım güzel olur formalarımız.

2010 yılından beri GSSTORE'dan ürün alıyorum. GSSTORE ürünleri ne yazık ki kalitesiz oluyor ve bu yüzden almayı bıraktım. Nike formalarını aldım. 13-14 sezonu forması 3.kalite almıştım.(O zaman param buna yetmişti.) Logoların yapışkan olması ile birlikte forma berbat bir hale geldi. 16-17 sezonu parçalı forması hediye gelmişti o formada ise ip atması oldu. 21-22 Sezonu Beyaz forma aldım ilk defa isim yazdım 2 yıkamada kötü hale geldiği. Hani ben mi beceremedim diye düşünüyorum ama abimin 15-16 sezonuna ait Adidas Beşiktaş formasına hiçbir şey olmadı hala sapasağlam. Sizde bu durumlar oldu mu yoksa benim mi şansızlığım? Puma'ya önümüzdeki sezon geçiyoruz umarım güzel olur formalarımız.

Kendi adıma konuşacak olursam Nike'a geçtiğimizden beri neredeyse her formamızı aldım, hatta normal Nike antrenman ürünleri falan da bir sürü aldım. Zamanla kalitenin düşmesine katılıyorum, özellikle 2-3 çeşit kalitede forma satmaya başladıklarından beri.

Ama ürünlerde daha hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. 2013/14 sezonundan kalma Drogba formam var, o formayı kaç kere giydim ve yıkadım daha yeni yeni isim ve numara kısmı çıkmaya başlıyor yavaş yavaş. Diğer Nike ürünlerinde de hiç sorun yaşamadım neredeyse. 2011/12 sezonundan kalma siyah Nike formayı daha bu hafta sonu halısahada kullandım mesela.

Sanırım biraz şanssızlık da var sende. Mesela benim bir kaç tane Puma Mönchengladbach formam var. Onlardan bir tanesi makinede yıkandıktan sonra çekti küçüldü.

Üst Alt