GSStore Ürünleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: GS Store Ürünleri

abi ben sürekli alırım urunlerı ancak ben mı oyle hıssedıyorum bılmıyorumda

gsstore urunlerı tshırt polo vs. gibi kumaşıından mıdır nedir beni fazla terletiyor.ki terleyen bir adamda değilim öyle çok

mesela bu nike ürünlerinde o problem yok en azından bende yok

nike ürün çeşitliliğ çok az

FJOGw.jpg

E30334 Å￾AMPÄ°YONLUK Å￾ARKISI TSHIRT-101-E3XL - Erkek / Tshirt - Gsstore.Org

hoş tshirt

Son maça gittiğimde tost makinesinden alacaktım fakat taşımaya ve kasaya girmeye üşendim.

Arkadaş site rezil durumda bu nedir yahu hiç ilgilenen yok mu? , Şampiyonlukla ilgili bir tane bile düzgün t-şhirt yok,, Allahın aşkına şu site ile bir kişi ilgilensin yahu,, Bursa'ya bir tane store açmayan yönetimi de protesto ediyorum.. :mad: Sitede ki ürünler 1 senedir aynı ürünler yalvarıyorum Allah aşkına diyorum şu site ile ilgilenin artık.

Nurettin Kantarelli ‏@NKantarelli 15:37 - 17 Mayıs 12 web aracılığıyla

T-Shirtler; sizlerden gelen öneriler doğrultusunda 3 farklı t-shirt ve bir şal atkı imalata girdi. Çıktığında işte bu diyeceksiniz :-)

Bu arada şampiyonluk bardakları çıkmış.Nurettin reyiz çalışıyor.

o17883-1.jpg

Ayrıca Galatasaray dergisinin yanında şampiyonluk dvdsi verilecekmiş.

Galatasaray dergisi özel sayı olacak evet ama fiyatı da farklı olacak sanırım. 500 sayfa civarı olacağından bahsediliyor.

Arkadaşlar sipariş verirken elektrikler gitti ve kredi kartı bilgilerimi giremedim.

Siparişim ayrılmış ama ödemesi yapılmamış gözüküyor.

NKantarelli ye twitter dan yazdım ama bir de burdan sorayım dedim belki yaşayan olmuştur diye.

Üst Alt